iPad Ekran Rengi Bozuldu

iPad İç Ekran Değişimi Fiyatları

iPad Ekran Rengi Bozuldu

Apple iPad ekran rengi bozuldu kullanıcıların karşılaştığı ve çözümünü merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ekran rengi problemi çoğu durumda sadece ekran değişimi ile çözülebilen bir hasar tipidir.

iPad Ekran Rengi Bozuldu

Ekran Rengi Nasıl Eski Haline Alınır?

iPad’de ekran rengi bozulması tabletin donanımında yaşanan bir arızaya işaret edebilir. Bu arıza türünde LCD ekran rengi normalde olduğundan daha farklı iletir. Kullanıcıların ekran rengi bozulması olarak tarif ettikleri bu problemde üç ana renk olan kırmızı, yeşil ve mavi tonları birbirine farklı şekilde karışırlar.

iPad bazı durumlarda renk bozulması ile kullanılabiliyor olsa da ekran zaman içinde daha kötü hale gelebilir. Önce tabletteki renk probleminin kalıcı olduğundan emin olmak için iPad’i iTunes ya da başka bir yazılımla yedekleyin ve ardından geri yükleme yaparak fabrika ayarlarına dönün.

Fabrika ayarlarına dönen iPad’de söz konusu problem bazen şaşırtıcı biçimde ortadan kalkmaktadır. Eğer tablette yapılan bir işlem ya da kurulan bir uygulama renkleri olumsuz etkilemişse bu yöntem ile düzelebilir. Bazen LCD sinyal kablosundaki geçici arıza bu şekilde normale dönmektedir. Bununla birlikte kesin çözüm sağlayan tek yol iPad ekran değişimi yaptırmaktır.

  Ekranı Kırılan OPPO Telefonun Tamiri

Yukarıdaki yöntemler fayda sağlamadıysa yapmanız gereken şey CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli bir telefon teknik servisine uğrayıp yardım almaktır. CepMarket 2007 yılından bu yana Kadıköy’deki mağazasında hizmet vermektedir ve sayısız iPad ekran değişimi gerçekleştirmiştir. Ekran değişimi ile iPad ekran rengi bozuldu şikayeti ortadan kaldırılır. Süreç yaklaşık 1 saattir.

Mayıs 2021 – iPad Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2299 TL319 TL
Apple iPad 2 Mini299 TL319 TL
Apple iPad 3299 TL279 TL
Apple iPad 3 Mini299 TL349 TL
Apple iPad 4299 TL349 TL
Apple iPad Air399 TL649 TL
Apple iPad Air 2700 TL1199 TL
Apple iPad Mini300 TL349 TL

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (3)

 • Misafir Reply

  Merhaba iPadimde minimal bir yamulma ve yamulmadık olduğu bölümde çok hafif bir renk açılması var. Samsun’da yaşıyorum göndersem kaç günde geri alabilirim ya da Samsun’da şubeniz var mı? 6.nesil olması lazım ne kadar tutar acaba?

  25 Kasım 2020 at 22:08
  • Cep Market Reply

   Merhaba; Kargo ile cihaz gönderimlerinde cihaz bize ulaştıktan hemen sonra kullanıcıları ile iletişime geçilir, teslim alınma kayıt bilgisi verilir ve artık yapılacak olan doğru işlem için profesyonel teknik ekibimize teslim edilir.

   Aynı gün içerisinde işlemi sonlandırılan cihazların detaylı test ve kontrolleri sağlandıktan sonra kullanıcılara cihazın onarımının sağlandığı kısa bir video gönderilir. 

   Müşteri temsilcilerimizin her adımda yanınızda olduğu bu hizmet sonrası ücret talep edilir ve ücreti gelen cihazların güncel kargo adresine paketleme işlemi gerçekleşir. 

   Aynı gün içerisinde kargoya verilen cihazlar bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak 1 ila 2 iş günü içerisinde teslim edilir.

   Kasa düzeltme işlemlerinde yapılacak olan işleme ve işçiliğe bağlı olarak ücret değişmektedir. minimum 100 TL – maksimum 250 TL gibi bir ücretlendirme çıkar.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   26 Kasım 2020 at 10:39
 • Cep Market Reply

  Merhaba; iPad 4 batarya değişimi 349 TL’dir.

  https://cepmarket.com.tr/apple-ipad-4-batarya-degisimi/

  1 Temmuz 2020 at 18:54

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir