Huawei Mate 8 Ekran Değişimi Fiaytları

Huawei Cep Telefonu Ekran Tamiri

Huawei Mate 8 Ekran Değişimi

Huawei Mate 8’i düşürdünüz ve ekranı hasar mı gördü? Hiç sorun değil CepMarket mağazamıza gelin ve ekranı hasar görmüş Huawei Mate 8 akıllı telefonunuzu anında tamir edelim. Tüm tamir işlemi ortalama 30 dakika sürmektedir.

Huawei Mate 8 Ekran Değişimi

Huawei Mate 8 LCD Tamiri

Akıllı telefonlar düşmeler karşısında kolayca hasar alırlar. İster bütçe dostu bir telefon isterse üst sınıf bir amiral gemisi kullanın bu hemen her cihaz için böyledir. Telefon kılıfları günümüzde bu amaçla varlar ancak herkes cihazını kalın bir kılıf içinde kullanmaktan hoşlanmıyor veya her kılıf darbelere karşı telefonu yeterince koruyamıyor.

CepMarket’teki yetenekli teknisyenlerimiz Huawei Mate 8 ekran değişimi konusunda size en iyi hizmeti sunacaktır. Huawei Mate 8 telefonunuzu servisimize getirdiğinizde önce cihazı detaylı bir incelemeden geçirecek ve başka herhangi bir sorunu olup olmadığını söyleyeceğiz. Buna hoparlörünün düzgün çalışıp çalışmadığı veya düğmelerinin eskisi gibi işlev gösterip göstermediği örnek verilebilir.

iPhone Field Test Nedir?

Mağazalarımızda kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve OEM kalitedir. Huawei Mate 8 orijinal ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Merak edenler için belirtelim Huawei OEM yedek ekranlar için mağazamız garanti sunmamaktadır. Bunlar orijinal Huawei ekranlardan farklı değildir ve bu nedenle servisimiz kullanıcı kaynaklı hasarları telafi etmez.

Ocak 2021 – Huawei Ekran Değişim Ücreti

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi 299 TL
Huawei Mate 8 Ekran Koruyucu 39.90 TL
Huawei Mate 8 Batarya Değişimi 150 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!