iPhone Hoparlöre Su Girdi

iPhone Hoparlöre Su Girdi

iPhone Hoparlöre Su Girdi

iPhone hoparlöre su girdi ve şimdi çalışmıyor mu? Endişelenmeyin, hâlâ kurtarabilmeniz için bir şans var. Bu makalede, hoparlöre su giren iPhone’da neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Yeni iPhone’lar su korumasına sahip olsa da bu ne yazık ki suyun hoparlöre ulaşmasına engel olmuyor.

iPhone Hoparlöre Su Girdi

Hoparlörüne su giren iPhone’un mikro fiber bezle silinmesi ve ardından pişirilmiş pirinçle dolu bir kaba yerleştirilmesi yapılabilecek ilk işlemlerden biridir. Böylelikle iPhone’un kurumasını ve hoparlörde sıvı teması nedeniyle yaşanılan anomalinin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer hoparlöre su girmiş ancak fakat çalışmaya devam ediyorsa o halde yine yukarıdaki adımları uygulayarak durumun kötüleşmesinin önüne geçebilirsiniz. iPhone’un pirinç kabına tamamen gömülü olması ve kap içerisinde en az 24 saat kadar bekletilmesi yöntemin işe yaraması için oldukça önemlidir.

Hoparlör bozulmuşsa ve hiçbir şekilde çalışmıyorsa hoparlör değişimine ihtiyacınız olacak demektir. CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde her türlü iPhone için hoparlör değişimi yaptırabilir ve bunun 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlandığını görebilirsiniz. Hoparlör değişimi aynı zamanda ücretsiz kargo yöntemiyle de yapılabilir.

  iPhone Video Oynatma Sorunu

Nisan 2021 – Telefon Hoparlör Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS600 TL1099 TL
iPhone X600 TL799 TL
iPhone 8 Plus350 TL299 TL
iPhone 8300 TL240 TL
iPhone 7 Plus250 TL279 TL
iPhone 7220 TL250 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir