iPad Ekran Rengi Bozuldu

Blog sayfasına dönün
iPad İç Ekran Değişimi Fiyatları

iPad Ekran Rengi Bozuldu

Apple iPad ekran rengi bozuldu kullanıcıların karşılaştığı ve çözümünü merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ekran rengi problemi çoğu durumda sadece ekran değişimi ile çözülebilen bir hasar tipidir.

iPad Ekran Rengi Bozuldu

Ekran Rengi Nasıl Eski Haline Alınır?

iPad’de ekran rengi bozulması tabletin donanımında yaşanan bir arızaya işaret edebilir. Bu arıza türünde LCD ekran rengi normalde olduğundan daha farklı iletir. Kullanıcıların ekran rengi bozulması olarak tarif ettikleri bu problemde üç ana renk olan kırmızı, yeşil ve mavi tonları birbirine farklı şekilde karışırlar.

iPad bazı durumlarda renk bozulması ile kullanılabiliyor olsa da ekran zaman içinde daha kötü hale gelebilir. Önce tabletteki renk probleminin kalıcı olduğundan emin olmak için iPad’i iTunes ya da başka bir yazılımla yedekleyin ve ardından geri yükleme yaparak fabrika ayarlarına dönün.

Fabrika ayarlarına dönen iPad’de söz konusu problem bazen şaşırtıcı biçimde ortadan kalkmaktadır. Eğer tablette yapılan bir işlem ya da kurulan bir uygulama renkleri olumsuz etkilemişse bu yöntem ile düzelebilir. Bazen LCD sinyal kablosundaki geçici arıza bu şekilde normale dönmektedir. Bununla birlikte kesin çözüm sağlayan tek yol iPad ekran değişimi yaptırmaktır.

iPad Garanti Sorgulama

Yukarıdaki yöntemler fayda sağlamadıysa yapmanız gereken şey CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli bir telefon teknik servisine uğrayıp yardım almaktır. CepMarket 2007 yılından bu yana Kadıköy’deki mağazasında hizmet vermektedir ve sayısız iPad ekran değişimi gerçekleştirmiştir. Ekran değişimi ile iPad ekran rengi bozuldu şikayeti ortadan kaldırılır. Süreç yaklaşık 1 saattir.

Aralık 2020 – iPad Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2 299 TL 319 TL
Apple iPad 2 Mini 299 TL 319 TL
Apple iPad 3 299 TL 279 TL
Apple iPad 3 Mini 299 TL 349 TL
Apple iPad 4 299 TL 349 TL
Apple iPad Air 399 TL 649 TL
Apple iPad Air 2 700 TL 1199 TL
Apple iPad Mini 300 TL 349 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (4)

 • Müşteri cevap

  Merhaba iPadimde minimal bir yamulma ve yamulmadık olduğu bölümde çok hafif bir renk açılması var. Samsun’da yaşıyorum göndersem kaç günde geri alabilirim ya da Samsun’da şubeniz var mı? 6.nesil olması lazım ne kadar tutar acaba?

  25 Kasım 2020 , 22:08
  • Cep Market cevap

   Merhaba; Kargo ile cihaz gönderimlerinde cihaz bize ulaştıktan hemen sonra kullanıcıları ile iletişime geçilir, teslim alınma kayıt bilgisi verilir ve artık yapılacak olan doğru işlem için profesyonel teknik ekibimize teslim edilir.

   Aynı gün içerisinde işlemi sonlandırılan cihazların detaylı test ve kontrolleri sağlandıktan sonra kullanıcılara cihazın onarımının sağlandığı kısa bir video gönderilir. 

   Müşteri temsilcilerimizin her adımda yanınızda olduğu bu hizmet sonrası ücret talep edilir ve ücreti gelen cihazların güncel kargo adresine paketleme işlemi gerçekleşir. 

   Aynı gün içerisinde kargoya verilen cihazlar bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak 1 ila 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

   Kasa düzeltme işlemlerinde yapılacak olan işleme ve işçiliğe bağlı olarak ücret değişmektedir. minimum 100 TL – maksimum 250 TL gibi bir ücretlendirme çıkar.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   26 Kasım 2020 , 10:39
 • Müşteri cevap

  ipad 4 kullanıyorum, pili çabuk bitiyor. ipad batarya değişimi ne kadar?

  24 Haziran 2020 , 19:54

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün