Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

iPhone 6 Ekran Değişimi

Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

2006 yılından bu yana Kadıköy’de Apple iPad ve iPhone teknik servisi olarak hizmet veren CepMarket’te tüm Apple tabletlerin ve cep telefonlarının ekran değişimi, batarya değişimi ve cam değişimi gibi tamir hizmetleri verilmektedir. İşinde fazlasıyla tecrübe sahibi teknisyenlerimiz cihazınızdaki sorun ne olursa olsun bunu ortadan kaldırabilecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

Teknisyenlerimiz iPad 2, iPad 3, iPhone 4 ve iPhone 5 gibi daha eski modellerden iPhone 8, iPhone XR veya iPad Pro gibi daha yeni modelllere kadar tüm Apple cihazların tamirini düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Tamir işlemine geçilmeden önce bazı rutin prosedürleri uygulamaya koyarak cihazdaki sorunun gerçekte hangi bileşenden kaynaklandığından kesin olarak emin olunur. Sorun kimi zaman yazılımsal olabilir ve böyle durumlarda ihtiyaç yokken parça değişimi yapılmasına gerek olmaz. O nedenle hasar tespit aşaması oldukça önemlidir.

iPad ve iPhone Servis Kadıköy

Kadıköy’de iPhone servisi olarak öne çıkan CepMarket’te iPhone ve iPad tamirleri sterilize edilmiş özel laboratuvarımızda gerçekleştirilir. Tamir laboratuvarımız anlaşmamız bulunan özel kimya şirketleri tarafından düzenli aralıklarla statik elektrikten arındırılır. Statik elektrik cihazlara zarar verebilen oldukça kritik bir konudur. Hem mağazamız hem de iPad ve iPhone servis işlemlerini yerine getirdiğimiz odamız elektronik firmaları tarafından sürekli olarak izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

iPhone Kadıköy teknik servis mağazamızda iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max telefonlarının parça değişimi ve onarımı işlemleri yapılmaktadır. Bunun yanı sıra tüm iPad’lerin de (iPad 2, iPad 2 Mini, iPad 3, iPad 3 Mini, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro vb) ekran, hoparlör ve cam değişimi gibi başlıca işlemleri yerine getirilir.

iPhone Tamir Kadıköy

Tüm iPhone ekran değişimleri Kadıköy mağazamızda ortalama 1 saatte tamamlanmaktadır. Yalnızca tek şubemiz olup dileyen kullanıcılar, genellikle İstanbul dışında veya uzak semtlerde oturanlar, cihazlarını bizlere kargo ile göndermeyi seçebilmektedir. Yurtiçi anlaşmamız sayesinde müşterilerimiz teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için iPad ve iPhone’larını bize taşıma ücret ödemeden iletebilmektedir. Tamir edilen cihazlar aynı gün içerisinde tekrar kargolanır ve müşteriler yine taşıma ücreti ödemezler. Bunun yanında değişim ücretleri Apple’ın ücretlerinden belirgin oranda daha uygun olmaktadır.

  Kadıköy En İyi Cep Telefonu Servisi

iPhone sahiplerinin yaşadığı ve bir teknik servisin yardımına ihtiyaç duyduğu problemler elbette sadece cam ya da LCD ile sınırlı değildir. Bunlar arasında cihazın şarj olmaması, bataryanın şişme yapması, görüşmelerden ses gelmemesi, arka kapağın hasar alması ya da kulaklık girişinin çalışmaması, iPhone’un SIM kartı okumaması gibi daha farklı sorunlar oluşabilmektedir. Tüm bunlar servisimizde günlük olarak giderilen sorunlardır. Ortalama tamir süresi genellikle 1 saati bulmaktadır. Bu Apple’ın sunduğu hizmete göre çok daha hızlı ve gelişmiştir.

Bilinmesi gereken başlıca bilgiler:

  • Ekran değişiminin ardından iPhone ya da iPad’inizin performansında değişiklik olmaz.
  • OEM ekranlar kullanıldığından tamirden sonra ekran renginiz, dokunmatik hissiniz değişmez.
  • Buz Makinesi ile yapılan cam değişimi sayesinde her zaman ekran değişimine ekstra ücret ödemeniz gerekmez.
  • Tamir edilen iPhone ya da iPad’inizi servisimizde dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Herhangi bir hatada ücret iade edilir.
  • Batarya değişimi, şarj soketi değişimi, ahize değişimi veya hoparlör değişimi gibi tüm ana teknik servis hizmetleri verilir.
  • Koruyucu cam ekran tamirlerinin ardından hediyemizdir.
  • Ekranların nasıl ve ne şekilde kırılacağı bilinemediği ve öngörülemediğinden kırık ekranlara garanti vermemiz, tıpkı Apple’da olduğu gibi mümkün değildir.

Servisimize giriş yapan her telefon özel sigorta şirketimiz tarafından sigortalanmış kabul edilir. Bu sayede cihazınız herhangi bir iş kazası sonucu hasar aldığında sigortalı sayıldığından mağdur olmazsınız. Tüm iPhone ve iPad yedek parçalarımız Kadıköy teknik servisimizde Orijinal Ekipman Üreticisi / OEM kalitesindedir. Bunlar orijinal parçalarla aynı kalitede ürünlerdir. Bu da tamir işlemlerinden maksimum verim alınmasını sağlar.

Apple iPad ve iPhone İçin Kadıköy Teknik Servisi

iPad Tamir Kadıköy

Konu iPad tamir Kadiköy olduğunda CepMarket iPhone’ların yanı sıra iPad tamirleri yapmasıyla bilinir. Tıpkı iPhone’larda olduğu gibi iPad’ler için de dokunmatik ön cam değişimi, ekran değişimi, sadece cam değişimi ve hoparlör değişimi gibi kilit işlemler sunulur. Örneğin bazı durumlarda iPhone ya da iPad’inizi kırdığınızda ve camı çatlamış göründüğünde cihaz çalışmaya devam edebilir. Dokunmatiği normal bir şekilde çalışır ve kozmetik dışında herhangi bir fark hissettirmez. Böyle durumlarda teknisyenlerimiz sizlere yalnız cam değişimi imkanı sunmaktadır. iPhone’lar için de yapılabilen bu işlem Buz Makinesi ekipmanımız ile gerçekleştirilir. Ekran -174 dereceye kadar soğutulur ve hasarlı cam yerinden alınarak yeni cam yerleştirilir. Kusursuz LCD ekran ellenmemiş olur.

  Suya Düşen iPhone Garantiye Alınır mı?

Bu anlamda CepMarket’te Apple iPad 3 ekran değişimi 279 TL, iPad 4 cam değişimi 299 TL veya Apple iPad Mini batarya değişimi 299 TL olmaktadır. Diğer taraftan iPhone’larda iPhone XS ekran değişimi 1099 TL ve iPhone 7 Plus cam değişimi 250 TL olmaktadır. Daha fazla fiyat bilgisi için aşağıdaki tablomuza göz atabilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp teknik servisimiz 7/24 açıktır. Aynı zamanda yorum kısmında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Nisan 2021 – iPhone Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS MAX800 TL1699 TL
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone XR1599 TL
iPhone X600 TL1450 TL
iPhone X Arka Cam399 TL
iPhone 8 Plus350 TL299 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL240 TL
iPhone 8 Arka Cam399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam TL
iPhone 8 (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 8 Plus (PRODUCT) RED™ Special Edition Arka Cam TL
iPhone 7 Plus250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL
iPhone 6S Plus200 TL229 TL
iPhone 6S190 TL200 TL
iPhone 6 Plus180 TL229 TL
iPhone 6160 TL200 TL
iPhone 5S150 TL150 TL
iPhone 5150 TL150 TL
iPhone 5C150 TL150 TL
iPhone SE150 TL150 TL
iPhone 4S149 TL149 TL
iPhone 4149 TL149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir