iPhone Hoparlöre Su Girdi

Blog sayfasına dönün
iPhone Hoparlöre Su Girdi

iPhone Hoparlöre Su Girdi

iPhone hoparlöre su girdi ve şimdi çalışmıyor mu? Endişelenmeyin, hâlâ kurtarabilmeniz için bir şans var. Bu makalede, hoparlöre su giren iPhone’da neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Yeni iPhone’lar su korumasına sahip olsa da bu ne yazık ki suyun hoparlöre ulaşmasına engel olmuyor.

iPhone Hoparlöre Su Girdi

Hoparlörüne su giren iPhone’un mikro fiber bezle silinmesi ve ardından pişirilmiş pirinçle dolu bir kaba yerleştirilmesi yapılabilecek ilk işlemlerden biridir. Böylelikle iPhone’un kurumasını ve hoparlörde sıvı teması nedeniyle yaşanılan anomalinin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer hoparlöre su girmiş ancak fakat çalışmaya devam ediyorsa o halde yine yukarıdaki adımları uygulayarak durumun kötüleşmesinin önüne geçebilirsiniz. iPhone’un pirinç kabına tamamen gömülü olması ve kap içerisinde en az 24 saat kadar bekletilmesi yöntemin işe yaraması için oldukça önemlidir.

Hoparlör bozulmuşsa ve hiçbir şekilde çalışmıyorsa hoparlör değişimine ihtiyacınız olacak demektir. CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerde her türlü iPhone için hoparlör değişimi yaptırabilir ve bunun 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlandığını görebilirsiniz. Hoparlör değişimi aynı zamanda ücretsiz kargo yöntemiyle de yapılabilir.

Ekranı Değiştirdim Dokunmatik Çalışmıyor

Aralık 2020 – Telefon Hoparlör Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
iPhone XS 700 TL 1099 TL
iPhone X 600 TL 999 TL
iPhone 8 Plus 350 TL 240 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 7 Plus 250 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 250 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün