iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Onarımı Teknik Detayları

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

Cep Market’te iPhone 6s Plus ekranınızın hasar alması sonucunda gereken ekran değişimi, uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. iPhone 6s Plus ekran değişimi işleminde orijinal kalite ekranları ve yedek parçaları kullanarak, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Ekran değişimi sonrası ekran renk skala yoğunluğu, doygunluk farklılığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi faktörler orijinal haliyle kalmaktadır.

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

Hatırlarsanız iPhone 6s ile beraber 2016 yılına doğru tüketicilerle buluşan iPhone 6s Plus’ın Tim Cook’un “Hey Siri, give us a hint” yani “Hey Siri, bize bir ipucu ver” sloganı ile görkemli bir çıkışı olmuştu. Diğer taraftan iPhone 6s Plus, 2019’un sonuna kadar üretildi ve bu sayede satışı en fazla sürdürülen Apple telefon modeli konumuna ulaştı.

iPhone 6s Plus ekran özellikleri nedir diye incelersek, 5.5 inç büyüklükteki IPS LCD ekranın 1920 x 1080 piksel çözünürlük ve 401 PPI piksel yoğunluk sunduğunu görüyoruz.

Ekran değişimi akıllı telefonların en ciddiye alınması gereken onarım işlemlerinden biridir. iPhone 6s Plus yere düşmesi ya da sert bir darbe sonucu ekranın kırılması, camının çatlaması veya sıvıyla temas etmesi gibi durumlar, cihazınızın ekranında bazı hasarlar oluşturması sonucunda ekran değişimi yapılmasını gerektirebilir. iPhone 6s Plus ekranda görüntünün gitmesi, gidip-gelmesi, enine ya da boyuna çizgilerin çıkması, mürekkebin akması, lekeler oluşması, küçük veya büyük çatlak olması, ışığının yanmaması, yarısının çalışmaması, bir kısmında görüntü var bir kısmında görüntü yok sorunu gibi birçok madde ekran değişimi gerektirecek diğer nedenler arasındadır.

iPhone 6s Plus telefonununuz teknik servisimize ulaştığında, ekran değişimi öncesinde cihazınıza ücretsiz arıza tespit işlemi yapıyor, ekran değişimi gerekli görülmesi durumunda ortalama 1 saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz.

iPhone 6s Plus ekran değişimi teknik servisimizde son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

İlginizi Çekebilir: İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır?

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Cep Market’e ekran değişimi için ilettiğiniz iPhone 6s Plus ekran değişimi sonrası veriler silinir mi, her ekran değişimi yaptıran kullanıcının aklına gelen ilk sorudur. Ekran değişiminde telefonunuzdaki veriler veya uygulamalar silinmez ve telefonunuz sıfırlanmaz. Çünkü ekran sadece görüntüyle ilgili bir araçtır. Cep Market’te sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

iPhone 6s Plus verilerinizin yedeğini kendiniz alabilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını isteyebilirsiniz.

iPhone 6s Plus Ekran Değişiminin Garantisi Var mı?

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğince inceleyebilirsiniz. İşlemle ilgili sorularınız olması durumunda teknik servisimize danışabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 6s Plus ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek için iPhone 6s Plus ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir  ekranın değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Cep Market iPhone 6s Plus Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi490 TL
iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 6S Plus Batarya Değişimi360 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Camı Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi125 TL
iPhone 6s Plus Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Kasa Değişimi TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Değişimi450 TL
iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone 6s PLUS Açma Kapatma Power Güç Tuşu Değişimi150 TL
iPhone 6S Plus Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6S Plus Power Entegresi Değişimi500 TL
iPhone 6S Plus Wifi Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus Işık Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6S Plus Şarj Usb Entegre Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus Kamera Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6S Plus Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 6S Plus 4013 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6S Plus Disk Değişimi249 TL
iPhone 6S Plus 9 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6S Plus Kısa Devre Tamiri249 TL
iPhone 6S Plus İç Kulaklık Değişimi150 TL
iPhone 6S Plus Hoparlör Ahize Değişimi200 TL
iPhone 6S Plus Ses Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6S Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL