En Güvenilir Ekran Tamir Değişim Servisi Kadiköy

Kadıköy Telefon Tamiri?

Akıllı teknolojilerin hayatımıza girmesiyle beraber iletişim daha üst perdeden yaşanmaya başladı. Bunu sağlayan en önemli ve kullanışlı cihazlar arasında akıllı telefonlar yer alıyor. Günün birçoğunu telefonuyla geçirme alışkanlıkları elektronik aletlerin zarar görme ve arıza çıkarma gibi dezavantajlarının da daha fazla yaşanmasına neden oluyor. En fazla ortaya çıkan ve çözümüne yönelik talep oluşturulan problem ise, akıllı telefon ekran değişimi hizmetidir.

Popüler Modeller

Onarım Fiyat Listesi

31 Mart 2020

Samsung Galaxy S10 Ön Cam Değişimi 700 TL
Samsung Galaxy S10 Ekran Değişimi 1450 TL
Samsung Note 8 Ön Cam Değişimi 600 TL
Samsung Note 8 Ekran Değişimi 1345 TL
Samsung S8 Plus Ön Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 Plus Ekran Değişimi 1289 TL
Samsung S8 Ön Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 Ekran Değişimi 1189 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi 650 TL
iPhone X Ekran Değişimi 899 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi 350 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi 399 TL
Xiaomi Mi Mix 2 Ekran Değişimi 499 TL
General Mobile GM 8 Ekran Değişimi 299 TL
Casper Via V9 Ekran Değişimi 389 TL
LG G6 Ekran Değişimi 319 TL
Huawei Mate 10 Pro
490 TL
Tüm Modeller biraz aşağıdadır ▼Onarım Süresi 30 90 DK

Cep Market ve akıllı telefon ekran değişimleri?

Akıllı telefonların en önemli problemlerine yönelik uzun süreli çözümler üretme becerisini gösteren teknik ekip sayesinde müşterilerin memnuniyetini sağlayan Cep Market; batarya değişimleri, şarj soketi değişimi nevinden sorunları da çözüme kavuşturuyor. Ekran değişimin hassas olması açısından doğru ekipman ve ekran modeli kullanılarak müşteriye hizmet verilmesi gerekiyor. Bu anlamda Cep Market, müşterilerine en iyi güvenceyi sunan servislerden birisidir.

Online olarak da hizmet sunan ve Türkiye’nin her yerine kalitesini götürmeyi hedefleyen Cep Market, güvenli ödeme, ücretsiz teslimat ve uzaktan izleme gibi çözümlerle müşterileri için en güvenli modeli sunuyor. Kadıköy telefon tamiri denilince akla gelen Cep Market, İstanbul dışından gelen telefonların sahiplerine verilen izleme kodu sayesinde, tamir esnasında Cep Market online izleme sistemi üzerinden tamir sürecini izleyebiliyor. Telefon ekran değişimi çözümlerinden hem uygun fiyata yararlanmak hem de Cep Market güvencesiyle memnun kalmak için hemen irtibata geçin!

Ekran değişimleri sırasında bilgilerime zarar gelir mi?

Ekran değişimlerine yönelik önemli kaygılar arasında bulunan bilgilerin silinmesi veya kaybolması yer alıyor. Ancak ekran değişimi sırasında bellekle ilgili herhangi bir işlem söz konusu olmadığından bilgi kaybı kesinlikle söz konusu olmuyor. Ayrıca Cep Market, adresine gönderilecek telefonun çıkarılabilir bellek kısmını saklayabilir ve telefon belleğindeki bilgileri de yedekleyerek silebilirsiniz. Böylece bilgilerinizin daha da güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Kadiköy Telefon Tamiri Müşteri Yorumları

Ekran değişimleri bir akıllı telefonda en çok gerçekleştirilen işlemler arasında yer alıyor. Ekranlar ne yazık ki kolay kırılan, çizilen ve arızalanan bileşenler olmaya devam etmektedir. CepMarket olarak 15 yıla yakın bir süredir ekran değişimi yapıyor ve bu noktada en olumlu ekran değişimi kullanıcı yorumlarına sahip servisler arasında yer alıyoruz. Ekran değişimlerinde kullandığımız profesyonel ekipmanlar ve işinde tecrübeli teknisyenler sayesinde üstesinden gelemediğimiz hiçbir tamir olmadı. Bu da çok sayıda olumlu ekran değişimi kullanıcı yorumlarına sahip olmamızı sağlıyor. Müşterilerin CepMarket’i tekrar tekrar tercih etme sebepleri:

  • Uygun fiyatlı ekran değişimleri
  • Hızlı tamirler
  • 15 yıllık güven
  • Orijinal parçalarla ekran tamiri
  • Kullanıcı yorumları

Müşteri Yorumları Listesi

Fiyat Listesi

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

Neden Cep Market markasını tercih etmelisiniz?

Cep Market, Kadıköy telefon tamiri ve akıllı telefon ekran değişimleri hususunda uzman ve profesyonel destek sunan bir markadır. İstanbul’da bulunan merkezine online hizmet iştiraki sayesinde il dışından da ekran değişimine yönelik talepler gelmekte ve bunları en iyi şekilde karşılıyor. Müşterilere verilen güven ve malzeme seçiminde kullanılan birinci sınıf ekran teknolojileri Cep Market kalitesinin vazgeçilmez ilkelerini ifade ediyor.

  • Kaliteli malzeme kullanılarak yapılan değişimlerin süresi ise, sadece 10-15 dakikadır.
  • Uygun fiyata sunulan hizmet bedelinin online satış sitesinden ödenmesi ve taksit imkanlarından yararlanılması da mümkündür.
  • İstanbul içinde olanların Kadıköy şubemize gelerek 10-15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde telefon ekran değişimi çözümünden yararlanabilirler.
  • Kadıköy telefon tamiri uzmanı Cep Market ile güvenli ve kaliteli hizmet alın!

Telefon Tamiri videoları ve Bilgilendirmeler?

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Telefon ekran tamiri nasıl yapılır, telefon öm can ekran tamiri fiyatları, “dokunmatik ekran değişimi fiyatı ? “gibi popüler bilgilere’de göz atabilirsiniz.

 

Müşteri Yorumları Alanı