iPad Ekran Tamiri İstanbul

iPad Ekran Tamiri İstanbul

iPad Ekran Tamiri İstanbul

iPad ekran tamiri yaptırmak isteyen kullanıcılar CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPad parça değişimleri yaptırabilirler. Servisimiz yalnızca OEM kalite iPad yedek ekranları kullanır ve bu sayede müşterilerin gerçekleştirilen tamir işleminden en yüksek memnuniyetle ayrılmasını sağlar.

iPad Ekran Tamiri İstanbul

Nisan 2021 iPad Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

iPad ekranları diğer tablet ve elektronik cihazlarda olduğu gibi kolay kırılan parçalardır. Ancak siz de İstanbul merkezli CepMarket’te yaptıracağınız iPad ekran tamiri ile cihazınızı tekrar ilk günkü günlerine döndürebilirsiniz. iPad ekran tamiri İstanbul çerçevesinde çok fazla farklı serviste gerçekleştirilebilir. Ancak içlerinden yalnızca CepMarket gibi çok azı 2006 yılından bu yana bu sektörde hizmet vermektedir. Bu da CepMarket’i önemli kılan bir özellik.

iPad ekran tamirine başlamadan önce teknisyenlerimiz cihazını yedekler ve bu sayede tamir işleminde hiçbir bilginizin kaybolmayacağından emin olur. Ekran değişimi beraberinde ekran panelinin de yenilenmesini sağladığından cihazın ön yüzündeki diğer tüm çizikler ve benzer hasarlar da otomatik olarak ortadan kalkar. Tamir işleminde çeşitli son teknoloji ekipmanlardan yararlanılır ve bu sayede işlemin süresi 45 ila 30 dakikaya kadar kısaltılır.

  iPhone Su Alırsa

İstanbul’da iPad ekran tamiri yaptırmak için siz de şimdi CepMarket ile iletişime geçebilir veya doğrudan mağazamıza gelerek iPad’inizi onarabilirsiniz. En hızlı iPad tamirleri için İstanbullu kullanıcılarımıza özel kurye servisi sunuyoruz. Aynı zamanda Yurtiçi kargo ile taşımacılık ücreti ödemeden cihazınızı bize gönderebiliyorsunuz.

Nisan 2021 – iPad Ekran Tamiri İstanbul Fiyat

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2299 TL319 TL
Apple iPad 2 Mini299 TL319 TL
Apple iPad 3299 TL279 TL
Apple iPad 3 Mini299 TL349 TL
Apple iPad 4299 TL349 TL
Apple iPad Air399 TL649 TL
Apple iPad Air 2700 TL1199 TL
Apple iPad Mini300 TL349 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir