Apple iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy – iPhone 7 Ekran Değişimi ve Fiyat Tablosu

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApptan Yaz

Kargo Cepmarket

iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy

Bir önceki nesil iPhone’ları temsil eden iPhone 7 ailesi ilk kez 2016 eylül ayında piyasaya sunuldu. Cihazların en büyük özelliği kablosuz şarj desteğine sahip olmasıydı. Zira bu iPhone’lar için bir ilkti. Serinin bütçeye en uygun modeli olarak karşımıza çıkan iPhone 7 de buna dahildi.

Telefonlar yerini aldıkları 6 serisine kıyasla batarya performansı, kamera kalitesi ve depolama alanı gibi birçok konuda çeşitli yenilikler getirse de bunlardan en önemlisi özellikle kullanılan yeni yonga setiydi. iPhone 7, kardeşi iPhone 6’ya hem grafik hem de işlem performansı konularında belirgin bir fark koyuyordu. Ancak hepsi bu değil.

iPhone 7 Ekran Değişimi ve Fiyat Tablosu

Her ne kadar cihaz ilk duyurulduğunda kulaklık girişine sahip olmayacağının öğrenilmesi bazı tepkiler doğursa da, suya dayanıklılık gibi ilginç kazanımlarla birlikte iPhone 7, Apple kullanıcılarını cihazlarını yükseltmeye ikna edebildi. Bu yeni cihazlar için çok sayıda iyileştirme yapılmış olsa da, Apple bile insan hatasıyla yarışamıyor.

Hoparlörden Cızırtı Sesi Çıkıyor (Telefon)

Eğer kazayla iPhone 7’inizin ekranına zarar gelir ve cihazın kullanılabilirliği sekteye uğrarsa, Apple ekranınızın onarımını garanti kapsamına almıyor. Peki özellikle Kadıköy‘de iPhone 7 ekran değişimi için mağaza arayan kullanıcılar bu noktada ne yapabilir?

Tahmin edebileceğiniz gibi iPhone ekran onarımının ücreti söz konusu modele ve hangi servise gidildiğinde bağlı olarak değişebiliyor. Ücreti etkileyen bir başka faktör de elbette cihazın yaşı. Resmi Apple mağazasının iPhone 7 ekran değişimi için açıklamış olduğu ücret an itibariyle 629 TL. Bu AppleCare+ gibi aylık abonelik bazlı servislerle büyük oranda düşürebiliyor ancak bunlar ne ülkemizde yeteri kadar kullanılabiliyor ne de her kullanıcının bütçesi için uygunlar.

Özellikle iPhone 6 ile birlikte iPhone 7 ve daha yeni modellerde ekran/gövde oranı belirgin biçimde artmaya başladı. Bunun hem iyi hem de kötü yanları bulunuyor. Kötü yanı cihaz bir kez yere düştüğünde, özellikle ön panelin cam yapısından dolayı telefonunuzun ekranının hasar almama ihtimali gerçekten çok düşük. Peki iPhone 7 ekran değişimi noktasında Kadıköy‘de bir onarım mağazası arayan kullanıcıların neler bilmesi gerekiyor?

Cep Telefonu Ekran Değişimi Ne Kadar Kaç Gün Sürer?

Apple’ın iPhone 7 ekran değişimi konusunda nasıl bir politika izlediğini ve nasıl tüm bu süreci garanti kapsamına almadığını sizlerle paylaşmıştık. Ancak merak etmeyin, Kadıköy‘de yer alan mağazamızla CepMarket olarak iPhone 7 ekran değişimi konusunda 12 yıllık tecrübemizle müşterilerimize en iyi fiyat ve parça kalitesini sunuyoruz.

iPhone 7 Ekran Değişimi Ücret Tablosu

ModelÜrün & HizmetÜcreti
iPhone 8
LCD Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 7
LCD Ekran Değişimi 200 TL
iPhone X
LCD Ekran Değişimi 899 TL
iPhone 6S
LCD Ekran Değişimi 200 TL