Huawei Mate 8 Ekran Değişimi Fiaytları

Huawei Cep Telefonu Ekran Tamiri

Huawei Mate 8 Ekran Değişimi

Huawei Mate 8’i düşürdünüz ve ekranı hasar mı gördü? Hiç sorun değil CepMarket mağazamıza gelin ve ekranı hasar görmüş Huawei Mate 8 akıllı telefonunuzu anında tamir edelim. Tüm tamir işlemi ortalama 30 dakika sürmektedir.

Huawei Mate 8 Ekran Değişimi

Huawei Mate 8 LCD Tamiri

Akıllı telefonlar düşmeler karşısında kolayca hasar alırlar. İster bütçe dostu bir telefon isterse üst sınıf bir amiral gemisi kullanın bu hemen her cihaz için böyledir. Telefon kılıfları günümüzde bu amaçla varlar ancak herkes cihazını kalın bir kılıf içinde kullanmaktan hoşlanmıyor veya her kılıf darbelere karşı telefonu yeterince koruyamıyor.

CepMarket’teki yetenekli teknisyenlerimiz Huawei Mate 8 ekran değişimi konusunda size en iyi hizmeti sunacaktır. Huawei Mate 8 telefonunuzu servisimize getirdiğinizde önce cihazı detaylı bir incelemeden geçirecek ve başka herhangi bir sorunu olup olmadığını söyleyeceğiz. Buna hoparlörünün düzgün çalışıp çalışmadığı veya düğmelerinin eskisi gibi işlev gösterip göstermediği örnek verilebilir.

  Ön Camı Kırık iPhone'un Sadece Cam Değişimi Daha Ucuzdur

Mağazalarımızda kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve OEM kalitedir. Huawei Mate 8 orijinal ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Merak edenler için belirtelim Huawei OEM yedek ekranlar için mağazamız garanti sunmamaktadır. Bunlar orijinal Huawei ekranlardan farklı değildir ve bu nedenle servisimiz kullanıcı kaynaklı hasarları telafi etmez.

Nisan 2021 – Huawei Ekran Değişim Ücreti

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Huawei Mate 8Ekran Değişimi299 TL
Huawei Mate 8Ekran Koruyucu TL
Huawei Mate 8Batarya Değişimi150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir