Ekran Kilidi Unutulan Telefon Nasıl Açılır

Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim

Ekran Kilidi Unutulan Telefon Nasıl Açılır – Gmail hesabımı unuttum şifremi nasıl hatırlayabilirim!

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApptan Yaz

Kargo Cepmarket

Hayatımızın her anında bizlerle birlikte olan cep telefonlarımızı korumak yegâne amaçlarımız arasında yer alıyor. Cihazımızı koruyabilmek adına birçok önlem alıyor ve zaman zaman bazı aksilikler yaşayabiliyoruz. Örneğin ekranı koruyabilmek adına ekran koruyucular, cihazın genelini korumak adına kılıflar kullanıyoruz. Fiziksel hasarlar için gerekli önlemlerin yanı sıra cihaz içi verilerimizi koruyabilmek adına şifre veya desen ile koruma sistemlerini kullanabiliyoruz. Belirlediğimiz şifre veya desenler cihazımıza yabancı bir kişinin erişimini engellemek adına ayarlanan ve cihazda bir işlem yapabilmek için girilmesi gerektiğini belirten bir koruma sistemi olarak adlandırılabilir.

Ekran kilidi unutulan telefon nasıl açılır

Fakat, bazı durumlarda oluşturulmuş olan bu şifre veya desenler kullanıcılar tarafından unutulmakla birlikte cihaza erişim sağlayamadıkları için büyük bir problemin oluşmasına neden olabiliyor. Bazı anlarda fazla düşünmeden oluşturulan şifreler birkaç saat sonra unutulabiliyor ve telefonu açmak mümkün olmuyor. Ya da farklı bir telefona geçiş yapmanızın ardından bir süre kullanmadığınız eski telefonunuzun şifresini unutmuş ve artık açamıyor olabilirsiniz.

  Ucuz Telefon Ekran Tamiri

Peki, ekran kilidi unutulan telefon nasıl açılır biliyor musunuz? Bu gibi olumsuz durumlar sonucunda Cepmarket.com.tr ekibi olarak sizlere profesyonel bir destek sunmak için hazır bir şekilde bekliyoruz. Teknik ekibimiz içerisinde cihazlarınız üzerine uzmanlaşmış ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız yer alıyor. Telefonunuzun şifresini hatırlayamadığınız durumlarda sizlere yardım ederek, cihazınızın şifre problemini çözme konusunda desteğimizi sunuyoruz.

Şifresi Unutulmuş Telefonu Açma

Şifresi Unutulmuş Telefonu Açma
Şifresi Unutulmuş Telefonu Açma

Mayıs 2021 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung S8Ön Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeÖn Cam Değişimi500 TL
Samsung GrandLCD Ekran Değişimi149 TL
Samsung J3 ProLCD Ekran Değişimi299 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı149 TL
Samsung S7 EdgeArka Cam Değişimi149 TL
Samsung J2Batarya Değişimi150 TL
Samsung S8 PlusBatarya Değişimi240 TL
Samsung S8Kasa Değişimi
Samsung S8 PlusKasa Değişimi

Telefonlara konulmuş olan ekran şifresi veya farklı desenler aracılığıyla cihazını güvenlik altına alan kullanıcılar zaman zaman şifrelerini unutabiliyor. Şifresi unutulmuş telefonu açma işlemleri standart bir kullanıcının yapamayacağı, tecrübe ve bilgi gerektiren profesyonel bir çalışmadır. Bu konuda Cepmarket ekibi olarak sizlerin cihazlarını ister elden isterseniz ise anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla göndermeniz halinde teslim alıyor ve kısa süre içerisinde sorunu çözerek sizlere teslim ediyoruz.

  iPhone #0# Hakkında

Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim

Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim
Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim

Bilhassa Google veya Gmail hesabı aracılığıyla korunan cihazlar da durum biraz daha karmaşık bir hâl alabiliyor. Cihazın parolasını sıfırlamak veya değiştirebilmek için Google hesabınızla bağlantı kurulması gerekiyor. Fakat Gmail hesabının parolası hatırlanmadığı durumlarda bu işlemi uygulamak mümkün olmuyor. Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim diye düşünüyorsanız panik olmanıza gerek yok. Normal bir kullanıcı için aşılması imkânsız olan bu problem konusunda Cepmarket ekibi olarak sizlerin yanında oluyor ve cihazınızın kilidini açma konusunda elimizden gelen tüm yardımları sunuyoruz. Cihazınızın içerisinde yer alan verileri korumaya çalışarak, onlara herhangi bir zarar gelmeden cihazın kilidini açmayı deniyor ve verilerinizi güvenli bir şekilde koruyarak cihazı sizlere geri teslim ediyoruz.

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir