İstanbul Anadolu Yakası iPhone Servisi

Konu iPhone’larda cam, şarj soketi ya da ekran değişimi olduğunda bu alanda eğitimli, profesyonel noktalarla çalışmak oldukça önemlidir. Zira akıllı telefonlar günümüzde artık hiç olmadığı kadar detaylı ve karmaşık donanımlara sahipler.

Bu nedenle cihazlarınızı bir teknik servise teslim etmeden önce iki kez düşünmeniz gerekiyor. Konu İstanbul Anadolu Yakası iPhone servisi olduğunda ortada gerçekten çok fazla seçenek yok. Ancak bu endüstride 12 yılı aşkın tecrübesiyle CepMarket kesinlikle en profesyonel çözümlerden biri olarak ortaya çıkıyor.

İstanbul Anadolu Yakası iPhone Servisi
İstanbul Anadolu Yakası iPhone Servisi

CepMarket Kadıköy

Mağazamızda iPhone cep telefonu tamiri profesyonel ekipman ve özel gereçlerle donatılmış tozsuz bir ortamda gerçekleştirilmektedir. İşinde deneyimli ve eğitimli teknisyenlerin bulunduğu mağazamız 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmekte ve içerideki tüm cihazlar otomatik olarak sigortalanmaktadır.

CepMarket’te birçok iPhone değişimi işlemi, geleneksel mağazaların aksine 10 dakika ile 1 saat arasında tamamlanmaktadır. Böylece hiçbir iPhone ekran değişimi veya iPhone cam değişimi işlemi için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda ekran değişimi işleminden sonra hediye ekran koruyucunuzu da alabilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone pil değişimi en sık karşılaştığımız değişim işlemleri arasında yer alıyor. İstatistiklere göre iPhone batarya değişimi için bugün bir kullanıcı ortalama 2,5 hafta beklemek zorunda kalıyor. CepMarket’e geldiğiniz takdirde iPhone bataryalarınız yalnızca birkaç dakika içerisinde değiştirilmiş olur. Bunu yaparken yalnızca Apple’a temin edilen OEM kalite orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. iPhone batarya değişimi fiyat listesini öğrenmek için buraya tıklayın.

iCloud Geri Yükleme
İstanbul Anadolu Yakası iPhone Servisi
İstanbul Anadolu Yakası iPhone Servisi

iPhone Ekran Değişimi

Apple iPhone ekran değişimi birçok kullanıcı için büyük bir problem. Birçok ekran tamiri işleminde cam ve LCD ekranın da değiştirilmesi gerekiyor ve bu işlemin ücreti mağazadan mağazaya farklılık gösterebiliyor. Kadıköy merkezli CepMarket’te iPhone ekran değişimi yalnızca en uygun fiyatlarla yapılmıyor aynı zamanda profesyonel ekipmanlar sayesinde 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Benzer sorunlarla karşılaşmamanız için özel bir ekran koruyucu da hediye ediyoruz. iPhone ekran değişimi listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

iPhone Ön ve Arka Kamera Değişimi

iPhone ön kamera değişimi ya da iPhone arka kamera değişimi söz konusu cihazlarda gerçekleştirilen daha uzun işlemlerden biridir. Sıradan bir kullanıcı tarafından gerçekleştirilmesi oldukça zor ve riskli olabilir. Bu nedenle bu iş için geliştirilmiş bazı ekipmanlar bulunmakta. CepMarket mağazamızda bu özel gereçler yardımıyla iPhone ön ve arka kamera değişimi işlemini yaklaşık 30 ila 60 dakika içerisinde tamamlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası iPhone Servisi
İstanbul Anadolu Yakası iPhone Servisi

iPhone Kasa Değişimi

iPhone kasaları ezilme veya yere düşme gibi nedenlerle zarar görebiliyor ve eğilebiliyor. Daha ileri vakalarda ezilen kasa içerideki donanımlara da zarar vererek telefonun çalışmasını engelliyor. Bu gibi problemlerin maliyeti normal şartlarda oldukça yüksektir. Değişim işlemleri ise rahatlıkla haftaları bulabilir. Ancak CepMarket gibi üçüncü parti profesyonel çözümler sayesinde iPhone kasa değişimi yine orijinal parçalar kullanılarak çok daha ucuza yapılıyor ve cihaz aynı gün teslim ediliyor.

Kadıköy İkinci El Telefoncular

iPhone Şarj Değişimi

iPhone şarj soketi tamiri beraberinde cihazdaki birçok farklı bileşenin yerinden sökülmesi ve bunların daha sonra dikkatlice ve özenle birleştirilmesi aşamalarını izler. Bunun için tecrübeli teknisyenlerden yararlanmak oldukça önemlidir. Zira ufak bir hata iPhone’da kalıcı hasarların oluşmasına neden olacaktır. CepMarket’te iPhone şarj değişimi işlemi 30 dakika sürmektedir.

iPhone Ekran & Ön Cam Ücret Tablosu

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone X 650 TL 899 TL
iPhone X Arka Cam 399 TL
iPhone 8 Plus 350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 249 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 200 TL
iPhone 6S Plus 200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus 180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL