Telefon Ekran ve Ön Cam Değişimi Kullanıcı Yorumları

iPhone Ekranda Siyah Gölge / Leke Sorunu

Ekran Değişimi Kullanıcı Yorumları?

Konu ekran değişimi kullanıcı yorumlarına geldiğinde CepMarket, çok kısa sürede gerçekleştirdiği ekran değişimi işlemleriyle ön plana çıkmaktadır. Servisimizde tüm marka ve modellerin ekran değişimleri ortalama 45 dakika gibi bir sürede tamamlanır. Bu durumun hem kullanıcı memnuniyeti hem de kullanıcı yorumları açısından epey olumlu dönüşleri olmaktadır.

Ekran Değişimi Kullanıcı Yorumları

Ekran Değişimi Yorumları?

Olumlu ekran değişimi yorumları alma da elbette fiyat politikası da büyük rol oynuyor. En üst sınıf OEM kalite yedek ekranlar kullanmamıza rağmen, sahip olduğumuz gelişmiş onarım teknikleri ve ekipmanları işlemleri diğer birçok teknik servisten daha makul fiyatlarda gerçekleştirmemize izin veriyor. Bu da hem hızlı hem de hesaplı ekran değişimi işlemlerinin yapılmasına olanak tanıyor.

Bu anlamda CepMarket’te yapılan ekran değişimi işlemlerinden bazılarının fiyatları şöyle sıralanmaktadır: iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 200 TL, iPhone 8 ekran değişimi fiyatı 240 TL, Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi fiyatı 1650 TL veya Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi 1650 TL’dir. Müşterilerimiz cihazlarını bizlere Yurtiçi kargo ile taşıma ücreti ödemeden gönderebilir ve aynı şekilde teslim alabilir. Teslimat cihaz tamir edildikten sonra 1 saat içerisinde yapılır.

Ekran Değişimi Kullanıcı Yorumları

Ekran değişimi kullanıcı yorumları tarafında olumlu dönüşler almanın bir diğer püf noktası da yukarıda bahsettiğimiz OEM kalite ürünlerdir. Markalar orijinal yedek parça satmadığından bu ürünlere en yakın performansı elde etmek için OEM sertifikalı ürünlere yönenilmesi gerekir. CepMarket tam olarak bunu yapar ve yedek ekranlarını markalara orijinal parça tedarik eden üreticilerden satın alır. Bu da uzun vadede en az orijinalleri kadar dayanıklı ve kaliteli ürünler anlamına gelir. Tüm bu faktörler CepMarket’in ekran değişiminde olumlu kullanıcı yorumları almasına yardımcı olur. iPhone Ekran Değişimi sonrası sorunları yada iphone ekran değişimi tavsiyeleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi Fiyat Listesi

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (4)

 • Cep Market Reply

  Merhaba; ekran değişimi esnasında işlemleri bire bir izleyebilirsiniz.

  21 Haziran 2020 at 17:17
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Samsung S8 Batarya Değişimi Fiyatı 249 TL’dir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün batarya değişimi yapılmaktadır.

  https://cepmarket.com.tr/urun/samsung-s8-batarya-degisimi/

  3 Haziran 2020 at 01:22
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Firmamızda orijinal yedek parça satışı yapılmaktadır, online sipariş hattımızı kullanabilirsiniz

  Bunun için sağ alt tarafta bulunan whatsapp yardım hattımıza ulaşmanız yeterlidir.

  19 Nisan 2019 at 04:27
 • Cep Market Reply

  Merhaba; Böyle bir arıza mevcuttur evet fakat en temiz arıza sonucu arıza tespiti sonrasında belli olmaktadır.

  Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

  https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

  Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

  Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  19 Nisan 2019 at 04:25

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir