iPad Batarya Değişimi Fiyat Listesi

iPad tabletiniz artık eskisi kadar fazla şarj tutamadığında günlük işleriniz sekteye uğramaya başlayabilir. Bataryalar her doldur-boşalt işleminin ardından kapasitelerinden bir miktar kaybetmeye başlar. Uzun zaman sonra iPad‘lerde batarya değişimi bir noktadan sonra kaçınılmaz hale gelebilir.

iPad Batarya Değişimi Fiyat Listesi
iPad Batarya Değişimi Fiyat Listesi

iPad Batarya Tamir Ücreti Nedir?

Elbette bataryaya dair tüm sorunlar kapasiteleriyle ilgili değil. Bazı piller birden çalışmayı durdururken bazıları cihazdaki diğer bileşenlere bile zarar verebiliyor. Bunun için yapılması gereken en yakın tamir mağazasına gitmek olacak. CepMarket gibi mağazalarda ücretsiz hasar tespit hizmeti sunulmaktadır.

İleride benzer sorunlarla karşılaşmamak için iPad kullanım alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Örneğin cihazınızı kullanmıyorken Bluetooth, Wi-Fi ve konum servislerini kapatarak pilin daha yavaş tükenmesini sağlayabilirsiniz. Zira bu hizmetler genellikle pili en hızlı harcayan özelliklerin başında geliyor.

iPad bataryasının çabuk tükenmesine neden olan diğer etkenler arasında internet ve kamera geliyor. Bu özelliklerin kullanımını sınırlayarak iPad pilinizin ömrünü kat ve kat artırabilirsiniz. Gelelim iPad batarya değişimi işlemine. Bunun için aşağıda hazırlamış olduğumuz listeye göz atmayı unutmayın.

P20 Lite 2019 Ekran Değişimi

Apple iPad Batarya değişimi fiyat listesinde mağazamız tarafından parça değişimi yapılan tüm iPad modelleri bulunmaktadır. Çoğu iPad batarya değişimi işlemi 30 dakikadan kısa bir zamanda tamamlanmaktadır. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Nisan 2020 – iPad Ekran ve Batarya Değişimi Fiyatları

ModelBatarya Değişimi FİyatıEkran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2Sorunuz 319 TL
Apple iPad 2 MiniSorunuz 319 TL
Apple iPad 3Sorunuz 279 TL
Apple iPad 3 MiniSorunuz 349 TL
Apple iPad 4Sorunuz 349 TL
Apple iPad AirSorunuz 1199 TL
Apple iPad Air 2Sorunu 399 TL
Apple iPad MiniSorunuz 349 TL