Hayatımızın her anında bizlerle birlikte olan cep telefonlarımızı korumak yegâne amaçlarımız arasında yer alıyor. Cihazımızı koruyabilmek adına birçok önlem alıyor ve zaman zaman bazı aksilikler yaşayabiliyoruz. Örneğin ekranı koruyabilmek adına ekran koruyucular, cihazın genelini korumak adına kılıflar kullanıyoruz. Fiziksel hasarlar için gerekli önlemlerin yanı sıra cihaz içi verilerimizi koruyabilmek adına şifre veya desen ile koruma sistemlerini kullanabiliyoruz. Belirlediğimiz şifre veya desenler cihazımıza yabancı bir kişinin erişimini engellemek adına ayarlanan ve cihazda bir işlem yapabilmek için girilmesi gerektiğini belirten bir koruma sistemi olarak adlandırılabilir.

 

 

Ekran kilidi unutulan telefon nasıl açılır

 

Fakat, bazı durumlarda oluşturulmuş olan bu şifre veya desenler kullanıcılar tarafından unutulmakla birlikte cihaza erişim sağlayamadıkları için büyük bir problemin oluşmasına neden olabiliyor. Bazı anlarda fazla düşünmeden oluşturulan şifreler birkaç saat sonra unutulabiliyor ve telefonu açmak mümkün olmuyor. Ya da farklı bir telefona geçiş yapmanızın ardından bir süre kullanmadığınız eski telefonunuzun şifresini unutmuş ve artık açamıyor olabilirsiniz.

Peki, ekran kilidi unutulan telefon nasıl açılır biliyor musunuz? Bu gibi olumsuz durumlar sonucunda Cepmarket.com.tr ekibi olarak sizlere profesyonel bir destek sunmak için hazır bir şekilde bekliyoruz. Teknik ekibimiz içerisinde cihazlarınız üzerine uzmanlaşmış ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız yer alıyor. Telefonunuzun şifresini hatırlayamadığınız durumlarda sizlere yardım ederek, cihazınızın şifre problemini çözme konusunda desteğimizi sunuyoruz.

 

 

Şifresi Unutulmuş Telefonu Açma

 

Şifresi Unutulmuş Telefonu Açma
Şifresi Unutulmuş Telefonu Açma

 

 

Telefonlara konulmuş olan ekran şifresi veya farklı desenler aracılığıyla cihazını güvenlik altına alan kullanıcılar zaman zaman şifrelerini unutabiliyor. Şifresi unutulmuş telefonu açma işlemleri standart bir kullanıcının yapamayacağı, tecrübe ve bilgi gerektiren profesyonel bir çalışmadır. Bu konuda Cepmarket ekibi olarak sizlerin cihazlarını ister elden isterseniz ise anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla göndermeniz halinde teslim alıyor ve kısa süre içerisinde sorunu çözerek sizlere teslim ediyoruz.

 

Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim

 

Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim
Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim

 

 

Bilhassa Google veya Gmail hesabı aracılığıyla korunan cihazlar da durum biraz daha karmaşık bir hâl alabiliyor. Cihazın parolasını sıfırlamak veya değiştirebilmek için Google hesabınızla bağlantı kurulması gerekiyor. Fakat Gmail hesabının parolası hatırlanmadığı durumlarda bu işlemi uygulamak mümkün olmuyor. Gmail şifresi unuttum ne yapabilirim diye düşünüyorsanız panik olmanıza gerek yok. Normal bir kullanıcı için aşılması imkânsız olan bu problem konusunda Cepmarket ekibi olarak sizlerin yanında oluyor ve cihazınızın kilidini açma konusunda elimizden gelen tüm yardımları sunuyoruz. Cihazınızın içerisinde yer alan verileri korumaya çalışarak, onlara herhangi bir zarar gelmeden cihazın kilidini açmayı deniyor ve verilerinizi güvenli bir şekilde koruyarak cihazı sizlere geri teslim ediyoruz.

 

 

Bu yazı içinde  ; telefon ekran kilidi kırma programı , samsung ekran kilidi kaldırma , samsung telefon kilidini unuttum , samsung j7 ekran kilidi kaldırma , telefon desen kilidi kırma , eşimin telefon şifresini nasıl kırabilirim , samsung telefon kilidi şifresi , android tuş kilidini veriler silinmeden kaldırma , telefon şifresi kırma programı , eşimin telefon şifresini nasıl kırabilirim , samsung telefon kilidi şifresi , telefon ekran kilidi kırma programı , samsung j7 ekran kilidi kaldırma , android tuş kilidini veriler silinmeden kaldırma , samsung şifre sıfırlama , samsung ekran kilidi kaldırma , gmail şifre kurtarma , indirkaydol gmail şifre , gmail şifremi unuttum güvenlik sorusu , gmail şifremi unuttum telefon numarası , şifremi unuttum ne yapmalıyım , gmail şifremi unuttum telefonda açık , indirkaydol sifremi unuttum , gmail aç gibi temel sorularınızın cevapları için faydalı bilgiler paylaşılmıştır.

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kayıpsız şifreler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

Ekran Kilidi Unutulan Telefon Nasıl Açılır
5 (100%) 3 oy verildi