Apple iPad 5 Mini Ekran Cam Değişimi

iPad 5 Mini Ekran Cam Değişimi

Gelişmiş ekipmanlar ve son teknoloji yöntemlerle gerçekleştirilen iPad 5 Mini tamirlerimizde cihazınızın orijinal performansı değişmemektedir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

Apple iPad 5 Mini 9.7 inç büyüklüğünde LCD bir ekranla ve 8827 mAh pil gücüyle kullanıcıyla buluşuyor. Peki Apple iPad 5 Mini ekran değişimi ve ön cam değişimi fiyatı nedir? Bunu öğrenmek için hızlı ve güvenilir iPad tamirleri yapan Kadıköy, Cep Market ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm ekran değişimi işlemleri profesyonel Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

iPad 5 Mini Ön Cam Değişimi

iPad 5 Mini tabletinizin herhangi bir nedenden dolayı ön camı çatladıysa, tüm ekranı değiştirmek yerine sadece ön camı değiştirebilir, böylece maliyeti düşürebilirsiniz. Ön cam değişiminde sadece ön taraftaki dokunmatik cam değişir. Değişim sonrasında iPad Mini 5 tabletiniz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekrana Bastırınca Oynuyor

iPad 5 Ekran Değişimi

iPad 5 Mini tabletinizin ekranı herhangi bir darbe sonucu karardıysa veya kırıldıysa, seste sıkıntı olmamasına rağmen görüntü yoksa; ekranınızın üzerinde lekeler, ölü pikseller veya renklenmeler varsa maalesef tabletinizin ekranı zarar görmüştür. iPad 5 Mini tabletinizde bu veya benzeri sorunlarla karşılaşırsanız ekranınızı değiştirmeniz gerekmektedir.

Telefon Ekran Kaliteleri: Ekran Türü Sıralaması

Aynı Gün Uzman Onarımlar

iPad 5 Mini tabletin ekran değişimi fiyatı servisimizde uygun seviyededir. iPad 5 Mini ekran değişimi fiyatını öğrenmek için dilediğiniz zaman Kadıköy tamir mağazamızı arayabilirsiniz. Cep Market 2006 senesinden bu yana tablet ve telefon teknik servisi olarak hizmet veriyor. Tüm iPad modellerin tüm dokunmatik ekranları servisimizde mevcuttur. iPad 5 Mini ekran değişimi ortalama 1 saatte tamamlanmaktadır. Ekran değişiminde sadece A kalite ya da OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) parçalar kullanılmaktadır.

Hızlı Tamirler

Onarımdan sonra tabletin performansında herhangi bir farklılık olmaz. Dokunmatik veya görüntü kalitesi değişmez ve orijinali gibi kalır. Firmamız 14 yılı aşkın süredir Kadıköy’de hizmet vermektedir. Kadıköy servisimize ulaşamayan müşterilerimiz için çift taraflı ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimiz bulunuyor.

Yerinde Değişimler

Kadıköy servisimize gelerek iPad 5 Mini cihazınızın ekranının yerinde değiştirildiğini görebilirsiniz. İşlemin ardından verileriniz silinmez, cihazınız tekrar ilk günkü çalışır durumuna döner.

iPad 5 Mini Tamir Fiyatları

iPad 5 Mini Ekran Değişimi Sorunuz
iPad 5 Mini Ön Cam Değişimi Sorunuz
iPad 5 Mini Kasa Değişimi Sorunuz
iPad 5 Mini Batarya Değişimi Sorunuz
iPad 5 Mini Arka Kamera Değişimi Sorunuz

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!