iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Servisi ve Teknik Tamir Hizmeti

iPhone 7 Ekran Değişimi

2006 yılından bu yana telefon teknik servisi hizmeti veren Cep Market’e ekran değişimi için ulaşan iPhone 7, herhangi bir işleme girmeden önce uzman Apple teknisyenleri tarafından arıza tespit işleminden geçer. Bu işlem neticesinde sizden aldığımız onay doğrultusunda ekran değişimini hayata geçiririz. Servisimizde ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu, hassasiyette azalma, kamera kalitesinde düşüş, parmak izi okumama veya ekranın görüşmelerde kapanmaması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

iPhone 7 Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 7’nin kullanıcılarla buluşmasının üzerinden epey bir süre geçmiş olmasına rağmen kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilen ve kullanıcı sayısı da oldukça fazla olan bir model.

iPhone 7 ekran özellikleri nedir diye bakarsak 4.7 inç büyüklüğündeki IPS LCD ekranın 750 x 1334 HD+ piksel çözünürlük ve 326 PPI piksel yoğunluk sunduğunu görüyoruz.

iPhone 7’de sert bir darbe alma, yüksekten düşme, üzerine sert bir baskı, batarya şişmesinin ekrana baskı yapması veya aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme gibi nedenlerden dolayı ekran çatlaması veya ekran kırılması gibi sorunlar olabilir. Sıvıyla temas eden iPhone 7 ekranı da zarar görebilmektedir. İşte bu ve benzeri durumlarda iPhone 7 ekran değişimi gerekebilmektedir.

iPhone 7 ekran değişimi, alanında eğitimli ve tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından, son teknoloji ekipmanlarla 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman diliminde tamamlanmaktadır.

Cep Market’e iPhone 7 ekran değişimi için cihazınızı iki şekilde gönderebilirsiniz. İlk seçenek Kadıköy İstanbul’daki merkezimize cihazınızı kendinize getirmeniz. Bu sırada cihazın tamir işlemini dilerseniz izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahvenizi içebilirsiniz. İkincisi ise cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla Cep Market’e göndermek. Bu işlem için de Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: Kargo ile iPhone Ön Cam Yaptırmak

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

Cep Market’e ekranınızdaki bir hasar nedeniyle ulaştırdığınız iPhone 7 öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu işlemde cihazın ekran değişimine ya da cam değişimine ihtiyacı olup olmadığı belirlenir. Sadece camda hafif bir kırık, çatlak ya da çizikler varsa ve bunlar telefonun kullanımını etkilemiyorsa, ekran değişimi yerine cam değişimi yeterli olacaktır. Böylece daha az maliyetle cihazdaki sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Akıllı telefonlardaki diğer bir yaygın problem de dokunmatik çalışmıyor hatasıdır. iPhone 7  dokunmatik çalışmıyor hatası ile Cep Market’e ulaştırdığınız cihazınızın sorununu ekran değişimi yapmadan çözebiliyoruz.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
  • Face ID
  • Sensörler

Ekran değişimi bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda Cep Market mağazamızı ve teknik servisimizi mutlaka ziyaret edin. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

Kadıköy iPhone 7 Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 7 ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Cep Market iPhone 7 Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 7 Ekran Değişimi500 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 7 Kamera Değişimi450 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi380 TL
iPhone 7 Arka Kamera Camı Değişimi150 TL
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi250 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi549 TL
iPhone 7 Arka Kamera Değişimi550 TL
iPhone 7 Ön Kamera Değişimi139 TL
iPhone 7 Şarj Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 7 Power Entegresi Değişimi600 TL
iPhone 7 Wifi Entegresi Değişimi599 TL
iPhone 7 Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 7 Işık Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 7 Şarj Usb Entegre Değişimi299 TL
iPhone 7 Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 7 4013 Hatası Çözümü299 TL
iPhone 7 Kısa Devre Tamiri299 TL
iPhone 7 İç Kulaklık Değişimi200 TL
iPhone 7 Hoparlör Ahize Değişimi230 TL
iPhone 7 Home Tuşu Değişimi299 TL
iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 7 Home Tuşu Basmıyor Çözümü349 TL
iPhone 7 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL