Yerinde Cep Telefonu Tamir Servisi

Yerinde Cep Telefonu Tamir Servisi

Yerinde Cep Telefonu Tamir Servisi

Günlük hayatınızın yoğun çalışma temposu içerisinde cep telefonunuz arızalandığında en kolay şekilde ve en kısa sürede arızayı gidermek ve sorunsuz bir şekilde telefonunuzu kullanmaya devam etmek istersiniz. İşte bu gibi durumlar için evde telefon tamiri veya iş yerinde telefon tamiri artık hayal değil. Telefonunuzu teknik servise götürecek zamanınız yoksa ve o anki şartlarınız bulunduğunuz ortamı terk etmeye izin vermiyorsa, yerinde cep telefonu tamiri tam da ihtiyacınız olan hizmettir.

2006 yılından beri İstanbul’un Kadıköy ilçesinde cep telefonu teknik servisi hizmeti veren Cep Market olarak müşterilerimize hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Cep Market, yerinde cep telefonu tamiri yapan ender teknik servislerden biridir. Bu hizmet kapsamında özetle, kullanıcıların istedikleri noktaya giderek cep telefonlarını teknik servistekinden farksız hızda ve kalitede yerinde tamir ediyoruz.

Yerinde Cep Telefonu Tamir Servisi Nasıl Yapılıyor?

Hem günlük hem iş hayatının vazgeçilmezi olan cep telefonlarında meydana gelen arızalar, hem işlerin aksatma aynı zamanda kişisel verilerin korunması konularında endişe yaratabiliyor. Yerinde cep telefonu tamir servisi hizmeti sayesinde bulunduğunuz yeri terk etme gereği durmadan ve günlerce beklemeden cihazınızın problemini yerinde çözüme kavuşturabiliyoruz.

  iPhone Jiroskop Nedir?

Yerinde cep telefonu tamir servisi hizmetinden faydalanmak için telefonunuzun marka ve modeliyle birlikte yaşadığınız problemleri bizimle paylaşıyorsunuz. Buna ek olarak konusunda uzman teknisyenlerimizin sizi ziyaret etmelerini istediğiniz günü ve saati bize bildirmeniz yeterli.

Kullanıcıların başvurduğu yerinde cep telefonu tamir servisi işlemleri arasında ekran değişimi, ön cam değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi, arka kapak değişimi, cam kapak değişimi, hoparlör değişimi, kulaklık değişimi, açma kapama tuşu değişimi, mikrofon değişimi, ahize değişimi, şarj soketi değişimi ve daha fazlası yer almaktadır.

Ekran değişimi ve benzeri tüm telefon tamirleri ortalama 25 dakika ila 1 saatte bitirilir. Tüm işlemlerimizin parça ve işçilik garantisi bulunmaktadır. Aynı zamanda bütün tamirler A kalite ve isteğe bağlı orijinal parçalarla yapılmaktadır. Adresinize belirttiğiniz saatte gelen teknisyenlerimiz cihazınızı en kısa sürede onarırlar. Teslim edilmeden önce testleri yapılan telefonlarınız sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

İlginizi Çekebilir: Yerinde iPhone Tamiri

İşyerinde Cep Telefonu Tamiri

Çalışırken işinizi ve çalıştığınız yeri bırakarak arızalanan cep telefonunuzu teknik servise götürecek imkanınız olmayabilir. Cep Market olarak iş yeriniz nerede olursa olsun, kafe veya restoranlar da dahil olmak üzere, gezici tamir aracımız ile belirttiğiniz adrese gelerek hijyen kurallarına uygun bir şekilde tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

iPhone İçin Yerinde Telefon Tamiri Hizmeti

iPhone yerinde telefon tamiri hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemler arasında başta ekran değişimi olmak üzere ön kamera değişimi, arka kamera değişimi, cam kapak değişimi, arka kapak değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi, mikrofon değişimi, ahize değişimi ve hoparlör değişimi bulunmaktadır.

  Telefon Dış Cam Değişimi

iPhone cihazlar için uzman Apple teknisyenlerimiz yerinde tamir servisi için bulunduğunuz yere gelirken;  Samsung, Xiaomi veya Huawei gibi markaların da yerinde telefon tamiri hizmeti için o markada uzmanlaşmış teknisyenlerimiz bulunmaktadır.

Yerinde Cep Telefonu Tamir Servisi Nerede Yapılıyor?

İstanbul’un her noktasında sunduğumuz yerinde telefon tamiri hizmetinde, cihazınızdaki arızayı günlük hayatınızı sekteye uğratmadan tamir ettirmenin avantajını yaşarken cihazınızdaki verilerin gizliliğinden endişe etmenize de gerek kalmaz. Hizmet kapsamında Cep Market’in parça ve işçilik garantisinden faydalanma şansına da sahipsiniz.

Yerinde Telefon Tamiri Ücreti Nedir?

Müşterilerimizin seçtikleri herhangi bir noktada cep telefonlarındaki sorunları gidermeyi vadeden Cep Market yerinde telefon tamiri hizmetinin ücreti, normal tamir ücretlerinde olduğu üzere telefonun marka ve modeline göre değişmektedir. Cep Market olarak sunduğumuz her hizmette müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyerek, hızlı ve kaliteli tamir işlemlerini uygun fiyata yapıyoruz.

Yerinde telefon tamiri hakkında merak ettiklerinizle ve fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için Kadıköy servisimizi 0537 958 02 02 numaradan arayabilir, aynı zamanda WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde Tamir Hizmeti

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir