Kadiköy En İyi En Hızlı iPhone 5c Ekran Değişimi

iPhone 5c Ekran Değişimi

Cep Market olarak 2006 yılından bu yana edindiğimiz teknik servis tecrübemiz ışığında, ekibimizdeki alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimizle, orijinal ekran ve yedek parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla iPhone 5c ekran değişimi yapıyoruz.

Cep Market’e ulaşan iPhone 5c ekran değişimi öncesinde cihazınızdaki sorunla ilgili net bir cevap, uzman teknisyenlerimizin arıza tespit işlemi sonrasında verilmektedir. Ücretsiz arıza tespit işlemi sonrasında gerekli görülmesi halinde cep telefonu ekran değişimi yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası dokunmatik hız eskiye dönerken, dokunmatik hassasiyeti ve renk skala yoğunluğu orijinal haliyle kalır.

iPhone 5c Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 5c, iPhone 4s’in yeni 8GB’lık sürümü ve iPhone 5s’in satışı devam ederken piyasaya çıkmıştı. Piyasada kalma süresinin ise iPhone 6 ve iPhone 6 Plus satışlarının devam ettiği sürenin ortalarına kadar diyebiliriz. iPhone 5c, tasarım olarak iPhone 5s’e benzese de basit gövde malzemesi ve düşük donanım özellikleriyle daha ucuz fiyata iPhone sahibi olmak isteyen kullanıcılar için uygun bir model olarak çıkmıştı.

Mavi, yeşil, pembe, sarı, beyaz ve siyah gibi renk alternatifleriyle kullanıcılarla buluşan iPhone 5c, 4.0 inç büyüklüğünde bir ekranla geliyor. 640×1136 piksel çözünürlüğe ve 326 PPI yoğunluğa sahip bu ekranı retina teknolojisi içeriyor. iPhone 5c için kısaca iPhone 5 veya 5s’in yenilenmiş ve daha eğlenceli hale getirilmiş hali diyebiliriz.

Telefonun özellikle hareketli hayatı olan gençler tarafından tercih edilmesi sebebiyle iPhone 5c ekran değişimi sık yapılan bir işlemdir. Teknik servisimize iPhone 5c düştü ekranı kırıldı, ekran çatlaması nasıl giderilir, birebir ekran değişimi, yeni ekran taktırma, görüntünün gidip gelmesi, ekranda garip renkler ve çizgiler çıktı gibi şikayetlerle gelen iPhone 5c kullanıcıları olmaktadır.

iPhone 5c telefonunuzun başına yukarıdaki durumlardan biri geldiğinde ekran değişimi ihtiyacı doğabilir. iPhone 5c ekran değişimi, Cep Market’te uzman teknisyenlerimiz tarafından tamamen orijinal ekran ve yedek parçalarla yapılır. Tamir işlemi15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanarak size teslim edilir.

iPhone 5c ekran değişimi için cihazınızı dilerseniz İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendiniz getirebilir, İstanbul dışındaysanız da ücretsiz kargo imkanı ile servisimize göndererek bize ulaştırabilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo gönderimlerinde ekran değişimi süresi 1 iş günüdür.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Renk Değişimi

iPhone 5c Ekran Çeşitleri

iPhone 5c eski bir model de olsa ekran değişimin de orijinal kalite ekran kullanılması gerekir. Piyasadaki yan sanayi ya da çıkma ekranlar, sorununuza geçici bir çözüm sağlar fakat uzun vadede tekrar bir arızayla karşılaşmanıza sebebiyet verir.

Yan sanayi ekran değişimleri neticesinde ekranda sarı renk, kırmızı renk, yeşil renk ve mavi renk gibi sorunlarla karşılaşabiliniyor. Görüntü kalitesi çok daha düşük oluyor. Kopya ekranların dokunmatik özelliği farklıdır, örneğin kopya ekranda cam kırılırsa iPhone 5c cam değişiminin ekranla birlikte değişmesi gerekir.

OEM ekranlar ise orijinal ekranlardır. Firmalara ekran sağlayan fabrikalar tarafından üretilmiş ürünlerdir. OEM kısaltması Türkçe olarak “üreticinin orijinal ekipmanı” anlamına gelmektedir. Revize ekranlar ise orijinal fakat yedek parça olarak ayrılmış ekranlardır. iPhone 5c için en uygun fiyatlı ekran revize ekranlardır. Revize ekranlar orijinal oldukları için iPhone 5c ekran değişimi için cazip bir seçenektir. En uygun fiyatlı iPhone 5c ekran yenileme işlemi revize ekranlarla olabilmektedir.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone 5c Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölge bununda sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktaların olmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezidir. iPhone 5c ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz mantıklı olacaktır, Teknoway Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri ve Taksi hatta son zamanların yeni gözdesi Martı ve Kedi scooter ları dahi kullanabilirsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek sizlere konum atıyor olmamızda metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek gelebilirsiniz.

Bu Bağlantıları Tavsiye Ediyoruz
Pahalı Kaliteli iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Sayfası
iPhone Ekran Kartı Tamiri
iPhone Ekran Entegresi Onarımı İstanbul

CepMarket iPhone 5c Onarım Fiyatları

iPhone 5c Ekran Değişimi300 TL
iPhone 5c Şarj Soketi Değişimi110 TL
iPhone 5c Home Tuşu Değişimi90 TL
iPhone 5c Kasa Değişimi149 TL
iPhone 5c Mikrofon Değişimi110 TL
iPhone 5c Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5C Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone 5C Power Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 5C Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5C Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 5C Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5C Ses Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 5C Şebeke Entegre Değişimi250 TL
iPhone 5C Kısa Devre Tamiri199 TL