iPhone 7 ekran değiştiğini nasıl anlarız

iPhone 7 ekran değiştiğini nasıl anlarız

Bize Sorun ✓Kategori: Ekran DeğişimiiPhone 7 ekran değiştiğini nasıl anlarız
Hakan sordu 🤔 4 sene önce

iPhone 7 ekran değiştiğini nasıl anlarız telefonumun ekranını daha önce bir yerde değiştirdim original diye değiştirdiler. Fakan bir türlü ısınamadım bazen tuhaf tuhaf basma sorunları oluyor gibi geliyor. Size getirsem ekranın orijinal olup olmadığı konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.Eğer olursa kopya çıkarsa sizce üzerinden çıkan ekran bir işe yararmı, orijinal iPhone 7 ekran değişimi fiyatı nedir acaba şu an ?

13 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 4 sene önce
Soru Sor

 

Merhaba; Sıkca sorulan ekran değişimi yapılınca ekran kopyamı bunu nasıl anlayabilirim sorularına kısaca cevap vermek gerekir ise video üzerinden kısmen 2,3 madde belirtilmiş. Renk olarak bahsedilen 3 cü adım sizlere bilgi verecektir, net bir cevap alabilmek için LCD ekranı sökmek seri no ve orjinal logo doğrulamak gerekecektir.

 

 

  • Servisimiz ücretsiz arıza tespiti için sizlere yardımcı olabilir.
  • Cihazınızı bize ücreti firmamız tarafından karşılanan kargo ile gönderebilir bilgi alabilirsiniz.
  • Kadıköy cepmarket mağazamıza gelip misafirimiz olabilir, teknik serviste gözünüzün önünde cihazınızı kontrol edebiliriz.
  • Bu arada Cihaz üzerinden çıkan ekran kopya ise her hangi bir şekilde değerlendirilemiyor bilginize.
  • Güncel ekran değişimi fiyatları için ekran değişimi fiyat listesine göz atabilirsiniz.

https://cepmarket.com.tr/ekran-degisimi-fiyatlari/

 

Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Haylaz diyorki 4 sene önce

Aynı sorun bende’de var ekran değiştirdim renklerde solma var kopyamı oluyor ekran acaba ? ekran gri gibi duruyor

Hasanbey diyorki 4 sene önce

Ekran değişince garanti nasıl devam ediyor

Halimcan diyorki 4 sene önce

selam cepmarket

ekran rengi demişsiniz, full siyah değil ekran değiştirilmeden önce böylemiydi emin değilim bu ekran kopyamı oluyor şimdi

 

Tahir diyorki 4 sene önce

Ekran kopya olunca ne fark ediyor ? basmada yada pil süresinde birş ey değişiyor mu ?

Ejder diyorki 4 sene önce

Diyelim ki ekran kopya takıldı, ama kullanırken sorun yaşamıyorum gayet normal, takanda zaten a kalite dedi kopya değil. Bu şekilde kullanırsam cihazıma zarar verirmi sizce ?

Coşkun diyorki 4 sene önce

Yerlerine gittim önce konuşmuştum zaten eski ekranımı söktüler daha önce tamir yaptırmıştım aslında değiştirmiştim, kopya takmışlar zaten 2 ci el orjinal ekranlar var ellerinde fiyatları uygun önce arayın varsa gidin yoksa gitmeyin zaten kalabalık oluyorlar 2 3 saat beklemeyin boşuna. Ben ekranımı değiştirdim gözlerim düzeldi ya eski ekran ile arasında çok fazla fark varmış kopya ekranlara verilen paralara yazık ya

Mert Terlemez diyorki 4 sene önce

İphone 7 orjinal ekran almak istiyorum, telefonum beyaz ekran, siyah yapmak istesem olurmu ? Home tuşunu da siyah yapmak lazım, ekran fiyatına dahilmidir ?

Atakan Büyükdeveci diyorki 3 sene önce

Merhabalar kolay gelsin. Ekranım krıldı değiştirmek istiyorum videolarınız izledim. Orjinal ekran tam siyah diyorsunuz fakat ekranımı daha değiştirmedim çerçeve siyah iç kısım hafif gri görünüyor. Telefonumu sıfır vatandandan aldım bunu anlyamadım.
İyi çalışmalar dilerim.

Talha Çil diyorki 3 sene önce

Öncelikle merhaba .Yaklaşık 1 hafta önce ekranımı kırılma dolayısıyla değiştirdim .Aldığım gün ekranda bir solukluk hissettim . Ve ekranın altında küçük bir mavilik var. Birkaç gün sonra ekran dokunmatiği algılamamaya başladı (bir gün sürdü sadece) daha sonra ise dokunmatikte hassasiyet oluştu . Acaba ekranım orjinal mi ?

Talha Çil diyorki 3 sene önce

Öncelikle merhaba .Yaklaşık 1 hafta önce ekranımı kırılma dolayısıyla değiştirdim ve orjinal ekran takılmasını istedim.Aldığım gün ekranda bir solukluk hissettim . Ve ekranın altında küçük bir mavilik var. Birkaç gün sonra ekran dokunmatiği algılamamaya başladı (bir gün sürdü sadece) daha sonra ise dokunmatikte hassasiyet oluştu . Acaba ekranım orjinal mi ?

Lokman diyorki 3 sene önce

İphone x ekran tamiri yaptırdım kopya ekran takmışlar ekranda arada bir yeşil yeşil tam ekran oluyor bu çözülebilirmi?

Seda diyorki 2 sene önce

Merhaba benim telefonumda şöylr bir sorun var  pung ve tarzı oyunlar oynarken telim aşir şekilde ısınıyor   Ve oyunda  kasmalar donmalar yaratıyor. Ekran bildiğin terliyor  sıcaklıktan  pil değişimi yaptım gene aynı sorun var yardımcı olurmusunuz lütfen

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

6 + 13 =