Xiaomi Redmi 4 Pro Ekran Değişimi Yaptırmak

Xiaomi Redmi 4 Pro Ekran Değişimi

Çinli teknoloji firması Xiaomi’nin uygun fiyatlı serisinin üyelerinden Redmi 4 Pro, küçük ve hafif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Çift SIM kartıyla tüketicilerle buluşan Redmi Pro 4, sade görüntüsünü yanında sadece 160 gr ağırlığa sahip bir akıllı telefon.

Gücünü Snapdragon 625 işlemciden alan Xiaomi Redmi 4 Pro, 3 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapıyor.

Xiaomi Redmi 4 Pro ekran özellikleri olarak incelediğimizde, 5 inç ekranın, 1080×1920 piksel çözünürlük sunduğunu görüyoruz. Ekran boyutları ise 141.3 x 69.6 x 8.9mm.

Redmi S2’nin arka tarafında 13 MP çözünürlüğünde çift LED’li bir kamera kullanıcıları karşılıyor. Ön tarafta ise 5 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor.

Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini kullanan Redmi 4 Pro’nun 4100 mAh kapasiteli bataryası sürekli kullanımda 8-9 saat, konuşma süresi olarak ise 30 saat dayanabiliyor.

Cep Market olarak 2006 yılından bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ve müşteri odaklı cep telefonu teknik servisi hizmetimizle sektörün bilinen ve aranan firmalarından biriyiz. Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Xiaomi ekran değişimleri 15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanmaktadır.

Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 500 TL olarak belirlenmiştir.

Xiaomi Redmi 4 Pro Ekran Onarımı

Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi ihtiyacı cihazın sert bir darbe alma, yüksekten düşme, üzerine baskı veya üzerine sıvı dökülmesi sonucunda ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya sıvıya maruz kalması sonucu ortaya çıkabilir.

Cep Market’te Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi süreci telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Xiaomi teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılmasıyla başlar. Arıza tespitiyle ekrandaki hasarın niteliği ve derecesi belirlendikten sonra, yapılması gereken onarım ve maliyeti belirlenerek onayınızı almak üzere sizinle paylaşılır.

Cep Market servisimizde, Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi, son teknoloji ekipmanları kullanılarak orijinal ekran ve yedek parçalarla yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Onarım sırasında dilerseniz ekran değişimi işlemini izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahve servisinden yararlanabilirsiniz.

Cep telefonunuzu İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendinizin getirmesi haricinde, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım tamamlandıktan sonra sorunu giderilmiş, ilk günkü görüntüsüne kavuşmuş cihazınızı tekrar size ulaştırmaktayız. Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi yaptırmak isteyen kullanıcılar ekran değişimi sonrası veriler silinir mi diye endişe edebilirler. Cep Market’te yapılan Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi sırasında verileriniz, resimleriniz, mesajlarınız, uygulamalarınız veya cihazınızda kayıtlı herhangi bir bilgi silinmez. Ekran değişimi verilerle değil görüntüyle ilgili bir araçtır. Buna rağmen Cep Market’te sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki bütün verilerin yedeği alınmaktadır. Telefonunuzun onarımı bittikten sonra veriler tekrar cihaza yüklenir.

Xiaomi Redmi 4 Pro’daki verilerinizin yedeğini alma işlemini dilerseniz ekran değişimi öncesi cihazınızı servisimize teslim etmeden önce kendiniz alabilir, dilerseniz teslim aşamasında Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize verilerinizin yedeğini almalarını talep edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi 4 Pro Ekran Değişimi Sonrası

Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğinizce inceleyebilir ve teknik servisimize tereddütlerinizle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Xiaomi Redmi 4 Pro ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşmanızı engelleyecek, Xiaomi Redmi 4 Pro ekranınızı koruması için hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi 4 189 TL
Xiaomi Redmi 4A 249 TL
Xiaomi Redmi 4X 195 TL
Xiaomi Redmi 5 Plus 349 TL
Xiaomi Redmi 5A 249 TL
Xiaomi Redmi 6 299 TL
Xiaomi Redmi 6A 349 TL
Xiaomi Redmi 7 599 TL
Xiaomi Redmi 7A 400 TL
Xiaomi Redmi 8A Dual 800 TL