Hızlı ve Güvenli EN iyisi Realme 3 Pro Ekran Değişimi

Realme 3 Pro Ekran Değişimi

Çinli teknoloji firması Realme’nin fiyat performans telefonlarından Realme 3 Pro, sınıfına göre yüksek teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Çift SIM kartıyla tüketicilerle buluşan Realme 3 Pro Yıldırım Moru, Nitro Mavisi, Karbon Siyahı olmak üzere 3 renk seçeneğiyle tüketicilerle buluşuyor.

Gücünü Qualcomm Snapdragon 710 işlemciden alan Realme 3 Pro modelinde 4 GB/6 GB RAM ve 64 GB/128 GB depolama alanı seçenekleri mevcut.

Realme 3 Pro ekran özellikleri olarak incelediğimizde, 6.3 inç IPS LCD ve damla çentikli ekranın Full HD+ 1080 x 2340 piksel çözünürlük ve 409 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Relme3 Pro ekranını düşmelere ve darbelere karşı Corning Gorilla Glass 5 teknolojisiyle koruyor.

Realme 3 Pro kamera özelliklerine değinecek olursak, arka tarafında 48 MP çözünürlüğünde ana kamerayla birlikte 5 MP derinlik sensörü yer alıyor.  bir kamera kullanıcıları karşılıyor. Ön tarafta ise 25 MP çözünürlüğünde bir ön kamera bulunuyor.

Realme 3 Pro’da güvenlik için ise hem parmak izi sensörü hem de yüz tanıma sistemi yer alıyor.

Android 9.0 Pie işletim sistemini kullanan Realme 3 Pro, 4045 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenerek 32 saat konuşma, 7 saat oyun ve 9.7 saat video oynatma imkanı tanıyor. Ayrıca telefonda Vooc 3.0 20W şarj desteği bulunuyor. Böylelikle cihazı 30 dakikada 550 oranında şarj edebiliyorsunuz.

Cep Market olarak 2006 yılından bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ve müşteri odaklı cep telefonu teknik servisi hizmetimizle sektörün bilinen ve aranan firmalarından biriyiz. Realme 3 Pro ekran değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Realme teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Realme ekran değişimleri 15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanmaktadır.

Realme 3 Pro ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 400 TL olarak belirlenmiştir.

Realme 3 Pro Ekran Onarımı

Realme 3 Pro ekran değişimi ihtiyacı cihazın sert bir darbe alma, yüksekten düşme, üzerine baskı veya üzerine sıvı dökülmesi sonucunda ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya sıvıya maruz kalması sonucu ortaya çıkabilir.

Cep Market’te Realme 3 Pro ekran değişimi süreci telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Realme teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılmasıyla başlar. Arıza tespitiyle ekrandaki hasarın niteliği ve derecesi belirlendikten sonra, yapılması gereken onarım ve maliyeti belirlenerek onayınızı almak üzere sizinle paylaşılır.

Cep Market servisimizde, Realme 3 Pro ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Realme 3 Pro ekran değişimi, son teknoloji ekipmanları kullanılarak orijinal ekran ve yedek parçalarla yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Onarım sırasında dilerseniz ekran değişimi işlemini izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahve servisinden yararlanabilirsiniz.

Cep telefonunuzu İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendinizin getirmesi haricinde, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım tamamlandıktan sonra sorunu giderilmiş, ilk günkü görüntüsüne kavuşmuş cihazınızı tekrar size ulaştırmaktayız. Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Dokunmatik Entegresi Tamiri

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi yaptırmak isteyen kullanıcılar ekran değişimi sonrası veriler silinir mi diye endişe edebilirler. Cep Market’te yapılan Realme 3 Pro ekran değişimi sırasında verileriniz, resimleriniz, mesajlarınız, uygulamalarınız veya cihazınızda kayıtlı herhangi bir bilgi silinmez. Ekran değişimi verilerle değil görüntüyle ilgili bir araçtır. Buna rağmen Cep Market’te sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki bütün verilerin yedeği alınmaktadır. Telefonunuzun onarımı bittikten sonra veriler tekrar cihaza yüklenir.

Realme 3 Pro’daki verilerinizin yedeğini alma işlemini dilerseniz ekran değişimi öncesi cihazınızı servisimize teslim etmeden önce kendiniz alabilir, dilerseniz teslim aşamasında Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize verilerinizin yedeğini almalarını talep edebilirsiniz.

Realme 3 Pro Ekran Değişimi Sonrası

Realme 3 Pro ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Realme 3 Pro ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Ekran değişimi sonrası cihazın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilir ve teknik servisimize tereddütlerinizle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Realme 3 Pro ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşmanızı engelleyecek, Realme 3 Pro ekranınızı koruması için hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Realme Buds Air kutu açılımı ve özellikleri nelerdir?

Realme Ekran Değişimi Fiyatları

Realme 5i500 TL
Realme C3500 TL
Realme 5 Pro500 TL
Realme Q500 TL
Realme U1500 TL
Realme X Lite700 TL
Realme X2 Pro700 TL
Realme X50 5G700 TL
Realme 6600 TL
Realme 6i600 TL
Realme 6 Pro600 TL