Gebze Ekran Değişimi

Gebze Ekran Değişimi

Gebze Ekran Değişimi

Önemli sanayi merkezlerinden olan Gebze, Cep Market’in İstanbul içi verdiği hizmetlerden ekran değişimi başta olmak üzere aynı şekilde faydalanma avantajına sahip bir bölgedir. İstanbul, Anadolu Yakası bölgesinde ve Kadıköy semtinde ekran değişimi hizmeti veren Cep Market olarak, Gebze’deki kullanıcılar için de kargo ile aynı gün ekran değişimi ayrıcalığı sağlıyoruz. Kullanıcılar isterlerse teknik servis merkezimize gelerek ekran değişimi işlemini bir saat içinde kendisi yaptırabildiği gibi, isterlerse de çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile özel bir zaman ayırmadan telefonlarını en hızlı şekilde tamir ettirebiliyorlar.

Kargo ile Aynı Gün Ekran Değişimi

Türkiye’de tüm illerden kargo ile cihaz kabul eden teknik servisimize, Gebze’den de kargo ile ekran tamiri için cihaz da gönderebilirsiniz. Size sağlayacağımız kargo anlaşma kodunu kullanarak Yurtiçi Kargo ile kolaylıkla gönderim sağlayabilirsiniz. Kargo ile ulaşan cihazlara aynı gün, en hızlı ve en ucuz fiyat avantajı ile ekran değişimi yapıyoruz ve ertesi gün elinizde olacak şekilde tekrardan size gönderiyoruz. Ücretsiz kargo ile ekran tamiri yaptığımız gibi, en uygun tamir fiyatı size sunarak onarım sonrası cihazı da kargo için ek ödeme olmadan gönderiyoruz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Revize Ekran Ne Demek Fiyatları Ne Kadar?

Motorlu Kurye ile Ekran Değişimi

Eğer ekran değişimi işlemini hızlı şekilde yaptırmanız gerekiyorsa, İstanbul içi acil ekran yenileme hizmeti de sağlıyoruz. Ekranı kırık telefonun tamiri için gelen motorlu kurye, üç saat içinde tamiri yaptırabiliyor ve size geri getirebiliyor. Müşterilerimiz İstanbul’da geçerli olan bu hizmetten Gebze’de de aynı şekilde faydalanılabiliyor. Burada önemli olan detay 5000’den fazla cihazda müşteri memnuniyeti elde etmiş ve 14 yılı aşkın tecrübesiyle Cep Market ayrıcalığından faydalanıyor olmanız. Uzman teknisyen ve profesyonel ekipmanlarımızla akıllı telefon ekran değişimi işlemini uygun fiyatlı ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Telefonun Dokunmatik Çalışmıyor Nasıl Düzeltilebilir?

Kaliteli, Uygun Fiyatlı ve Hızlı Ekran Tamiri

Telefonun en önemli parçası ekrandır; hatta telefonunuzun dışa açılan kapısıdır. Servisimizde düşme sonrası ekran kırıldı veya çatladı şeklinde gelen şikayetlerin en iyi şekilde çözümlenmesi için kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı ekran tamiri hizmeti verilmektedir. Ekran değişimi sonrası parlaklık azaldı, sarı / kırmızı / mavi / yeşil renk sorunu, telefon ısınıyor, şarjı az gidiyor, dokunmatik hassasiyeti azaldı gibi şikayetleri yaşamamanız adına orijinal kalitede ekran kullanıyoruz. Cep Market olarak uygun fiyata ekran onarımı yaparken ödeme kolaylığı da sağlayarak, kredi kartı ile ekran değişimi fırsatı sunuyoruz.

Sorunsuz ve Memnuniyet Garantili Ekran Değişimi

Kullanıcıların en büyük endişelerinden biri, ekran değişimi sonrası sorun yaşamaktır. Cep Market olarak ilkemiz, ekran değişimi sonrası cihazınızda ekranla ilgili yaşayabileceğiniz sorunlara karşı iyi bir kalite kontrol yapmak ve garantili şekilde memnun olacağınız bir hizmet sunmaktır. Ekran değişimi sırasında kullandığımız yüksek kaliteli yedek ekranlar, uzman teknisyen kadromuz ve yıllardır artan deneyimimizle müşteri memnuniyetinin de garantisini verdiğimizi söyleyebiliriz. Hedefimiz; ekran değişimi için teknik servis önerisi olarak bizi dostlarınıza tavsiye etmeniz. Bizim için başarı budur…

Tüm Telefonlar İçin Ekran Değişimi Hizmeti

Cep Market olarak iPhone 4’ten başlayarak iPhone 12 ailesine kadar aradaki tüm modellerin ekran değişimi hizmetini vermekteyiz. Apple’ın Retina, Retina HD, Super Retina HD, Liquid Retina ve Super Retina XDR ekran değişimleri servis merkezimizde en kaliteli ekranlarla en hızlı şekilde yapılmaktadır. Popüler olan tüm Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo gibi modellerin de ekran değişimi bir saat içinde ve aynı gün tamir olacak şekilde Cep Market bünyesinde memnuniyet garantisi ile yapılarak teslimi sağlanmaktadır.

  iPhone Revize Ekran Ne Demek Fiyatları Ne Kadar?

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi449 TL
Huawei P Smart 5.65 İnç Ekran Değişimi TL
Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi245 TL
Huawei P Smart Plus Ekran Değişimi349 TL
Huawei P Smart Z Ekran Değişimi400 TL
Huawei P10 Ekran Değişimi350 TL
Huawei P10 Lite Ekran Değişimi289 TL
Huawei P10 Plus Ekran Değişimi599 TL
Huawei P20 Ekran Değişimi1200 TL
Huawei P20 Lite 2019 Ekran Değişimi300 TL
Huawei P20 LITE Ekran Değişimi295 TL
Huawei P20 Pro Ekran Değişimi1799 TL
Huawei P20 Pro Yan Sanayi Ekran Değişimi750 TL
Huawei P30 Pro Ekran Değişimi1849 TL
Huawei P40 Lite Ekran Değişimi700 TL
Huawei P6 Ekran Değişimi195 TL
Huawei P7 Ekran Değişimi249 TL
Huawei P70 Ekran Değişimi TL
Huawei P8 Ekran Değişimi245 TL
Huawei P8 Lite 2017 Ekran Değişimi249 TL
Huawei P8 Lite Ekran Değişimi235 TL
Huawei P8 Max Ekran Değişimi299 TL
Huawei P9 Ekran Değişimi299 TL
Huawei P9 LITE 2017 Ekran Değişimi245 TL
Huawei P9 Lite Ekran Değişimi245 TL
Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi295 TL
Huawei P9 Plus Ekran Değişimi499 TL

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir