Samsung Galaxy S10e Tamir Servisi

Şarj Soketi Oksitlenmesi Nasıl Anlaşılır?

Samsung Galaxy S10e Tamir Servisi

Samsung’un Şubat 2019 etkinliğinde açıklanan Galaxy S10 ailesi Mart başında piyasaya sürüldü. Birçok noktada endüstri standartlarını aşan Galaxy S10e, dünyanın ilk ultrasonik parmak izi tarayıcısını, dizüstü bilgisayar düzeyinde depolama alanını, şarj optimizasyonlarını ve daha fazlasını içeriyor. Bu cihazın tamiri de uzman ellerde yapılmak zorunda. CepMarket olarak müşterilerimize bu uzmanlığı sunuyoruz.

Samsung Galaxy S10e Ekran Onarımı

  • Çığır açan ekran özellikleriyle Galaxy S10e 16 milyon renk destekli 5.8 inçlik bir düz ekranla geliyor.
  • Samsung Galaxy S10e, HDR10+’ı destekliyor ve dünyanın ilk Dynamic AMOLED ekranına sahip.
  • S10e’nizin etkileyici ekranından en iyi şekilde yararlanmak için akıllı telefonunuzun ekranının düşmelere ve çizilmelere karşı korunduğundan emin olmanız gerek.
  • Cihazınızda ekran hasarı varsa, profesyonel Samsung Galaxy ekran onarımları için Kadıköy, CepMarket onarım merkezimize gelebilirsiniz.
  Samsung S10 S10E S10 Plus Ekran Cam Değişimi Kadıköy

Samsung Galaxy S10e Su Hasarı Onarımı

Güzel tasarlanmış Galaxy S10e sadece etkileyici ekran performansına sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda su ve toz hasarına karşı da koruma sağlıyor. Samsung Galaxy S10e, IP68 suya dayanıklıdır, yağmurdan kaynaklanan su hasarına, yanlışlıkla lavaboya düşürmeye veya benzer bir durumlara karşı koruma için yeterlidir. Ancak her noktada su koruması sunmaz. Uzman Samsung teknisyenlerimizin elinde Galaxy S10e su hasarı onarım hizmetleri almak için Kadıköy teknik servisi CepMarket’e gelin.

Daha Fazlası

Kadıköy teknik servisi CepMarket’te sahip olduğumuz uzman Samsung teknisyenleri ile S10e cihazınızı aynı gün içinde ilk günkü görünümüne getiriyoruz. Cihazınızın tam anlamıyla yeniden düzgün çalışmasına yardımcı olmak için ücretsiz hasar tespit yapıyoruz. Cihazınızı Türkiye’nin her ilinden ücretsiz kargoyla gönderin.

Samsung Tamir Videomuz

Mayıs 2021 – Samsung S10e Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Samsung S10e Ekran Tamiri1000 TL
Samsung S10e Batarya DeğişimiSorunuz
Samsung S10e Hoparlör TamiriSorunuz
Samsung S10e Ahize TamiriSorunuz
Samsung S10e Kasa TamiriSorunuz
Samsung S10e Cam Değişimi550 TL
  Samsung İkinci El Ekran Fiyatı

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir