iPhone Ön Cam Değişimi Yaptırmalı mıyım?

İstanbul Cep Telefonu Tamir Hizmeti

iPhone Ön Cam Değişimi Yaptırmalı mıyım?

Kayıp düşen ve camı hasar alan telefonlar karşısında hemen en yakındaki bir teknik servise koşup camınızı yenilemeye çalışmayın. Her servis telefon cam yenileme işlemine aynı yöntemle yaklaşmayabilir.

iPhone Ön Cam Değişimi Yaptırmalı mıyım?

Cam Değişimi Yaptırırken Orijinal Ekranınızı Kaptırmayın

Telefonuzun camı kırılmış veya çatlamışsa bu noktada sadece deneyimli servisleri tercih etmenizi öneririz. Zira her servis cam değişimi işlemini aynı titizlikle ele almamaktadır. Bazı servisler hem ücreti artırmak hem de işlemi hızlandırmak adına ekran değişimi yaparak camı yenileme yolunu seçer.

Özellikle iPhone ve Samsung modellerde bu şart değildir. Yani çatlamış cam yerinden çıkarılarak orijinal ekranın sizde kalması sağlanabilir. O nedenle orijinal ekranınızdan vazgeçmeyin. Bu ekranların yerine takılan yedek parça ekranlar genellikle daha düşük kalite olurlar ve ışık şiddeti ya da renk tonu gibi konularda farklılaşırlar.

Sahte ekranlar daha çok ısınır ve düştüklerinde daha kolay kırılırlar. CepMarket ise kullandığı özel ve pahalı ekipmanlar sayesinde yalnız cam değişimi yaparak orijinal ekranın müşteride kalmasını sağlar. Böylece hem değişim ücreti yarı yarıya azalır hem de kullanıcı deneyimi değişmez.

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi

Ocak 2021 – Telefon Cam Değişimi Ücretleri

Model Yapılan İşlem Fiyat
iPhone XR Cam Değişimi 700 TL
Samsung Note 9 Cam Değişimi 700 TL
iPhone XS Max Cam Değişimi 1200 TL
iPhone XS Cam Değişimi 700 TL

Yorumlar (2)

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!