iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi

400.00 TL

iPhone XS Arka Cam Değişimi Fiyatı 400 TL’dir.  iPhone XS amiral gemisi akıllı telefonu tüm zamanların en kompakt ve aynı zamanda performanslı telefonları arasında yer alıyor. Cihaz 2436 piksele 1125 piksel çözünürlükle geliyor ve 5.8 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekran sunuyor. iPhone XS arka cam kapak değişimi nasıl yapılıyor?

Stok kodu: iPhone XS Arka Cam JZFGJPZS Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi

Kadıköy Apple telefon tamir servisi CepMarket, 2006 yılından bu yana hızlı ve gelişmiş telefon tamirleri yapmaktadır. iPhone XS arka kapak değişimi de bu tamirler arasındadır. Bu cihaz kapak malzemesi olarak cam ve çerçeve olarak paslanmaz çelik ile geliyor. iPhone XS arka kapak değişimi işlemi yalnızca 1 saat almaktadır.

Garantili ve Hızlı Tamirler

Profesyonel iPhone teknisyenlerimiz ile CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPhone tamirleri yapıyoruz. Hızlı arka kapak değişimlerimiz ile dilerseniz servisimizde biraz vakit geçirerek cihazınızı kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Arka kapak değişiminin ardından XS ilk günkü orijinal görünümüne döner. Tamirin fiyatı 499 TL olarak belirlenmiştir.

İlk Günkü Görünüm

Kadıköy, CepMarket’te 15 yıla yakın süredir telefon tamirleri yapıyoruz. Şimdi bu deneyimimizi iPhone gibi başlıca akıllı telefon markaları için de sunuyoruz. Uzmanlığımız arasında arka kapak değişimi gibi üst düzey ekipmanlar kullanılarak yerine getirilen önemli tamirler de vardır. A kalite parçalarla yapılan bu tamirde bilgileriniz silinmez.

Kargo Ücretsiz

Cihazınızı Yurtiçi kargo sözleşme numarası olan 578 894 443 ile bizlere ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Bu hizmetimiz sadece İstanbul’u değil tüm Türkiye illerini kapsamaktadır. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

iPhone XS Arka Cam Tamir Fiyatları Aralık 2020

Model & Hizmet Ücreti
iPhone XS Arka Cam Değişimi
400 TL
iPhone XS Ekran Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Batarya Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Mikrofon Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Kasa Değişimi
Sorunuz
iPhone XS Home Tuşu Değişimi
Sorunuz

iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun