Hakan sordu 🤔 11 ay önce

iPhone 7 ekran değiştiğini nasıl anlarız telefonumun ekranını daha önce bir yerde değiştirdim original diye değiştirdiler. Fakan bir türlü ısınamadım bazen tuhaf tuhaf basma sorunları oluyor gibi geliyor. Size getirsem ekranın orijinal olup olmadığı konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.Eğer olursa kopya çıkarsa sizce üzerinden çıkan ekran bir işe yararmı, orijinal iPhone 7 ekran değişimi fiyatı nedir acaba şu an ?

8 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 11 ay önce

Merhaba; Sıkca sorulan ekran değişimi yapılınca ekran kopyamı bunu nasıl anlayabilirim sorularına kısaca cevap vermek gerekir ise video üzerinden kısmen 2,3 madde belirtilmiş. Renk olarak bahsedilen 3 cü adım sizlere bilgi verecektir, net bir cevap alabilmek için LCD ekranı sökmek seri no ve orjinal logo doğrulamak gerekecektir.

 

 

  • Servisimiz ücretsiz arıza tespiti için sizlere yardımcı olabilir.
  • Cihazınızı bize ücreti firmamız tarafından karşılanan kargo ile gönderebilir bilgi alabilirsiniz.
  • Kadıköy cepmarket mağazamıza gelip misafirimiz olabilir, teknik serviste gözünüzün önünde cihazınızı kontrol edebiliriz.
  • Bu arada Cihaz üzerinden çıkan ekran kopya ise her hangi bir şekilde değerlendirilemiyor bilginize.
  • Güncel ekran değişimi fiyatları için ekran değişimi fiyat listesine göz atabilirsiniz.

Ekran Değişimi Fiyatları

 

Bilgilendirme Yeterli miydi ? Lütfen Değerlendirin

CevaplaiPhone 7 ekran değiştiğini nasıl anlarız
5 (100%) 14 oy verildi

Haylaz diyorki 9 ay önce

Aynı sorun bende’de var ekran değiştirdim renklerde solma var kopyamı oluyor ekran acaba ? ekran gri gibi duruyor

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 9 ay önce

Merhaba; Bu durum çeşitli sebeplerden kaynaklanıyor olabilir, ekranın kopya olma ihtimalide mevcuttur tabi ki firmamız teknik servisimiz üzerinden cihazınızı inceledikten sonra sizi bilgilendirebilir.

Hasanbey diyorki 9 ay önce

Ekran değişince garanti nasıl devam ediyor

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 9 ay önce

Merhaba; Geciken cevap için özür dileriz, firmamızda yada her hangi bir serviste ekran değişimi yapıldığında cihazınız garanti dışı kalacaktır. Garantinizin devam edebilmesi için ekran değişimini Apple tarafından yaptırmanız gerekiyor. Bunun için dilerseniz https://getsupport.apple.com/?caller=arshw&locale=tr_TR apple tarafından randevu alabilirsiniz.

Halimcan diyorki 9 ay önce

selam cepmarket

ekran rengi demişsiniz, full siyah değil ekran değiştirilmeden önce böylemiydi emin değilim bu ekran kopyamı oluyor şimdi

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 9 ay önce

Merhaba; Dikkat ettiğiniz gibi videoda belli olan gri görünüm genelde kopya ekranlarda belirmektedir, orjinal ekranlar tam olarak ton siyahtır.
Tabi bu şu demekte sayılmaz ( tüm gri tonlu ekranlar kopyadır )

Genel olarak orjinal iphone ekranlarında LCD kısım çalışmasa bile görüntü tam anlamıyla siyahtır
Kopya ekranda izlediğiniz gibi hafif ışık tonlu griye yakın bir hal alır

Tahir diyorki 9 ay önce

Ekran kopya olunca ne fark ediyor ? basmada yada pil süresinde birş ey değişiyor mu ?

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 4 ay önce

Ekranın kopya olmasının cihazınıza zarar vermesi çok muhtemeldir, batarya tüketimi, anakart’ta ısınmaya ol açma, soluk renkler, basmada hassasiyet kaybı gibi çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ejder diyorki 8 ay önce

Diyelim ki ekran kopya takıldı, ama kullanırken sorun yaşamıyorum gayet normal, takanda zaten a kalite dedi kopya değil. Bu şekilde kullanırsam cihazıma zarar verirmi sizce ?

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 4 ay önce

Merhaba; Takılan ekranınızda şu an da kullanırken bir sorun olmaması olmayacağı anlamına gelmediği gibi olacağı anlamı nada gelmemektedir. Fiyat uygun olduğu için tercih ettiğiniz ucuz ekranların çalışma süresi çok değişkendir, kaliteye göre değişen bu orijinal olmayan yada A+ kalite olarak geçen ekranlarda bazıları çok çabuk bozulabilirken bazı bozulmamaktadır.

Cihazınıza zarar verebilir mi! bunu söylemek çok güç, net olmamakla birlikte kopya ekranların bataryaya ve anakarta olumsuz etki ettiğini söyleyebiliriz.

Coşkun diyorki 4 ay önce

Yerlerine gittim önce konuşmuştum zaten eski ekranımı söktüler daha önce tamir yaptırmıştım aslında değiştirmiştim, kopya takmışlar zaten 2 ci el orjinal ekranlar var ellerinde fiyatları uygun önce arayın varsa gidin yoksa gitmeyin zaten kalabalık oluyorlar 2 3 saat beklemeyin boşuna. Ben ekranımı değiştirdim gözlerim düzeldi ya eski ekran ile arasında çok fazla fark varmış kopya ekranlara verilen paralara yazık ya

Mert Terlemez diyorki 6 gün önce

İphone 7 orjinal ekran almak istiyorum, telefonum beyaz ekran, siyah yapmak istesem olurmu ? Home tuşunu da siyah yapmak lazım, ekran fiyatına dahilmidir ?

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 6 gün önce

Merhaba; Evet mert bey bu mümkündür, istediğiniz renk Orjinal ekran değişimi yapılabilir. Home tuşunun ekrana dahil olup olmadığı hakkında bilgisini mesai saatleri içinde teknik servis’ten öğrenebilirsiniz.

0216 345 83 84 nolu telefondan 09:00 – 20:00 saatleri arasında destek & fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tartışmaya Katıl