iPhone 6 Plus Ekran Değişimi için En iyi Tamir Teknik Servis

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

Cep Market olarak 15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimimizle uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından ileri teknoloji ekipmanlarla ve orijinal yedek parçalarla iPhone 6 Plus ekran değişimi yapıyoruz. Cep Market’e ulaşan cihazınıza uygulanan arıza tespit işlemi ardından hem kaliteli hem garantili ekran değişimi hizmeti sunarak aynı gün aynı saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz. Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 6 Plus Apple’ın ilk büyük ekranlı telefonu olmayı başaran modelidir. iPhone 6 Plus’ın 5.5 inç büyüklüğündeki ekranı, o dönem için oldukça dikkat çeken bir yenilikti. iPhone 6 Plus’ın bir diğer önemli özelliği ise Apple’ın ilk Full HD ekranlı telefonu olmasıdır. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın farkları sadece ekran büyüklükleri değildi, aynı zamanda iPhone 6 Plus’In yatay olarak kullanılabilmesi adeta bir tablet deneyimi yaşatıyordu. iPhone 6’da olmayan diğer büyük yenilik ise arka kamerada ilk kez görüntü sabitleme kullanılmasıydı. Apple’ın ilk donanımsal görüntü sabitleme özellikli telefonu iPhone 6 Plus oldu.

iPhone 6 Plus 5.5 inç boyutunda IPS LCD bir ekranla geliyor. 1080 x 1920 piksel çözünürlüklü Full HD ve Retina ekran, 401 PPI piksel yoğunluğuna ulaşıyor.

iPhone 6 Plus ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gitmesi, ekranda siyah leke, ekranda mürekkep akması veya ekranda yeşil çizgi gibi birçok farklı sorunlar nedeniyle ekran değişimi ihtiyacı doğabilir. Böyle bir durumda ekranın orijinaliyle değişiminin şart olduğunu unutmayın. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan daha ciddi problemlere sebep olabilirsiniz.

Cep Market’e ulaşan cihazınıza uygulanan arıza tespit işlemi ardından hem kaliteli hem garantili ekran değişimi hizmeti sunarak aynı gün aynı saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz.

Ekran değişimi için iPhone 6 Plus cihazınızı bize ulaştırmanın 2 alternatif yolu mevcut. İlkinde İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki merkezimize telefonunuzu kendiniz getirebilirsiniz, biz de sizi burada sadece 15 dakika ila 1 saat arasındaki süre boyunca ağırlarız. Diğer bir yol ise İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Kargo gönderimi ile ekran değişimi işlemi süresi 1 iş günüdür. Bu şekilde gönderim yapacaksanız Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmalısınız.

İlginizi Çekebilir: Kargo ile iPhone Ön Cam Yaptırmak

Ekran Değişimi Sonrası Verilerde Kayıp Olur mu?

Ekran değişimi yaptıracaksanız bu işlemin telefonunuza olan diğer etkilerini merak etmeniz normaldir. Bunlar arasında en merak edilen konulardan biri de ‘ekran değişimi sonrası verilerde kayıp olur mu’ dur. Cep Market’te yapılan iPhone 6 Plus ekran değişimi sonrası verilerinizde kayıp yaşamazsınız. Ekran değişimi öncesi dilerseniz verilerinizi kendiniz yedekleyebilir, dilerseniz Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeklemelerini talep edebilirsiniz. Aslında hiçbir şekilde verileriniz hakkında endişe etmenize gerek yoktur, çünkü zaten ekran değişimi öncesinde verileriniz uzman teknisyenlerimiz tarafından önlem olarak yedeklenerek kaybolmaları engellenmektedir.

Ön Cam Değişimi mi Yoksa Ekran Değişimi mi?

Telefon ekranınızda bir sorunla karşılaştığınızda, sorunun nedeninin yazılım mı, donanım mı kaynaklı olup olmadığı da önemlidir. Akıllı telefon ekranlarının malzemesi cam olduğu için darbelere karşı oldukça hassastırlar. En sık karşılaşılan ekran değişimi nedenlerinin sert bir darbe, yüksekten düşme, cihaz üzerine sert bir baskı, batarya şişmesi veya aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme olduğunu söyleyebiliriz. Donanım kaynaklı bu tip sorunlar neticesinde ekran değişimi veya cam değişimi gerekebilir.

Cep Market’e ekran değişimi için ulaştırdığınız iPhone 6 Plus cihazınız öncelikle arıza tespit işlemine girer ve böylece nasıl bir onarım yapılması gerektiğine karar verilir. Örneğin sadece ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi yapmadan ön cam değişimi yeterli olabilirken, ekranın diğer özelliklerinde problem olması durumunda ise ekran değişimi yapılması gerekebilmektedir. Cam değişimi ekran değişimi işlemine göre daha düşük maliyetli olmaktadır.

Diğer bir yaygın ekran sorunlarından biri de dokunmatik çalışmıyor hatasıdır. iPhone 6 Plus dokunmatik çalışmıyor hatası ile Cep Market’e getirdiğiniz cihazınızı, ekranı değişmeden sadece var olan sorununu çözerek size tekrar teslim edebilmekteyiz.

Ayrıca iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimleri bir bütün olarak iPhone 6 Plus ekran değişimi kapsamındadır.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim Yerlerinde Ele Takılmaması
  • Face ID
  • Sensörler

Ekran değişimi bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da buna rağmen zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda Cep Market mağazamızı ve teknik servisimizi mutlaka ziyaret edin. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

Kadıköy iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 6 Plus ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Cep Market iPhone 6 Plus Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi450 TL
iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 6 – 6 Plus Baseband Şebeke Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi350 TL
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi125 TL
iPhone 6 Plus Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 6 Plus Kasa Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi450 TL
iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi400 TL
iPhone 6 PLUS Açma Kapatma Power Güç Tuşu Değişimi150 TL
iPhone 6 Plus Wifi Kopma ve Az Çekiyor Sorunları Çözümü199 TL
iPhone 6 Plus Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6 Plus Power Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 6 Plus Wifi Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6 Plus Görüntü Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus Işık Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus Ses Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6 Plus Şebeke Entegre Değişimi350 TL
iPhone 6 Plus 4013 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6 Plus Disk Değişimi249 TL
iPhone 6 Plus 9 Hatası Çözümü249 TL
iPhone 6 Plus Kısa Devre Tamiri249 TL
iPhone 6 Plus İç Kulaklık Değişimi150 TL
iPhone 6 Plus Hoparlör Ahize Değişimi200 TL
iPhone 6 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi500 TL