iPhone 12 Pro Max Ön Camı Kırıldıysa

iPhone 12 Pro Max On Cami Kirildiysa

iPhone 12 Pro Max Ön Camı Kırıldıysa

iPhone 12 Pro Max sahipleri aldıkları tüm önemlere rağmen ekranlarında hasar meydana gelebilmektedir. Sert bir darbe, yüksekte düşme, cihaz üzerine sert bir baskı, batarya şişmesi veya aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme gibi en sık rastlanan hasarlar sebepleri ön cam veya ekranda çatlama veya kırılma oluşturabilmektedir. iPhone 12 Pro Max Ön camı kırıldıysa, ilk aşamada ne yapmanız gerektiğini ve cihazın hangi onarıma ihtiyacı olduğunu bilemiyor olmanız normaldir. Yapılması gereken ekranınızda meydana gelen hasarın ekranda mı ön camda mı olduğunun belirlenmesidir.

iPhone 12 Pro Max ön cam kırığı nasıl anlaşılır sorununun cevabı, ekranınızda bir hasar meydana geldiğinde ilk kontrol etmeniz gereken ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığıdır. Çalışıyorsa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlamdır. Ekran kırıldığında görüntü bozuk olabilir ve dokunma çalışmayabilir. Çünkü iç ekran kırılmıştır veya dokunma paneli hasar almıştır.

iPhone 12 Pro Max ön cam kırığı olduğunda sadece ön cam değişimi ile ekran onarımı yaptırabilirsiniz. İç ekranınız sağlamken komple ekran değişimi yaptırmak zorunda değilsiniz. Cep Market gibi özel iPhone servislerinde ön cam değişimi en uygun maliyet ile gerçekleştirilir. Bu şekilde ekran değişimi ücreti olmadan daha ucuz bir fiyat karşınıza çıkar.

iPhono 12 Pro Max Ön Cam Onarımı

Apple yakın zaman önce iPhone çizildi, kırıldı veya çatladı gibi şikayetler olmaması için ekranlarını Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile koruma altına almaya başladı. Bu gibi yeni teknolojiler sayesinde iPhone düştü ekran kırıldı, çatladı veya benzeri senaryolarla eskiye göre daha az karşılaşmaya başlayabiliriz. Tabii bu ekran veya camınız hiçbir zaman kırılmayacak anlamına gelmiyor.

  Telefon Ön Camı Değiştirme Fiyatları

Cep Market’e ön cam değişimi için ulaştırdığınız iPhone 12 Pro Max öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu işlemde ekranda mı camda mı hasar var ve bu hasarın nasıl giderileceği belirlenir. Örneğin sadece ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmeden ön cam değişimi yeterli olabilirken,  ekranın diğer özelliklerinde problem olması durumunda ise ekran değişimi gerekebilmektedir. Kısaca iPhone 12 Pro Max sadece ön cam kırıldığında biraz daha şanslısınız çünkü cam değişimi ekran değişimi işlemine göre daha düşük maliyetli olmaktadır. Yalnız bazı durumlarda hasarın derecesine göre iPhone cam ve ekran değişimi birlikte yapılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekran Tamir Fiyatları

Cep Market Uygun Fiyatlı iPhone 12 Pro Max Ön Cam Değişimi

iPhone iPhone 12 Pro Max ön camında kırılma sonucunda ön cam değişimi yapılması gerekmektedir. Ön cam değişimi için ilk aklınıza gelen Apple servisleri olabilir fakat Apple servisleri ön cam ile birlikte ekran değişimini de zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırıyor. Bunun yerine alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece ön cam değişimi ile iPhone 12 Pro Max’i ilk günkü haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cep Market’te iPhone 12 Pro Max ön cam değişiminde dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp meydana gelmez.

Akıllı telefon ekranlarının yapısı gereği iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Ekran ön cam değişimi süreçleri olarak öncelikle dış tarafındaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayrılarak, yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılmaktadır. Cep Market’e ön cam değişimi gelen iPhone 12 Pro Max telefonunuzu alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

  iPad Ön Cam Değişimi Fiyatları

Ayrıca verilerinizde hiçbir kayıp yaşamazsınız. Yine de önlem almak kapsamında ön cam değişimi öncesinde uzman teknisyenlerimiz tarafından bütün verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Ön cam değişimi sadece düşük kalite veya kalın camlar takıldığında telefonunuza zarar verebilir. Cep Market’teki iPhone ön cam değişimi işlemlerinde cihazınızı ilk günkü haliyle teslim alırsınız.

iPhone telefonlarınızı ön cam değişimi işlemi için cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme kodumuzu kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi süresi 1 iş günüdür.

iPhone 12 Pro Max Ekran Koruyucu Nasıl Yapıştırılır? | CASEMAN

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6 Ön Cam Değişimi160 TL
iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi180 TL
iPhone 6s Ön Cam Değişimi190 TL
iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi200 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi220 TL
iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Max Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone SE Ön Cam Değişimi129 TL
iPhone XR Ön Cam Değişimi700 TL
iPhone 4 Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 4s Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 5 Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5c Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5s Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 8 Kırmızı Ön Cam Değişimi TL
iPhone 11 Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi850 TL
iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Mini Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Max Ön Cam Değişimi1500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir