Yerinde Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Yerinde cep telefonu tamir hizmeti almak isteyenlere CepMarket olarak gelişmiş, profesyonel telefon tamir servislerimizi sunuyoruz. Özellikle, tüm diğer servislerin yanında yerinde cep telefonu ekran değişimi denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alan CepMarket, 2005 yılından bu yana telefon tamirleri ve telefon parça değişimleri yapan güvenilir bir servis olarak ön plana çıkmaktadır. Cep telefonu tamirini yerinde yapan birkaç profesyonel teknik servisten biridir.

Yerinde ve Hızlı Telefon Tamirleri

Dileyen müşterilerimiz için yerinde telefon tamiri hizmetimiz ile onların istedikleri noktaya gelerek cihazlarını “yerinde” tamir ediyoruz. Bu tamirlere ekran değişimi gibi en sık başvurulan popüler seçeneklerden, hoparlör değişimi, batarya değişimi, ahize değişimi, arka kapak, mikrofon ya da buna benzer diğer tüm gelişmiş operasyonlar dahildir. Ekranı açılmayan cihazları, yan tuşu çalışmayan bir iPhone’u ya da home tuşu sıkışan cihazınızı yerinde onarıyoruz.

Telefon Ekran Görüntüsü Almıyor

Tüm Telefonlar Yerinde Onarılıyor

Bir akıllı telefonu yerinde onarabilmenin avantajı özellikle iş yoğunluklarından dolayı iş yerlerinden ayrılmak için fırsat bulamayan veya hangi telefon teknik servisine güveneceğine karar veremeyenler için esnek bir onarım seçeneği olmasıdır. iPhone telefonlar için uzman Apple teknisyenlerimiz ve Samsung ya da Huawei gibi markalar için o markada uzmanlaşmış teknisyenlerimiz ile cihazınızı bulunduğunuz yerde onarmak için geliyoruz.

Yerinde Telefon Tamir Ücreti Nedir?

Tamirlerimizi hem Kadıköy merkezli CepMarket mağazamızda hem de dileyen müşterilerimiz için onların seçtiği bir noktada yapıyoruz. Her iki seçenekte de tamir ücreti bahsi geçen telefon modeline göre farklılık göstermektedir. Yedek parçaları daha maliyetli olan modeller uygun fiyatlı olanlarına kıyasla görece yüksek onarım ücretine sahip olacaktır. Yerinde cep telefonu tamir ücretleri için şimdi bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

1 Nisan 2020 – Yerinde Telefon Onarım Fiyatları

Model ve TamirFiyat
iPhone 11 Pro Max Yerinde Ekran DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Yerinde Cam DeğişimiSorunuz
Samsung Note 10 Yerinde Ekran DeğişimiSorunuz
Huawei P30 Pro Yerinde Mikrofon DeğişimiSorunuz
Xiaomi Mi 8 Yerinde Hoparlör DeğişimiSorunuz
Hasanpaşa iPhone Teknik Servis