Pahalı Kaliteli iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Sayfası

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

2006 yılından bu yana telefon teknik servisi olarak hizmet veren Cep Market’te iPhone 8 Plus ekran değişimi işlemi, son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Tüm işlem 15 dakika ila 1 saat arasında gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanmaktadır. Cep Market’te cihazınızın verileri önceden yedeklenerek kaybolmasının önüne geçilir. Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetimiz sayesinde iPhone 8 Plus ekran değişiminde taşıma ücreti ödemeniz gerekmiyor.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 8 Plus, diğer Apple modellerinde olduğu gibi ana model ile birlikte piyasaya 2018’e yaklaşırken sunulmuştu. iPhone 8 Plus’ın en dikkat çeken özellikleri 5.5 inç büyüklüğündeki ekranı ve yüksek pil kapasitesi olmuştu.

iPhone 8 Plus’taki RAM ne kadar diyecek olursanız, bu modelde 3 GB hafıza desteği sunuldu. iPhone 8 Plus ekran özelliklerini irdeleyecek olursak Retina HD ekranın 1080×1920 piksel Full HD çözünürlük sunduğunu görüyoruz.

iPhone 8 Plus ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesiyle ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir. iPhone 8 Plus telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

Cep Market servisimizde iPhone 8 Plus ekran değişimi, orijinal ekran ve yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone 8 Plus ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Hafıza Yükseltme ve Fiyat Bilgileri

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

Kullanıcılar cihazlarındaki ekran kırılması, ön cam çatlaması veya ekran çatlaması gibi hasarlar karşısında komple ekran değişimi talep edebilirler. iPhone 8 Plus ön cam çatlaması benzeri bir hasarınız varsa, dokunmatik alanda ve ekranın diğer özelliklerinde bir sorun yaşamıyorsanız yalnız ön cam değişimi ile ekran onarımı yaptırabilirsiniz. Bu işlem ekran değişiminden daha düşük maliyetlidir.

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştıkları problemlerden biri dokunmatik çalışmıyor hatasıdır. Cep Market’e iPhone 8 Plus dokunmatik çalışmıyor şikayetiyle getirdiğiniz cihazınızın sorununu ekran değişimi yapmadan çözebiliyoruz.

İç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimleri bir bütün olarak iPhone 8 Plus ekran değişimi kapsamındadır.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 8 Plus ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
  • Face ID
  • Sensörler

Ekran değişimi bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Cep telefonu ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda Cep Market mağazamızı ve teknik servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

Cep Market iPhone 8 Plus Serisi Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi540 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi400 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi400 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi425 TL
iPhone 8 Plus Arka Kamera Camı Değişimi200 TL
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Kasa Değişimi799 TL
iPhone 8 Plus Mikrofon Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone 8 Plus Ön Kamera Değişimi249 TL
iPhone 8 Plus Şarj Entegresi Değişimi399 TL
iPhone 8 Plus Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 8 Plus Wifi Entegresi Değişimi599 TL
iPhone 8 Plus Görüntü Entegresi Değişimi349 TL
iPhone 8 Plus Işık Entegresi Değişimi349 TL
iPhone 8 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi399 TL
iPhone 8 Plus Kamera Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 8 Plus Ses Entegresi Değişimi499 TL
iPhone 8 Plus Şebeke Entegre Değişimi499 TL
iPhone 8 Plus Kısa Devre Tamiri399 TL
iPhone 8 Plus İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone 8 Plus Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Home Tuşu Değişimi450 TL
iPhone 8 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL