Kırık Bozuk Sıvı Temaslı iPhone XS Ekran Değişimi Tamiri

iPhone XS Ekran Değişimi

Cep Market’te iPhone XS ekranınızın hasar alması sonucunda gereken ekran değişimi, uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. iPhone XS ekran değişimi işleminde orijinal kalite ekranları ve yedek parçaları kullanarak, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmaktayız Ekran değişimi sonrası  ekran renk skala yoğunluğu, doygunluk farklılığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi faktörler orijinal haliyle kalmaktadır.

iPhone XS Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

Apple’ın 2019 yılına girerken satışa sunduğu ve hala popüler olan modeli iPhone XS ekran değişimi için ne yapılması gerektiğini yazımızda ele alıyoruz. iPhone XS’te ekran kırılması, ekran çatlaması, görüntü gidip gelmesi, ekranda mürekkep lekesi kalması, ekran ışığı yanmaması, cihazın açılıp görüntünün gelmemesi gibi sorunlar baş gösterdiğinde sorunu çözmek için çoğunlukla yapılması gereken ekran değişimidir.

iPhone XS’te OLED ekranın yer alması sebebiyle değişim işlemi de OLED ekranla yapılmalıdır.  Düşük kalite ekran kullanmanız durumunda OLED’in sağladığı yüksek görüntü kalitesi avantajından faydalanamayabilirsiniz. Apple’ın OLED ekran kullandığı ilk telefon iPhone X idi ve onun ardından iPhone XS geldi. Her iki ekran da 5.8 inç büyüklüğünde olsa da ekran değişimi kısmında farklılaşıyor. 1.000.000:1 kontrast oranı ve 1125 x 2436 ekran çözünürlüğü olan iPhone XS, OLED ekran olarak başarılı görüntüleme özelliklerine sahiptir.

iPhone XS Ekran Çeşitleri

 • Orijinal Ekran
 • Revize Ekran (Ön Cam Değişimi Yapılmış)
 • Yan Sanayi ekran
 • Copy Ekran
 • A Kalite Ekran
 • A+ Kalite Ekran
 • A++ Kalite Ekran
 • Oled GX Ekran
 • TFT Ekran

iPhone XS ekran değişimi yüksek teknolojili ve OLED bir ekran olması dolayısıyla yüksek fiyatlı olabilmektedir. Apple teknik servisleri yerine Cep Market gibi güvenilir iPhone servislerinde iPhone XS ekran onarımı fiyatları çok daha makul seviyededir. Cep Market’te revize orijinal yedek parçalarla Apple teknisyenleri tarafından yapılan iPhone XS ekran değişimi sonrası, cihazınızın orijinalinden bir farkı kalmaz.

Bir diğer orijinal kaliteyi sunan seçenek ise OLED GX ekranlardır. OLED teknolojisine sahip bu ekran yüksek performanslı ve görüntü kalitesi olarak orijinalinden farkı yoktur. Ekran değişimi sonrası sorun yaşamak istemiyorsanız hızlı ve garantili ekran değişimi yapan Cep Market’e iPhone XS cihazınızı teslim edebilirsiniz.

iPhone XS ekran değişimi işlemleri alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından, orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

İlginizi Çekebilir: iPhone X OLED Yan Sanayi Ekran Değişimi

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

Cep Market olarak yaptığımız işteki başarımız ve müşterilerimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu teknik servislerden biri olarak anılıyoruz. Ayrıca orijinal parçalarla sağladığımız tamir hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunmamız sayesinde müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

En kaliteli iPhone XS ekranı elinizde olsa bile deneyimsiz teknik servis merkezlerinde yapılacak yanlış işlemler cihazınızda ekran değişimi sonrası dokunmatik çalışmıyor, renk kalitesi bozuldu, görüntü gidip geliyor, şarj süresi azaldı, dokunmatik eskisi gibi değil, camın içinde toz kaldı gibi problemleri oluşturabilir.

Cep Market olarak 15 yıla yaklaşan telefon teknik servisi deneyimimizle bugün geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her yerinden sayısız müşteriye ulaşıyoruz. Hizmet sektöründe kusursuz iş yapmanın ve güven yaratmanın sağladığı müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti kapsamında sunduğumuz teknik servisin bir parçası olan cihazların kargo ile gönderimlerini İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz sağlıyoruz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanabilirsiniz.

Kadıköy iPhone XS Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone XS ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları da kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Ekran Değişimi Sonrası Face ID

Cihaz ekranının zarar gördüğü ve ekran değişiminin gerektiği durumlarda Face ID özelliği etkilenmeden tekrar çalışabilir. Ekran değişimi öncesinde Face ID çalışıyor fakat ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa, bunun sebebi ekran değişimi sırasında yapılan yanlış bir işlemdir. Apple Store’larda ve sadece Cep Market mağazasında yapılan ekran değişimlerinde, Face ID özelliği tekrar kullanılabilir duruma getirilebilir.

Face ID teknolojisi cihazın düşmesinden veya darbe aşmasından dolayı da zarar görebilir. Face ID sistemi ön kamera ile çalışıyor gibi görünse de farklı parçalara da bağlıdır.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 • Renklerin Güzelliği
 • Çözünürlük Sayısı
 • Dokunmatik Hızı
 • Batarya Süresi
 • Dayanıklı Olması
 • Isınma Yapmaması
 • Yanlardan Kalkma Olmaması
 • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
 • Face id
 • Sensörler

Ekran değişimi bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda Cep Market mağazamızı ve teknik servisimizi mutlaka ziyaret edin. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

CepMarket iPhone XS Serisi Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone XS Ön Cam Değişimi TL
iPhone XS Ekran Değişimi TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi TL
iPhone XS Arka Kamera Değişimi750 TL
iPhone XS Ön Kamera Değişimi200 TL
iPhone XS Batarya Değişimi620 TL
iPhone XS İç Kulaklık Değişimi250 TL
iPhone XS Hoparlör Ahize Değişimi300 TL
iPhone XS Arka Kamera Camı Değişimi250 TL
iPhone XS Ses Entegresi Değişimi749 TL
iPhone XS Face ID Değişimi800 TL