iPad Ekran Değişimi Kadıköy

iPad Ekran Degisimi Kadikoy

iPad Ekran Değişimi Kadıköy

iPad ekranları diğer telefon, tablet ve elektronik cihazlarda olduğu gibi, cam olmaları sebebiyle en hassas ve en kolay hasar alabilen parçalardır. Darbelere ve düşmelere karşı oldukça hassas olan iPad cihazlar herhangi bir hasar aldıklarında veya bozulduklarında bir an önce onarımının yapılması gerekir.

iPad ekran değişimi fiyatları tabletin modeline göre değişmektedir. Buna ek olarak ekran değişimi mi yoksa ön cam değişimi mi yapılmalı, bunun belirlenmesi gerekmektedir. Bunu öğrenmek üzere hızlı ve güvenilir iPad ekran değişimi Kadıköy için 15 yıla yaklaşan teknik servisi deneyimine sahip Cep Market ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm ekran değişimi işlemleri profesyonel Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

iPad Ekran Değişimi

iPad tabletinizin ekranı herhangi bir darbe sonucu çatladıysa veya kırıldıysa, seste sıkıntı olmamasına rağmen görüntü yoksa, ekranda kararma varsa, ekranınızın üzerinde lekeler, ölü pikseller veya renklenmeler varsa maalesef tabletinizin ekranı zarar görmüştür. iPad tabletinizde bu veya benzeri sorunlarla karşılaşırsanız ekranınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Takılacak yeni ekran mutlaka orijinal olmalıdır. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan daha ciddi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Cep Market’te ekran değişimi alanında eğitimli ve uzman teknisyenler tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. iPad ekran değişimi ortalama 1 saatte tamamlanmaktadır. Ekran değişiminde sadece A kalite ya da OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) parçalar kullanılmaktadır.

  iPhone Tamir & Ekran Değişimi Tavsiye

iPad ekran değişimi için, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’e cihazınızı kendiniz teslim edebilirsiniz. Fakat merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden çift taraflı ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası tabletinizdeki veriler hiçbir şekilde silinmez. Buna rağmen her tür ihtimale karşı, Cep Market’te iPad ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin mutlaka yedeği alınmaktadır.

iPad tabletin ekran değişimi fiyatı servisimizde uygun seviyededir. iPad ekran değişimi fiyatını öğrenmek için dilediğiniz zaman Kadıköy tamir mağazamızı arayabilirsiniz. Tüm iPad modellerin dokunmatik ekranları servisimizde mevcuttur.

İlginizi Çekebilir: iPad Ekran Rengi Bozuldu

iPad Ön Cam Değişimi

iPad tabletinizin herhangi bir nedenden dolayı ön camı çatladıysa, tüm ekranı değiştirmek yerine sadece ön camı değiştirebilir, böylece maliyeti düşürebilirsiniz. Örneğin iPad’i açtığınızda görüntü varsa ancak iç ekranda kırık yoksa, bu durumda iPad ön cam değişimi yapılması yeterlidir

Ön cam değişiminde sadece ön taraftaki dokunmatik cam değişir. Değişim sonrasında iPad tabletiniz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.

  Huawei P Smart Z Ekran Değişimi

iPad Ekran Değişimi Sonrası

iPad  ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında iPad’inizi dilediğince inceleyebilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra tabletiniz size teslim edilecektir.

iPad ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimizle paylaşabilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

iPad Air 2 Ekran Değişimi

Apple iPad Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPad Air399 TL
Apple iPad 2319 TL
Apple iPad 2 Mini319 TL
Apple iPad 3279 TL
Apple iPad 3 Mini349 TL
Apple iPad 4349 TL
Apple iPad Mini349 TL
Apple iPad Air 21199 TL

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir