iMac Tamiri ve MacBook Tamiri – Kadıköy

iMacveMacBookTamiri

iMac Tamiri ve MacBook Tamiri – Kadıköy

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimimizle, tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından MacBook tamiri, MacBook Pro tamiri, MacBook Air tamiri, Mac Pro tamiri, Mac Mini tamiri, iMac tamiri ve iMac Pro tamiri kapsamında, bu modellerin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Cep Market olarak, iMac ve MacBook bilgisayarınızda meydana gelen donanım ve yazılım kaynaklı tüm arızalarda hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Teknik servisimizde orijinal yedek parça kullanıyoruz ve değiştirilen parçalar için garanti veriyoruz.

Hizmet Verilen Arıza Türleri

Cep Market olarak önceliğimiz olan kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde MacBook ve iMac tamirlerini hızlı ve uygun bir şekilde yapıyoruz. Apple Mac cihazlarının onarımında uzman olan servisimizde, yüksek teknoloji MacBook ve iMac modellerin tamirini orijinal parçalarla yapıyoruz. Teknik servisimizdeki diğer tüm bakım ve onarım işlemlerinde olduğu gibi ücretsiz arıza tespiti ile başlayan sürecimiz, arıza ile ilgili müşterinin bilgilendirilmesi ve son olarak müşterinin onayıyla onarım sürecine başlanması şeklinde devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir: Apple Garanti Sorgulama

1-Anakart Tamiri

Cep Market’te MacBook tamiri, konusunda eğitimli ve uzman Apple teknisyenleri tarafından profesyonel ekipmanlarla titizlikle yapılmaktadır. Amacımız müşterilerimizin yeni cihaz alımına mecbur etmeden tasarruf ettirmektir.

MacBook arıza sebeplerinin arasında sıvıyla temas, fiziksel darbe, uygun ya da orijinal olmayan adaptör veya batarya kullanmak, tozlu veya kirli ortada cihazı kullanmak, soğutma sisteminin yetersiz çalışması ve daha önceki yanlış onarımlar gelmektedir.

MacBook anakart tamiri, cihaza ait anakartın şeması üzerinden devre takibi ve analizi yapılarak, küçük hasar durumlarında kartın bazı kısımlarını onararak gerçekleştirilmektedir. MacBook anakart tamirinde kullanılan tüm cihazlarda antistatik özelliği bulunması çok önemlidir. MacBook ankart tamirlerinde kullanılan tüm parçalar orijinal ve garanti kapsamındadır Bu onarımda tüm verileriniz ve uygulamalarınız bozulmadan kalır.

iMac anakart tamirinde ise arızanın durumuna göre farklı tamir yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında iMac anakart veriyolu onarımı, iMac besleme devre onarımı, iMac anakart  üzerinde bulunan çeşitli elektronik ünitelerin değişimi bulunmaktadır.

MacBook ve iMac anakart değişimleri ise onarılamayacak kadar zarar görmüş anakartlarda uygulanmaktadır. Daha önceki yanlış tamir müdahaleleri veya arızanın onarılamayacak düzeyde gerçekleşmesi neticesinde MacBook anakart değişimine başvurulur. Ayrıca gerekmesi halinde de özel cihazlarla chipset değişimi yapılır.

2-Şarj Aleti/Adaptör Tamiri

MacBook şarj aleti Mac bilgisayarın model ve Vat Gücüne bağlı olarak kullanılmaktadır.

MacBook şarj aleti, kullanım şekli veya bazı darbeler yüzünden Apple şarj kablosundaki aşınmalarından dolayı arızalanabilmektedir.

Arızalı MacBook şarj aleti için yapılması gereken yeni bir MacBook şarj aleti almaktır fakat bu tip yedek parçaların fiyatlarının yüksek olması sebebiyle MacBook şarj aleti tamiri seçeneği çok daha ekonomik olmaktadır.

Cep Market’te arızalı MacBook şarj aleti ya da diğer bir deyişle MacBook adaptör tamiri yapılmaktadır.

iMac Tamiri ve MacBook Tamiri

3-Ekran Tamiri / Değişimi

Cep Market’e gelen MacBook cihazınızın ekranındaki sorunun arıza tespitinin ardından MacBook ekran tamiri aşamasına geçilir. Şayet MacBook ekranı kırılmış veya çatlamışsa ve MacBook ekran tamiri yapılamayacak bir arıza söz konusuysa MacBook ekran değişimi yapılır. Örneğin MacBook kasanızda kırık , eğik ve düzelmesi mümkün olmayan yerler varsa komple ekran kasasını değiştiriyoruz.

Apple iMac LCD ekranlar, hem modeline ve yılına hem de boyutlarına göre yapısal değişikliklere sahiptirler. Bazı Apple iMac LCD ekran modellerinde LCD panele ek olarak ön tarafında koruyucu cam bulunurken,  bazı modellerde ise sadece iMac LCD ekran paneli bulunmaktadır. Kırılan, çatlayan, sıvı teması olan veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan iMac bilgisayarlarınızın ekran değişimi işlemini, hızlı servis ve orijinal ürün garantisiyle yapmaktayız. Cep Market’in Apple iMac servisinde, Apple iMac LCD ekran panel ve Apple iMac LCD cam modellerinin tamirini ve değişimini yapmaktayız.

4-Kasa Tamiri

Cep Market’te MacBook cihazınızın zaman içerisindeki yıpranma ve aldığı darbeler sonucunda meydana gelen kasa sorunları nedeniyle MacBook kasa tamiri yapabilmekteyiz. Kasanın hasar görmüş veya yıpranmış olması durumunda kasa değişimi yaparak bilgisayarınızı ilk günkü görüntüsüne kavuşturabiliyoruz.

MacBook kasa tamiri kapsamında zamanla gevşeyen ya da kullanıma bağlı olarak gerginleşen menteşelerden dolayı ortaya çıkan kasa problemleri, darbe kaynaklı kasa problemleri ve diğer kasa problemleri teknik servisimizde çözüme kavuşturulmaktadır.

iMac kasa tamiri ise kasanın hasar görmüş veya yıpranmış olması durumunda yapılmaktadır.

5-Klavye Tamiri

Zaman zaman MacBook, MacBook Air ve MacBook Pro ile iMac ve iMacPro modellerinin klavyelerinde bazı hatalı durumlarla karşılaşabiliyoruz. Bu hataları harflerin veya karakterlerin tekrarlanması, tuşlara basıldığı halde ekranda görünmemesi veya tuşların yapışkan bir hisle tutarlı bir şekilde yanıt vermemesi olarak sıralayabiliriz.

Bu hataların oluşmasında klavye üzerine sıvı dökme, toz ve kir yüzünden iç kontaminasyon nedeniyle aşırı ısınma rol oynamaktadır. Bu sebeple her sene MacBook ve iMac cihazlara profilaktik temizlik yapılması gerekmektedir.

Cep Market’te MacBook klavye, MacBook Pro klavye, MacBook Air klavye değişimi ve iMac klavye değişimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. MacBook klavye değişimleri diğer dizüstü bilgisayarlara göre daha zordur. Bunun sebebi normal cihazlarda üst kasa üzerinden değişim yapılırken MacBook klavye değişimi için cihazın komple sökülmesi gerekir.

6-Adaptör Kablosu Tamiri

Cep Market’te MacBook adaptör kablosu tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Apple’ın orijinal şarj cihazı fiyatlarının yüksek olması nedeniyle Apple’ın kullandığı MagSafe adaptör kablo tamiri veya değişim işlemlerini çok daha uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

MagSafe adaptör kablo çekme veya takılma durumunda mıknatıslı bağlantısından ayrılarak özel bir güvenlik sistemi oluşturmaktadır. Fakat zaman içerisinde kabloda yıpranma meydana geldiğinde sahte şarj cihazları kullanmamalısınız.

MacBook adaptör kablosu tamiri kablo yırtılması, kopması veya temassızlık halinde, kablonun değişimiyle gerçekleştirilmektedir. İşlem sırasında adaptör kısmı açılarak kablo bağlantısı sökülmekte ve yani kablo takılmaktadır. Bu işlemden sonra şarj kablonuzu eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Orijinal şarj aleti almak isteyip Apple Store’u ziyaret ettiğinizde fiyatların çok ekonomik olmadığını göreceksiniz. Bu durumda çok daha uygun ücretler ödeyerek MacBook adaptör kablosu değişim hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

7-Sıvı Teması Tamiri

MacBook bilgisayarınızın herhangi bir sıvıya maruz kalması durumunda anakarta hasar vermeyerek, sadece klavyenin ve dokunmatik alanın zarar görme olasılığı vardır. Bilgisayarınızın maruz kaldığı sıvının türü kadar sıvının miktarı ve ne zaman döküldüğü de önemlidir. Tabii bu arada sıvının miktarının az olması anakarta zarar vermediği anlamına da gelmemektedir.

En sık karşılaşılan sıvı temasları içerisinde MacBook su dökülmesi, MacBook bira dökülmesi, MacBook kahve dökülmesi ve MacBook çay dökülmesi bulunmaktadır. Bunlar içerisinde müdahalesi en kolay olanı su ile olan temastır. Diğer sıvılarda ise asit, şeker ve diğer kimyasallar bileşenlerin varlığı müdahaleyi zorlaştıran sebeplerdir. MacBook klavye sıvı teması, klavye tuşlarının ve klavyenin kendisinde kalıcı hasarlar verebilmektedir. En kısa zamanda müdahale edilmesi gerekmektedir.

MacBook sıvı temasına maruz kaldığında cihaz elektrik prizine takılı ise derhal çıkartılmalı ve MacBook hemen kapatılmalıdır. Cihaz ters çevrilerek vakit kaybetmeden teknik servise gönderilmelidir. Teknik servise ulaştırma süresi ne kadar kısa olursa MacBook anakart içerisine nüfus eden sıvının temizlenmesi o kadar kolay olur.

Cep Market’e ulaşan sıvı temaslı MacBook bilgisayarınıza uzman Apple teknisyenleri tarafından ücretsiz arıza tespiti yapıldıktan sonra, zarar gören parçaların detaylı bakımı yapılarak bakım sonrası zarar gören parça varsa arızalı parçanın değişimi veya tamiri yapılmaktadır.

8-Batarya Tamiri / Değişimi

Apple geliştirdiği ileri teknolojiler sayesinde her anlamda harika ürünler üretse de batarya teknolojisi hakkında aynı şeyi söylemek biraz zor. Çünkü bütün MacBook bataryaları ancak üç dört yıl dayanıyor ve sonra değişmesi gerekiyor. Batarya değişimi, eskiyen bir MacBook bilgisayarınıza adeta yeniden hayat vermektedir.

MacBook pil kapasitesini doğru şekilde ölçmek için ücretsiz “coconut battery” programını indirebilirsiniz. Eğer pil kaybınız %30 ve üzerindeyse, bu şarjın çabuk bitmesine yol açar. Bu durumda MacBook batarya değişimi en iyi çözümdür.

Cep Market’te MacBook, MacBook Pro ve MacBook Air bataryanızın performansının azalması ya da tamamen bitmesi durumunda orijinal batarya ile değişimi garantili olarak yapılır.

9-Trackpad Tamiri

MacBook bilgisayarınızda sıvıyla temas, devre arızası, fiziksel hasar gibi sebepler yüzünden MacBook trackpad arızası ortaya çıkabilmektedir. MacBook dokunmatik ünitesine çoğu zaman MacBook touchpad dense de aslında bu cihazlar Apple tarafında genelde trackpad ya da MacBook trackpad olarak adlandırılmaktadır. Trackpad arızasında farenin düzgün hareket etmemesi, hiçbir şeyin tıklanmaması veya dokunma hareketlerinin beklendiği gibi olmaması gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Arızanın şiddetine göre MacBook trackpad değişimi veya MacBook trackpad tamiri yapılmaktadır. Apple MacBook trackpad değişimi işleminde, kasa içinde bulunan elektronik kart değişmektedir.

MacBook Trouchpad arızasının yazılımsal bir hata olması durumunda ise en son güncellemeyi yüklediğinizden emin olun. Aynı sorun devam ediyorsa, SMC (Sistem Yönetim Denetleyicisi) sıfırlamak MacBook Trackpad’in çalışma sorununu gidermenize yardımcı olabilir.

iPhone orjinal pil nasıl anlaşılır, orijinal pil özellikleri nelerdir ?

MacBook ısınma sorunu nasıl çözülür? Püf Noktalar

  • Mac gurubunda en sık yaşanan ve çok can sıkıcı olan bir durum şarj aletinin kopması, aşınması olduğu gibi cihazın ısınma sorunudur. iMac ısınma sorunu, Macbook fan çalıştırma, MacBook Pro ısınma sorunu gibi arızalar ve şikayetler servisimize en çok sorulan sorulardan olmaktadır.
  • Macbook mutlaka hava alabilecek, rahat rahat soğuma işlemi yapabilecek bir yüzeyde olmalı; yastık, koltuk, yorgan gibi yumuşak yüzeylerde çalıştırılmamalıdır, havalandırmayı yani soğutma işlemini engelleyecek tüm olumsuz şartlardan korunmalıdır. Cihazın yanlardan, alt ve üst kısımdan hava alması ve soğuyabilmesi çok önemlidir. Ev, ofis, araba gibi ortamların tamamında mutlaka sert ve hava alabilen yüzeylerde kullanım yapmamız, sıcaklığı dağıtır ve cihazda bulunan macbook fan parçasına yardımcı olur, fan belli miktarda soğutma işlemi yapar ve belli bir süreden sonra yetemez hale gelebilir, ısınma ile kullanma performansı düşer ve telafisi olamayacak ana kart arızalarına kadar gidebilir.
  • Tüm elektronik aletler gibi, Macbook serin kalmayı seven bir cihazdır, bu serinliği kendisine sağlamak için oda sıcaklığı, hava alabilen yüzey gibi elzem şartları sağlamak kullanıcıya fayda sağlayacaktır.
  • Ancak bazı durumlarda şartlar ne olursa olsun, macbook ısınma sorunu giderilemez, kullanıcı kullanma kılavuzunda yazan şartları yerine getiriyor olsa da ısınma devam eder, işte tam da bu aşamada, macbook tamiri ya da macbook servisi artık kaçınılmaz olur.
  • Teknoway firması olarak her model macbook ısınma problemleri için kesin sonuç sağlıyoruz, cihazınıza ait ana kart üzerinde yüzlerce kez yapmış olduğumuz tamir deneyimi tecrübesi ile gerekli müdahaleyi yapıyor ve ısınma sorunu kesin çözüm garantisi veriyoruz.
  • Her tamir deneyiminde olduğu gibi bu işlem içinde mutlaka cihazın bize bırakılması gerekir, macbook pro ısınma sorunu tamiri için gelen cihazlarınızda mutlaka ana kart temizliği, fan temizliği yapıyoruz, cihazın hava alabilen kısımları komple gözden geçiriliyor ve özel kimyasallar ile temizlikleri yapılıyor, sökümü yapılan vidalar kontrol edilerek ve temizlenerek montaj tamamlanıyor, bu tamir deneyimi sonunda ekran ve macbook yüzeyini temiz ve lekesi tutma özelliğine sahip, sprey ve özel kumaştan oluşan temizlik kiti hediye ediyoruz.
  • Macbook ısınma sorunu geçiştirilecek bir durum değildir, ısınma ile pil sağlığı yani pil döngüsü de zarar görebilir, Apple kullanıcıları bu ürünlerde pilin uzun süre gidebilmesi nedeni ile macbook tercih ederler, kullanıcı için pilin 3-8 saat gibi uzun süre şarja takılı olmadan kullanılabilir olması bu ürünü vazgeçilmez yapar.
  • Macbookda ısınma nasıl olur diye soracak olursanız; Isınma başlar ve bir süre sonra kasaya yayılmaya başlar, işlemci artık sıcaklık uyarısı vermeye başlar ve fan hiç durmaksızın çalışmaya ve ses yapmaya başlar, bütünleşmiş bir GPU olduğu için işlemcinin ısınması çok büyük sorun teşkil etmez ancak hiçbir kullanıcı sıcak kasa kullanmak istemez 2000 devir de dönen fan artık yeterli gelmemeye başlar, pil değişimi ya da şarj aleti değişimi dahi artık işe yaramaz durumdadır. Piyasa da ücretsiz olarak sunulan fan kontrolü programları olsa da arka planda yine işlem olacağı için, bu ısınma probleminden kesin olarak kurtulmak çok daha mantıklı olacaktır. Özellikle render almak gibi kasan uygulamalar fanı ve sıcaklığı zorlayan devirli işlemlerdir.
  • Sizlerin de macbook cihazlarınızda bu tip ısınma problemleri olduğunda firmamız ile temasa geçebilirsiniz, cihazınızın arıza durumu hakkında bilgi vererek fiyat ve süre almak isterseniz bizlere whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz, şarj aleti, kasa, ekran resimlerini bizimle paylaşarak detaylı bilgi alımı yapabilirsiniz.

MacBook ısınma sorunu nasıl çözülür?

MacBook, MacBook Pro, MacBook Air Tamiri Fiyatları

ModelDetaylarOnarım Fiyatları
İşçilik Süresi90 – 180 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Arıza Tespiti Süresi15 – 45 DKÜCRETSİZ
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
MacBook Pro (13 inç, M1, 2020)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro17,1
Parça Numaraları: MYD83xx/A, MYD92xx/A, MYDA2xx/A, MYDC2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2020, İki Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro16,3
Parça Numaraları: MXK32xx/A, MXK52xx/A, MXK62xx/A, MXK72xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2020, Dört Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro16,3
Parça Numaraları: MXK32xx/A, MXK52xx/A, MXK62xx/A, MXK72xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (16 inç, 2019)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro16,1, MacBookPro16,4
Parça Numaraları: MVVJ2xx/A, MVVK2xx/A, MVVL2xx/A, MVVM2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2019, İki Thunderbolt 3 Bağlantı Noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro15,4
Parça Numaraları: MUHN2xx/A, MUHP2xx/a, MUHQ2xx/A, MUHR2xx/A, MUHR2xx/B
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2019)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro15,1, MacBookPro15,3
Parça Numaraları: MV902xx/A, MV912xx/A, MV922xx/A, MV932xx/A, MV942xx/A, MV952xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2019, Dört Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro15,2
Parça Numaraları: MV962xx/A, MV972xx/A, MV982xx/A, MV992xx/A, MV9A2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2018)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro15,1
Parça Numaraları: MR932xx/A, MR942xx/A, MR952xx/A, MR962xx/A, MR972xx/A, MUQH2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2018, Dört Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro15,2
Parça Numaraları: MR9Q2xx/A, MR9R2xx/A, MR9T2xx/A, MR9U2xx/A, MR9V2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2017)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro14,3
Parça Numaraları: MPTR2xx/A, MPTT2xx/A, MPTU2xx/A, MPTV2xx/A, MPTW2xx/A, MPTX2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2017, Dört Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro14,2
Parça Numaraları: MPXV2xx/A, MPXW2xx/A, MPXX2xx/A, MPXY2xx/A, MQ002xx/A, MQ012xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2017, İki Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro14,1
Parça Numaraları: MPXQ2xx/A, MPXR2xx/A, MPXT2xx/A, MPXU2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2016)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro13,3
Parça Numaraları: MLH32xx/A, MLH42xx/A, MLH52xx/A, MLW72xx/A, MLW82xx/A, MLW92xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2016, Dört Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro13,2
Parça Numaraları: MLH12xx/A, MLVP2xx/A, MNQF2xx/A, MNQG2xx/A, MPDK2xx/A, MPDL2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2016, İki Thunderbolt 3 bağlantı noktası)Renkler: Gümüş, uzay grisi
Model Tanıtıcısı: MacBookPro13,1
Parça Numaraları: MLL42xx/A, MLUQ2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2015 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro11,4, MacBookPro11,5
Parça Numarası: MJLQ2xx/A, MJLT2xx/A, MJLU2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2015 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro12,1
Parça Numaraları: MF839xx/A, MF840xx/A, MF841xx/A, MF843xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2014 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro11,2, MacBookPro11,3
Parça Numarası: MGXC2xx/A, MGXA2xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2014 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro11,1
Parça Numaraları: MGX72xx/A, MGX82xx/A, MGX92xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2013 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookPro11,2, MacBookPro11,3
Parça Numarası: ME293xx/A, ME294xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2013 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookPro11,1
Parça Numaraları: ME864xx/A, ME865xx/A, ME866xx/A
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2013 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro10,1
Parça Numaraları: ME664xx/A, ME665xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2013 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro10,2
Parça Numaraları: MD212xx/A, ME662xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 13 inç, 2012 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookPro10,2
Parça Numaraları: MD212xx/A, MD213xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2012 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro10,1
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2012 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro9,1
Parça Numaraları: MD103xx/A, MD104xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2012 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro9,2
Parça Numaraları: MD101xx/A, MD102xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Pro (17 inç, 2011 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookPro8,3
Parça Numarası: MD311xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2011 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookPro8,2
Parça Numaraları: MD322xx/A, MD318xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2011 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookPro8,1
Parça Numaraları: MD314xx/A, MD313xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (17 inç, 2011 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro8,3
Parça Numarası: MC725xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2011 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro8,2
Parça Numaraları: MC723xx/A, MC721xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2011 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro8,1
Parça Numaraları: MC724xx/A, MC700xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (17 inç, 2010 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro6,1
Parça Numarası: MC024xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2010 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro6,2
Parça Numaraları: MC373xx/A, MC372xx/A, MC371xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2010 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro7,1
Parça Numaraları: MC375xx/A, MC374xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Pro (17 inç, 2009 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro5,2
Parça Numarası: MC226xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2009 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro5,3
Parça Numaraları: MB985xx/A, MB986xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2,53 GHz, 2009 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro5,3
Parça Numarası: MC118xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Pro (13 inç, 2009 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookPro5,5
Parça Numaraları: MB991xx/A, MB990xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Pro (17 inç, 2009 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro5,2
Parça Numarası: MB604xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2008 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookPro5,1
Parça Numaraları: MB470xx/A, MB471xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Pro (17 inç, 2008 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro4,1
Parça Numarası: MB166xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Pro (15 inç, 2008 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookPro4,1
Parça Numarası: MB133xx/A, MB134xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook (Retina, 12 inç, 2017)Renkler: Roze altın, uzay grisi, altın, gümüş
Model Tanıtıcısı: MacBook10,1
Parça Numaraları: MNYF2XX/A, MNYG2XX/A, MNYH2XX/A, MNYJ2XX/A, MNYK2XX/A, MNYL2XX/A, MNYM2XX/A, MNYN2XX/A
Sorunuz
MacBook (Retina, 12 inç, 2016 Başı)Renkler: Roze altın, uzay grisi, altın, gümüş
Model Tanıtıcısı: MacBook9,1
Parça Numaraları: MLH72xx/A, MLH82xx/A, MLHA2xx/A, MLHC2xx/A, MLHE2xx/A, MLHF2xx/A, MMGL2xx/A, MMGM2xx/A
Sorunuz
MacBook (Retina, 12 inç, 2015 Başı)Renkler: Uzay grisi, altın rengi, gümüş rengi
Model Tanıtıcısı: MacBook8,1
Parça Numaraları: MF855xx/A, MF865xx/A, MJY32xx/A, MJY42xx/A, MK4M2xx/A, MK4N2xx/A
Sorunuz
MacBook (13 inç, 2010 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBook7,1
Parça Numaraları: MC516xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook (13 inç, 2009 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBook6,1
Parça Numaraları: MC207xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook (13 inç, 2009 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBook5,2
Parça Numaraları: MC240xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook (13 inç, 2009 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBook5,2
Parça Numaraları: MB881xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz
MacBook Air (M1, 2020)Renkler: Uzay grisi, altın, gümüş
Model Tanıtıcısı: MacBookAir10,1
Parça Numaraları: MGN63xx/A, MGN93xx/A, MGND3xx/A, MGN73xx/A, MGNA3xx/A, MGNE3xx/A
Sorunuz
MacBook Air (Retina, 13 inç, 2020)Renkler: Uzay grisi, altın, gümüş
Model Tanıtıcısı: MacBookAir9,1
Parça Numaraları: MVH22xx/A, MVH42xx/A, MVH52xx/A, MWTJ2xx/A, MWTK2xx/A, MWTL2xx/A
Sorunuz
MacBook Air (Retina, 13 inç, 2019)Renkler: Uzay grisi, altın, gümüş
Model Tanıtıcısı: MacBookAir8,2
Parça Numaraları: MVFH2xx/A, MVFJ2xx/A, MVFK2xx/A, MVFL2xx/A, MVFM2xx/A, MVFN2xx/A, MVH62xx/A, MVH82xx/A
Sorunuz
MacBook Air (Retina, 13 inç, 2018)Renkler: Uzay grisi, altın, gümüş
Model Tanıtıcısı: MacBookAir8,1
Parça Numaraları: MRE82xx/A, MREA2xx/A, MREE2xx/A, MRE92xx/A, MREC2xx/A, MREF2xx/A, MUQT2xx/A, MUQU2xx/A, MUQV2xx/A
Sorunuz
MacBook Air (13 inç, 2017)Model Tanıtıcısı: MacBookAir7,2
Parça Numaraları: MQD32xx/A, MQD42xx/A, MQD52xx/A
Sorunuz
MacBook Air (13 inç, 2015 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookAir7,2
Parça Numaraları: MJVE2xx/A, MJVG2xx/A, MMGF2xx/A, MMGG2xx/A
Sorunuz
MacBook Air (11 inç, 2015 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookAir7,1
Parça Numaraları: MJVM2xx/A, MJVP2xx/A
Sorunuz
MacBook Air (13 inç, 2014 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookAir6,2
Parça Numaraları: MD760xx/B, MD761xx/B
Sorunuz
MacBook Air (11 inç, 2014 Başı)Model Tanıtıcısı: MacBookAir6,1
Parça Numaraları: MD711xx/B, MD712xx/B
Sorunuz
MacBook Air (13 inç, 2013 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookAir6,2
Parça Numaraları: MD760xx/A, MD761xx/A
Sorunuz
MacBook Air (11 inç, 2013 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookAir6,1
Parça Numaraları: MD711xx/A, MD712xx/A
Sorunuz
MacBook Air (13 inç, 2012 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookAir5,2
Parça Numaraları: MD231xx/A, MD232xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Air (11 inç, 2012 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookAir5,1
Parça Numaraları: MD223xx/A, MD224xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS Catalina 10.15.7
Sorunuz
MacBook Air (13 inç, 2011 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookAir4,2
Parça Numaraları: MC965xx/A, MC966xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Air (11 inç, 2011 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookAir4,1
Parça Numaraları: MC968xx/A, MC969xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Air (13 inç, 2010 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookAir3,2
Parça Numaraları: MC503xx/A, MC504xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Air (11 inç, 2010 Sonu)Model Tanıtıcısı: MacBookAir3,1
Parça Numaraları: MC505xx/A, MC506xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: macOS High Sierra 10.13.6
Sorunuz
MacBook Air (2009 Ortası)Model Tanıtıcısı: MacBookAir2,1
Parça Numaraları: MC505xx/A, MC233xx/A, MC234xx/A
Uyumlu olan en yeni işletim sistemi: OS X El Capitan 10.11.6
Sorunuz

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!