iPad Ekran Değişimi Kadıköy

Blog sayfasına dönün
iPad Ekran Değişimi Kadıköy

iPad Ekran Değişimi Kadıköy

iPad ekran değişimi Kadıköy noktasında CepMarket servisimizle tüm müşterilerimize hızlı ve güvenilir iPad ekran değişimi tamirleri yapıyoruz. Tamirlerimizde daima A kalite ekranlar kullanıyor ve bu sayede iPad cihazınızda hiçbir performans kaybına ve kozmetik görünüm değişikliğine izin vermiyoruz. Kadıköy tamirlerimiz tipik olarak 1 saat sürmektedir.

14 Yıllık Deneyim

CepMarket, 2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren bir telefon teknik servisidir. Her teknik servis kalite ve tecrübesiyle birbirinden ayrıldığından CepMarket burada en çok öne çıkan isimler arasında yer alıyor. iPad ekran değişimi de müşterilerimizin sık sık başvurduğu işlemler arasında. Tamirde cihazınızın hiçbir verisi silinmez, dokunmatiği etkilenmez ve performansı aynı kalır. Tüm bunları gelişmiş tamir ekipmanlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz ile başarıyoruz.

1 Saatte Değişim

  • iPad ekran değişimi Kadıköy tamir mağazamızda yaklaşık 1 saatte tamamlanmış olur.
  • Ekran değişimi uzman Apple teknisyenlerimiz ile yerine getirilmektedir.
  • Apple teknisyenlerimiz önce iPad’inizde bir hasar tespit işlemi yapar ve ekranın kırılmasına yol açan darbeden kaynaklı farklı hasarlar olup olmadığını inceler.
  • Fiyatlarımız kullandığımız A kalite yedek ekranlarla orantılı olup, orijinal ekran değişimlerinde fiyat daha da artmaktadır.

Ücretsiz Kargo

Müşterilerimize Yurtiçi anlaşmamız sayesinde ücretsiz kargo olanağı sağlıyoruz. Kargolar tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Aynı zamanda ücretli kuryeyle tamir de yapıyoruz. Kurye fiyatı gidiş 40 TL ve dönüş 40 TL olarak belirlenmiştir. Ekran değişiminin ardından iPad’iniz ilk günkü görünümüne kavuşur.

iPhone Ekran Değişimi Ne Kadar?

iPad Kadıköy Tamir Videomuz

5 Haziran 2020 – iPad Ekran Tamiri Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
Apple iPad Pro 2 Ekran DeğişimiSorunuz
Apple iPad Air Ekran Değişimi399 TL
Apple iPad 2 Ekran Değişimi319 TL
Apple iPad Mini Ekran Değişimi349 TL
Apple iPad 4 Ekran Değişimi349 TL
Apple iPad Pro Ekran DeğişimiSorunuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün