iPhone 11 Arka Cam Değişimi

iPhone 11 Arka Cam Değişimi

800.00 TL

Apple’ın en yeni ve en dayanıklı amiral gemisi telefonlarından biri olan iPhone 11’ler cam arka kapak ve ve alüminyum çerçeve ile gelmektedir. CepMarket olarak iPhone 11 arka cam değişiminde tüm renkleri (Beyaz, Yeşil, Mor, Sarı, Kırmızı, Siyah) destekliyoruz.

Stok kodu: iPhone 11 Arka Cam TZY2926J Kategoriler: Etiketler:

Detaylar

iPhone 11 Arka Cam Değişimi:800 TL

Apple’ın en yeni ve en güçlü iPhone’ları olan iPhone 11 ailesi, Gorilla Glass tarafından üretilen özel bir cam koruyucuya sahipler. Bu koruyucu cihazın hem önünü hem de arka yüzünü koruyor. Buna rağmen sıra dışı performans gösterdikleri söylenemez. CepMarket olarak bu anlamda iPhone 11 arka cam değişimi desteğimiz bulunmaktadır. Değişimin ücreti ise 800 TL olarak belirlenmiştir.

Hızlı Arka Cam Değişimi

  • Hızlı arka cam değişimi yaptırmak isteyenler için 1 saatte tamamlanan iPhone 11 arka cam değişimi yapıyoruz.
  • Profesyonel Apple teknisyenleri tarafından yapılan tamirin ücreti market fiyatının altında olacak şekilde belirlenmiştir.
iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi

Rengim Kaybolacak mı?

iPhone 11’in özel renklere sahip olduğunu biliyoruz. Bu nedenle A kalite parçalar kullanıyor ve orijinal ürünle takılacak yedek parça arasında hiçbir renk, malzeme kalitesi, tutuş ve dokunma hissiyatı farkı olmayacağından emin oluyoruz. iPhone 11 arka cam değişimi bir kez tamamlandıktan sonra cihazınız ilk günkü görünümüne dönecek ve tamir edildiğine dair hiçbir ipucu kalmayacaktır.

iPhone 11’de Ucuz Arka Cam Yenileme

iPhone’larda en pahalı tamir işlemlerinden biri de cam kapaklar olmaktadır. Bu parçalar ekran ve anakarttan sonra yenileme ücreti en yüksek bileşenlerin başında geliyor. Ancak CepMarket gibi tecrübeli servislerin gerçekleştirdiği profesyonel tamirler sayesinde bu fiyat belirgin oranda düşürülmektedir. Üstüne üstlük onarımlarımızda ücretsiz kargo (gidiş + geliş) veya en hızlı tamiri isteyenler için ücretli kurye olanaklarımız bulunmaktadır.

iPhone 11 Tamir Fiyatları 25 Eylül 2020

Ürün ve HizmetFiyat
iPhone 11 Arka Cam Değişimi
800 TL
iPhone 11 Ekran Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Cam Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Mikrofon Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Kasa Değişimi
Sorunuz
iPhone 11 Home Tuşu Değişimi
Sorunuz

Kadıköy Yol Tarifi

Ücretli kurye servisimiz telefonunuzun aynı gün onarılmasını sağlarken, ücretsiz Yurtiçi kargo seçeneğimiz ise Kadıköy mağazamıza uğrama şansı olmayan müşterilerimiz için biçilmiş kaftan olmaktadır. Ancak dileyen müşterilerimiz cihazlarını bizzat servisimize ulaştırabilmektedir. Bu yazımızda iPhone 11 arka cam değişimi fiyatını ve diğer tamirlerin ücret bilgisini detaylıca paylaştık.

iPhone 11 Arka Cam Değişimi için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. 5 üzerinden 5

    Cep Market

    Bu alandan bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Kredi Kartı Taksit Tablosu