iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Cep Telefonu Şarj Soketi Değişimi: Nasıl Değişir, Fiyatı Ne Kadar?

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

iPhone akıllı telefonunuz artık şarj olmuyor ve şarj yuvası eskisinden daha esnek mi hissettiriyor? iPhone şarj soketi değişimi yapma zamanınız gelmiş olabilir. Bu yazımızda iPhone şarj soketi değişimi fiyatları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatları
iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

iPhone Şarj Girişi Değişimi: 100 TL – 300 TL

Birçok değişim işleminde olduğu gibi iPhone şarj yuvası değişimi de yine tecrübeli ellere bırakılması gereken bir konu. Bunun için profesyonel ekipman ve gereçlere sahip olmak oldukça önemli. Kadıköy merkezli CepMarket’te iPhone şarj soketi değiştirme işlemi 30 ila 90 dakika içerisinde tamamlanıyor.

İster iPhone X şarj soketi değişimi istenirse iPhone 7 şarj soketi değişimi yapılması gereksin, tüm tamir işlemlerinden önce söz konusu telefon bu iş için geliştirilmiş yüksek teknoloji cihazlar yardımıyla bir dizi teste tabii tutulur. Bu testler sayesinde sorunun gerçekten hangi bileşenden kaynaklandığı daha isabetli şekilde tespit edilir.

  iPhone Dokunmatik Ekran Hassasiyeti Ayarı
iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatları
iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatları

Ekipmanlarımız tüm iPhone modelleri ile uyumlu içinde çalışmaktadır. Buna daha eski cihazlardan iPhone 5 şarj yuvası değişimi işlemi örnek verilebileceği gibi iPhone 4 şarj girişi dahi mağazamızda aynı titizlik ve özenle yapılmaktadır. Dileyen kullanıcılar cihazlarını çift taraflı ücretsiz kargo yoluyla Kadıköy’de bulunan mağazamıza uğramadan uzaktan tamir ettirebiliyor.

CepMarket’te iPhone şarj soketi garanti kapsamında tamir edilen bir bileşendir. iPhone şarj soketi temassızlık gibi durumlarda çalışmayı durdurabilir. Bunun için önce iPhone şarj soketi temizleme işlemi tamamlanır ve ardından problemin gerçekte ne sebeple kaynaklandığı anlaşılmaya çalışılır.

iPhone Şarj Soketi Değişim Ücretleri

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir