Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

Blog sayfasına dönün
iPhone 6 Ekran Değişimi

Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi – Merak edilenler

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

2006 yılından bu yana Kadıköy’de Apple iPad ve iPhone teknik servisi olarak hizmet veren CepMarket’te tüm Apple tabletlerin ve cep telefonlarının ekran değişimi, batarya değişimi ve cam değişimi gibi tamir hizmetleri verilmektedir. İşinde fazlasıyla tecrübe sahibi teknisyenlerimiz cihazınızdaki sorun ne olursa olsun bunu ortadan kaldırabilecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi
Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

Teknisyenlerimiz iPad 2, iPad 3, iPhone 4 ve iPhone 5 gibi daha eski modellerden iPhone 8, iPhone XR veya iPad Pro gibi daha yeni modelllere kadar tüm Apple cihazların tamirini düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Tamir işlemine geçilmeden önce bazı rutin prosedürleri uygulamaya koyarak cihazdaki sorunun gerçekte hangi bileşenden kaynaklandığından kesin olarak emin olunur. Sorun kimi zaman yazılımsal olabilir ve böyle durumlarda ihtiyaç yokken parça değişimi yapılmasına gerek olmaz. O nedenle hasar tespit aşaması oldukça önemlidir.

iPad ve iPhone Servis Kadıköy

Kadıköy’de iPhone servisi olarak öne çıkan CepMarket’te iPhone ve iPad tamirleri sterilize edilmiş özel laboratuvarımızda gerçekleştirilir. Tamir laboratuvarımız anlaşmamız bulunan özel kimya şirketleri tarafından düzenli aralıklarla statik elektrikten arındırılır. Statik elektrik cihazlara zarar verebilen oldukça kritik bir konudur. Hem mağazamız hem de iPad ve iPhone servis işlemlerini yerine getirdiğimiz odamız elektronik firmaları tarafından sürekli olarak izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

iPhone Kadıköy teknik servis mağazamızda iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max telefonlarının parça değişimi ve onarımı işlemleri yapılmaktadır. Bunun yanı sıra tüm iPad’lerin de (iPad 2, iPad 2 Mini, iPad 3, iPad 3 Mini, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro vb) ekran, hoparlör ve cam değişimi gibi başlıca işlemleri yerine getirilir.

iPhone Tamir Kadıköy

Tüm iPhone ekran değişimleri Kadıköy mağazamızda ortalama 1 saatte tamamlanmaktadır. Yalnızca tek şubemiz olup dileyen kullanıcılar, genellikle İstanbul dışında veya uzak semtlerde oturanlar, cihazlarını bizlere kargo ile göndermeyi seçebilmektedir. Yurtiçi anlaşmamız sayesinde müşterilerimiz teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için iPad ve iPhone’larını bize taşıma ücret ödemeden iletebilmektedir. Tamir edilen cihazlar aynı gün içerisinde tekrar kargolanır ve müşteriler yine taşıma ücreti ödemezler. Bunun yanında değişim ücretleri Apple’ın ücretlerinden belirgin oranda daha uygun olmaktadır.

iPhone sahiplerinin yaşadığı ve bir teknik servisin yardımına ihtiyaç duyduğu problemler elbette sadece cam ya da LCD ile sınırlı değildir. Bunlar arasında cihazın şarj olmaması, bataryanın şişme yapması, görüşmelerden ses gelmemesi, arka kapağın hasar alması ya da kulaklık girişinin çalışmaması, iPhone’un SIM kartı okumaması gibi daha farklı sorunlar oluşabilmektedir. Tüm bunlar servisimizde günlük olarak giderilen sorunlardır. Ortalama tamir süresi genellikle 1 saati bulmaktadır. Bu Apple’ın sunduğu hizmete göre çok daha hızlı ve gelişmiştir.

Bilinmesi gereken başlıca bilgiler:

 • Ekran değişiminin ardından iPhone ya da iPad’inizin performansında değişiklik olmaz.
 • OEM ekranlar kullanıldığından tamirden sonra ekran renginiz, dokunmatik hissiniz değişmez.
 • Buz Makinesi ile yapılan cam değişimi sayesinde her zaman ekran değişimine ekstra ücret ödemeniz gerekmez.
 • Tamir edilen iPhone ya da iPad’inizi servisimizde dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Herhangi bir hatada ücret iade edilir.
 • Batarya değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi veya hoparlör değişimi gibi tüm ana teknik servis hizmetleri verilir.
 • Koruyucu cam ekran tamirlerinin ardından hediyemizdir.
 • Ekranların nasıl ve ne şekilde kırılacağı bilinemediği ve öngörülemediğinden kırık ekranlara garanti vermemiz, tıpkı Apple’da olduğu gibi mümkün değildir.

Servisimize giriş yapan her telefon özel sigorta şirketimiz tarafından sigortalanmış kabul edilir. Bu sayede cihazınız herhangi bir iş kazası sonucu hasar aldığında sigortalı sayıldığından mağdur olmazsınız. Tüm iPhone ve iPad yedek parçalarımız Kadıköy teknik servisimizde Orijinal Ekipman Üreticisi / OEM kalitesindedir. Bunlar orijinal parçalarla aynı kalitede ürünlerdir. Bu da tamir işlemlerinden maksimum verim alınmasını sağlar.

Samsung Galaxy A70 Tamir Servisi
Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi
Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

iPad Tamir Kadıköy

Konu iPad tamir Kadiköy olduğunda CepMarket iPhone’ların yanı sıra iPad tamirleri yapmasıyla bilinir. Tıpkı iPhone’larda olduğu gibi iPad’ler için de dokunmatik ön cam değişimi, ekran değişimi, sadece cam değişimi ve hoparlör değişimi gibi kilit işlemler sunulur. Örneğin bazı durumlarda iPhone ya da iPad’inizi kırdığınızda ve camı çatlamış göründüğünde cihaz çalışmaya devam edebilir. Dokunmatiği normal bir şekilde çalışır ve kozmetik dışında herhangi bir fark hissettirmez. Böyle durumlarda teknisyenlerimiz sizlere yalnız cam değişimi imkanı sunmaktadır. iPhone’lar için de yapılabilen bu işlem Buz Makinesi ekipmanımız ile gerçekleştirilir. Ekran -174 dereceye kadar soğutulur ve hasarlı cam yerinden alınarak yeni cam yerleştirilir. Kusursuz LCD ekran ellenmemiş olur.

Bu anlamda CepMarket’te Apple iPad 3 ekran değişimi 279 TL, iPad 4 cam değişimi 299 TL veya Apple iPad Mini batarya değişimi 299 TL olmaktadır. Diğer taraftan iPhone’larda iPhone XS ekran değişimi 1099 TL ve iPhone 7 Plus cam değişimi 250 TL olmaktadır. Daha fazla fiyat bilgisi için aşağıdaki tablomuza göz atabilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp teknik servisimiz 7/24 açıktır. Aynı zamanda yorum kısmında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

 • Güncel Fiyat Bilgileri

  18 Eylül 2020 – iPhone Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

  ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
  iPhone XS MAX1200 TL2600 TL
  iPhone XS700 TL1099 TL
  iPhone XR1400 TL
  iPhone X650 TL1700 TL
  iPhone X Arka Cam399 TL
  iPhone 8 Plus350 TL240 TL
  iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
  iPhone 8 300 TL240 TL
  iPhone 8 Arka Cam399 TL
  iPhone 8 Kırmızı Arka Cam399 TL
  iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam399 TL
  iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam399 TL
  iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam399 TL
  iPhone 7 Plus250 TL220 TL
  iPhone 7220 TL250 TL
  iPhone 6S Plus200 TL229 TL
  iPhone 6S190 TL200 TL
  iPhone 6 Plus180 TL229 TL
  iPhone 6160 TL200 TL
  iPhone 5S150 TL150 TL
  iPhone 5150 TL150 TL
  iPhone 5C150 TL150 TL
  iPhone SE150 TL150 TL
  iPhone 4S149 TL149 TL
  iPhone 4149 TL149 TL
 • Profesyonel Hizmet

  Ekran değişimi; konusunda deneyimli ve eğitim almış teknisyenlerimiz’ce, Tozsuz ortamda, Profesyonel teknik servis standartlarının üzerinde, sadece cep telefonu tamirine özel donanım ve aletler kullanılarak yapılmaktadır. Firmamızda ekran değişimi süresi mağazamıza gelmeniz halinde 10 dakika ile 1 saat arasında değişmekte olup, dilerseniz ücretsiz kargo ile gönderip aynı gün geri gönderim sağlanarak 3 (üç) iş gününde teslim alma imkânınız’da vardır, Kargo gönderi ücreti firmamıza aittir

  1. Firmamıza teslim edilen cep telefonları 7/24 güvenlik kamerası ile kayıt edilerek, TEC elektronik tarafından kayıt altına alınır.
  2. Teknik servisimize bir çok telefonumun ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik kısmı basmıyor, yada dokunmatik alan basmıyor gibi çok sorular gelmektedir. Yine merak edilen bazı popüler arıza türleri şu şekildedir, orjinal ürün mü, iç ekran kırılması, ekrana görüntü gelmemesi, sıvı teması, apple iphone teknik servis, statik elektrikten arındırılmış, uzman teknisyen, ön cam, dokunmatik alan, iç ekran, dış panel, fiyatları tablosu, kaskom var karşılar mı, darbe sonucunda ekran kırılması bu gibi sorularınız yada aklınıza takılanları sormak için yönlendirme menüsündeki Soru Cevap bölümünü kullanabilirsiniz.
  3. Ekran değişimlerinde, değişim sonrası renk solması, yeşil ekran, gölgeli ekran, soluk ekran, ışık az, ışık süzme sorunu gibi sorunlar ya da hatalar ile yaşanmaz.
  4. Firmamızda kullanılan tüm ekran ve teknik malzemeler oem servis ürünleridir, yan sanayi teknik parça kullanılmamaktadır.
  5. Teknik Servisimize giriş yapan her cihaz AK-SİGORTA tarafından anında sigorta kapsamına alınarak, firma içerisinde oluşabilecek hasar ve diğer kazlara karşı sigortalanır
  6. Bize Sorun Alanından > Yan sanayi, en ucuz, çıkma, revize, orijinal, OEM, iç ekran bozuldu, dış ekran kırıldı, üst ekran çatladi, garanti nasıl gibi sorularınız için soru cevap bölümünü kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular içinde 24 saat destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Her marka ve model cep telefonu ekran ve cam değişiminin yapıldığı Laboratuvarımız düzenli olarak NASYONEL KİMYA LTD.ŞTİ. tarafından, özel kimyasal ürünler ile sterilizasyon yapılmaktadır. Ayrıca statik elektrik, yani durgun elektrikten de sürekli olarak arındırılır, statik elektrik boşaltması sağlanır ve iş güvenliği uzmanlarınca bu durum kontrol edilerek düzenli geri bildirim sağlanır.

 • Ücretsiz Kargo Bölgeleri

  Ücretsiz Kargo Geçerli Türkiye İlleri

  Adana – Adıyaman – Afyon – Ağrı – Amasya – Ankara – Antalya – Artvin – Aydın – Balıkesir – Bilecik – Bingöl – Bitlis – Bolu – Burdur – Bursa – Çanakkale – Çankırı – Çorum – Denizli – Diyarbakır – Edirne – Elazığ – Erzincan – Erzurum – Eskişehir – Gaziantep – Giresun – Gümüşhane – Hakkari – Hatay – Isparta – İçel (Mersin) – İstanbul – İzmir – Kars – Kastamonu – Kayseri – Kırklareli – Kırşehir – Kocaeli – Konya – Kütahya – Malatya – Manisa – Kahramanmaraş – Mardin – Muğla – Muş – Nevşehir – Niğde – Ordu – Rize – Sakarya – Samsun – Siirt – Sinop – Sivas – Tekirdağ – Tokat – Trabzon – Tunceli – Şanlıurfa – Uşak – Van – Yozgat – Zonguldak – Aksaray – Bayburt – Karaman – Kırıkkale – Batman – Şırnak – Bartın – Ardahan – Iğdır – Yalova – Karabük – Kilis – Osmaniye – Düzce.

  İstanbul İçi Moto Kurye Çalışma İlçeleri

  Adalar – Arnavut köy -Ata şehir – Avcılar – Bağcılar – Bahçelievler – Bakırköy – Başak şehir – Bayrampaşa – Beşiktaş – Kavacık – Beylik düzü – Beyoğlu – Büyük çekmece – Çatalca – Çekme köy – Esenler – Esen yurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören – Kağıthane – Kartal – Küçük çekmece – Maltepe – Pendik – Sancak tepe – Sarıyer – Silivri – Sultanbeyli – Sultan gazi – Şile – Şişli – Tuzla – Ümraniye – Üsküdar – Zeytinburnu – Suadiye – Kalamış – Fenerbahçe – Üsküdar – Bostancı – Heybeli Ada, Kınalı Ara – Moda – Kadıköy – Altı yol – Ziverbey – Levent – Cadde bostan – Şaşkın bakkal – Nişan taşı Çengel köy -Kavacık

 • Kargo Gönderim Detayları

  Mağazamız İSTANBUL da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız, Teknik Servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikametgah ediyorsanız, ÜCRETSİZ KARGO avantajımız dan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında özel bir anlaşma olup, müşterimizden asla ücret alınmayacak şekilde kurumsal bir anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi ile özel anlaşma kodumuz 578 894 443 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 578 894 443 kodu ile Teknik Servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

  Kargo ile teslim alınan cihazlar, Kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamına tarafınıza teslim edilmek üzere Kargo ya teslim edilir. Kargo Gönderimi ile ilgili tüm detayları, aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz.

  ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin

  Cepmarket Kargo
 • Cepmarket Kadıköy Yol Tarifi

  Profesyonel Teknik Servisimiz, İstanbul da olup Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi Ana Cadde üzerindedir.

  Söğütlüçeşme Metrobüs Durağından çıkınca sol tarafa doğru ilerleyiniz, Altı yol Boğa Heykeline doğru yürürken sağ tarafta SÖĞÜTLÜ ÇEŞME CAMİ vardır,karşında CEP MARKET, bina numaramız 196 dır.

  KARGO ADRES: Söğütlüçeşme Caddesi No:196 Kadıköy İSTANBUL

  (Söğütlüçeşme Camii Otopark Karşısı )

  Kadıköy’e giden Tüm Minibüs, Otobüs ve Bostancı Sarı Dolmuşları önümüzden geçmektedir, firmamıza ulaşım oldukça kolaydır.

  TEL : 0216345 83 84 WhatsApp: 0537 958 02 02

  Cepmarket Yol Tarifi
 • Detaylı Bilgilendirme

  Telefon Tamiri Kargo İle Gönderim

  Cep Market 2006 yılından bu yana telefonlarda ekran ve cam değişimi yapmaktadır. İster mağazamıza uğrayabilir isterse telefonunuzu ücretsiz kargoyla göndererek ihtiyacınız olan parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

   

  Cepmarket Aynı Gün Kargo
  Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

iPhone'da Sessize Alma Tuşu Değişimi Fiyatı

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün