iPhone 4s Ekran Değişimi Yaptırmak ve Maliyetleri

iPhone 4s Ekran Değişimi

Akıllı telefonların hayatımızdaki önemi tartışılmaz. Darbelere ve düşmelere karşı oldukça hassas olan telefonlarımız herhangi bir hasar aldıklarında veya bozulduklarında bir an önce onarımının yapılması gerekir. iPhone 4s telefonunuzda ekran değişim ihtiyacı ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gitmesi, ekranda siyah leke, ekranda mürekkep akması veya ekranda yeşil çizgi gibi farklı birçok sorun yüzünden doğabilir. Böyle bir durumda çoğu zaman ekran değişimi yapılmalıdır ve takılacak yeni ekran mutlaka orijinal olmalıdır. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan daha ciddi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

iPhone 4s Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

Apple’ın 2011 yılında piyasaya sunduğu iPhone 4s, 3.5 inç büyüklüğünde IPS LCD bir ekranla geliyor. 640×960 piksel çözünürlüğe sahip iPhone 4s ekranının inç başına düşen piksel yoğunluğu 330 PPI. Arka taraftaki 8 MP değerindeki kameraya ek olarak, ön tarafta 0.3 MP değerinde bir de selfi kamera yer alıyor. Ön ve arka paneli cam olan cihazda alüminyum çerçeve bulunuyor. Ekran koruması olarak ise iPhone 4s’te de yine Corning Glass Gorilla teknolojisini görüyoruz. Siyah ve beyaz renk seçenekleri olan iPhone 4s, iOS 5 işletim sistemiyle gelerek en güncel iOS 9.3.6 versiyonu da indirilebiliyor.

15 yılan yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market’ye alanında eğitimli ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından uygun ortam şartlarında, telefonunuza özel ekipmanlarla ve orijinal parçalarla iPhone 4s ekran değişimi yapıyoruz. iPhone 4s ekran değişimi hizmeti iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerinin tümünü kapsamaktadır. Ekran değişimi sonrası yapılan işin kalitesini gösteren ekran renk skala yoğunluğu, doygunluk farklılığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi faktörler orijinal haliyle kalmaktadır.

Teknik servisimize ulaşan iPhone 4s telefonunuz öncelikle, arıza tespit aşamasından geçer ve bu aşamada yapılacak onarıma karar verilerek maliyeti hesaplanır. Sizden alınan onayın hemen ardından, Cep Market’in hızlı ve kaliteli ekran değişimi hizmeti çerçevesinde aynı gün aynı saat içerisinde cihazınız size teslim edilir.

iPhone 4s ekran değişimi için, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’e cihazınızı kendinizin teslim etmesi haricinde, şayet merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

İlginizi Çekebilir: Pahalı Kaliteli iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Sayfası

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi yaptıracak kullanıcıların en merak ettiği konulardan biri de ‘ekran değişimi sonrası verilerde kayıp olur mu’ dur.  Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar hiçbir şekilde silinmez. Buna rağmen her tür ihtimale, Cep Market’te ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin mutlaka yedeği alınmaktadır.

iPhone 4s ekran değişimi öncesi cihazınızı teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını talep edebilirsiniz.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonunun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

iPhone 4s ekran değişimi işlemi, 6 ay garanti süresine sahiptir. Cihazınızı teslim aldıktan sonra 6 ay içerisinde tekrar bir sorunla karşılamanız halinde bizden sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken nokta, cihazdaki sorunun kullanım kaynaklı meydana gelmemiş olmaması durumunda değişim ya da onarım işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebildiğimizdir.

iPhone 4s ekran değişimi ardında ekranınızı koruması için hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Okumak İsteyebilirsiniz: Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

Kadıköy iPhone 4s Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 4s ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Cep Market iPhone 4 Plus Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 4S Ekran Değişimi149 TL
iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi100 TL
iPhone 4s Home Tuşu Değişimi60 TL
iPhone 4S Kasa Değişimi129 TL
iPhone 4s Mikrofon Değişimi100 TL
iPhone 4s Açma Kapatma Power Güç Tuşu Değişimi100 TL
iPhone 4s Ön Cam Değişimi149 TL