iPhone 6 Ekran Değişimi Tamiri Onarımı

iPhone 6 Ekran Değişimi

Cep telefonlarının oldukça hassas olan ekranları yüksekten düşme, ekrana sert darbe alma, ekran üzerine sert bir baskı, batarya şişmesinin ekrana baskı yapması veya aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme neticesinde çatlayabilir ya da kırılabilir.

iPhone 6’nızın başına yukarıda bahsettiğimiz durumlardan biri veya benzeri gelmesi durumunda ekran değişimi gerekebilir. 15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market olarak alanında eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak iPhone 6 ekran değişimi yapıyoruz. Ücretsiz arıza tespiti ardından sunduğumuz hızlı, garantili ve güvenilir ekran değişimi ardından, en kısa sürede iPhone 6 cihazınızı size teslim ediyoruz.

iPhone 6 Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 6’nın kullandığı Retina HD ekran ve diğer ekran özellikleri sayesinde satışa çıktığı dönemin en kaliteli telefon ekranı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

iPhone 6 ekran özelliklerini incelediğimizde 4.7 inç boyutundaki IPS LCD ekranı HD+ 750×1334 piksel çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunuyor. iPhone 6 120Hz ekran tazeleme hızına sahip.

Cep telefonunun kırık ekran onarımı en ciddiye alınması gereken işlemlerinden biridir. Cep Market servisimizde orijinal ekran ve yedek parçalara ek olarak son teknoloji ekipmanlarla iPhone 6 ekran değişimi işlemini yapmaktayız.
iPhone 6 ekran değişimi, deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından kısa bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. İstanbul içindeki ekran değişimi ihtiyacı olan kullanıcılar cihazlarını İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendileri getirebilirken, İstanbul dışındakiler Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo imkanıyla gönderip, 1 iş günü sonra teslim alabiliyorlar. Bunun için müşterilerimizin Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmaları yeterli oluyor.

İlginizi Çekebilir: Apple Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Kullanıcıların akıllarındaki en büyük soru işaretlerinden biri ekran değişimi sonrası veriler silinir mi hakkındadır. Normal şartlarda ekran değişimi sonrası veri kaybı ihtimali yoktur. Buna rağmen önlem almak üzere dilerseniz verilerinizi kendiniz yedek alabilir ya da teknik servisimizden yedek almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market her ihtimale karşı, verilerinizin ekran değişimi öncesi yedeğini almaktadır.

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi Gerekli?

iPhone 6 ekran çatlaması ya da kırılması üzerine, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda ekran ya da cam değişimi yapılarak, sorununuzun üstesinden gelebiliriz. Kısaca ekrandaki hasara göre bazen sadece ön cam değişimi yeterli olabilirken, bazen komple ekran değişimi gerekmektedir.

Bunun yanında ekran dokunmatik çalışmıyor hatası ile karşılaşıyorsanız, ekran değişimi gerekli gerekli diye peşin hüküm vermeyin. Ekranınızın dokunmatik fonksiyonlarını ekran değişimi yapmaksızın Cep Market’te kolayca düzeltebilmekteyiz.

iPhone 6 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone 6 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmayacak, işlerinizde herhangi bir aksama yaşamayacaksınız.
Ekran değişimi işlemini kargo gönderimi ile yapacaksanız, değişim süresi 1 iş günüdür.
iPhone 6 ekran değişimi işleminde ekran, ön cam, dış panel ve dokunmatik de değiştirilmektedir.

iPhone 6 Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 6 ekran değişiminde orijinal ekran kullanımı elzemdir. Buna ek olarak ekran değişimi ardından dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmamasına mutlaka dikkat edilmelidir.

Ekran değişimi sonrasında telefonda sorun yaşamanız halinde, sorunla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 6 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşamanız halinde bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Ekran değişimi yaptıktan sonra ekrana zarar gelmesini engellemek için ekran koruyucu hediyemiz bulunmaktadır.

Neden Cep Market Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonunun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Cep Market iPhone 6 Onarım Fiyatları

iPhone 6 Ekran Değişimi400 TL
iPhone 6 Ön Cam Değişimi220 TL
iPhone 6 Batarya Değişimi320 TL
iPhone 6 Şebeke Yok Çözümü300 TL
iPhone 6 Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 6 Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 6 Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone 6 Ön Kamera Değişimi110 TL
iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi400 TL
iPhone 6 Açma Kapatma Power Güç Tuşu Değişimi150 TL
iPhone 6 Wifi Kopma ve Az Çekiyor Sorunları Çözümü149 TL
iPhone 6 Hoparlör Ahize Değişimi180 TL
iPhone 6 İç Kulaklık Değişimi150 TL
iPhone 6 Kısa Devre Tamiri199 TL
iPhone 6 9 Hatası Çözümü199 TL
iPhone 6 4013 Hatası Çözümü199 TL
iPhone 6 Disk Değişimi199 TL
iPhone 6 Ses Entegresi Değişimi299 TL
iPhone 6 Şebeke Entegre Değişimi300 TL
iPhone 6 Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone 6 Şarj Usb Entegre Değişimi249 TL
iPhone 6 Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6 Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone 6 Wifi Entegresi Değişimi149 TL
iPhone 6 Power Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 6 Şarj Entegresi Değişimi300 TL
iPhone 6 Wifi Kopma ve Az Çekiyor Sorunları Çözümü149 TL