iPad Ekran Tamiri İstanbul

iPad Ekran Tamiri İstanbul

iPad Ekran Tamiri İstanbul

iPad ekran tamiri yaptırmak isteyen kullanıcılar CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPad parça değişimleri yaptırabilirler. Servisimiz yalnızca OEM kalite iPad yedek ekranları kullanır ve bu sayede müşterilerin gerçekleştirilen tamir işleminden en yüksek memnuniyetle ayrılmasını sağlar.

iPad Ekran Tamiri İstanbul

Ocak 2021 iPad Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

iPad ekranları diğer tablet ve elektronik cihazlarda olduğu gibi kolay kırılan parçalardır. Ancak siz de İstanbul merkezli CepMarket’te yaptıracağınız iPad ekran tamiri ile cihazınızı tekrar ilk günkü günlerine döndürebilirsiniz. iPad ekran tamiri İstanbul çerçevesinde çok fazla farklı serviste gerçekleştirilebilir. Ancak içlerinden yalnızca CepMarket gibi çok azı 2006 yılından bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Bu da CepMarket’i önemli kılan bir özellik.

iPad ekran tamirine başlamadan önce teknisyenlerimiz cihazını yedekler ve bu sayede tamir işleminde hiçbir bilginizin kaybolmayacağından emin olur. Ekran değişimi beraberinde ekran panelinin de yenilenmesini sağladığından cihazın ön yüzündeki diğer tüm çizikler ve benzer hasarlar da otomatik olarak ortadan kalkar. Tamir işleminde çeşitli son teknoloji ekipmanlardan yararlanılır ve bu sayede işlemin süresi 45 ila 30 dakikaya kadar kısaltılır.

Samsung Galaxy Ekranda Renk Sorunu

İstanbul’da iPad ekran tamiri yaptırmak için siz de şimdi CepMarket ile iletişime geçebilir veya doğrudan mağazamıza gelerek iPad’inizi onarabilirsiniz. En hızlı iPad tamirleri için İstanbullu kullanıcılarımıza özel kurye servisi sunuyoruz. Aynı zamanda Yurtiçi kargo ile taşımacılık ücreti ödemeden cihazınızı bize gönderebiliyorsunuz.

Ocak 2021 – iPad Ekran Tamiri İstanbul Fiyat

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2 299 TL 319 TL
Apple iPad 2 Mini 299 TL 319 TL
Apple iPad 3 299 TL 279 TL
Apple iPad 3 Mini 299 TL 349 TL
Apple iPad 4 299 TL 349 TL
Apple iPad Air 399 TL 649 TL
Apple iPad Air 2 700 TL 1199 TL
Apple iPad Mini 300 TL 349 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!