Cep Telefonu Tamiri Kadıköy

CepMarket’te tamir edilen tüm ürünler için önce ücretsiz bir tanı hizmeti uygulanır. Problemin kaynağı tespit edilir ve teknisyenimiz en doğru telefon onarım işlemini uygulamaya koyar.

Cep Telefonu Tamiri Kadıköy
Cep Telefonu Tamiri Kadıköy

Kadıköy Ekran Tamiri

Arıza tespit işlemleri problemin çok açık olmadığı durumlarda özellikle önem kazanıyor. Tanı tamamlandığında teknisyenimiz mevcut tüm onarım seçeneklerini size bildiriyor.

Kadıköy Ekran Değişimi

İster telefon ekran tamiri, ister LCD değişimi ya da su hasarı söz konusu olsun, cihazınızın her zaman dikkatle ele alınıyor. CepMarket’te çalışan teknikerlerimiz her zaman bu endüstride en çok tecrübe sahibi insanlardan oluşmaktadır.

Kadıköy Telefon Teknik Servis

Mağazamızda ele aldığımız tüm telefonlara en az kendi telefonlarımız gibi yaklaşıyoruz. Onarım süreci boyunca dilerseniz sizi aşama aşama bilgilendiriyoruz. İster Samsung, Apple, Sony, LG ya da başka herhangi bir marka telefonunuz olsun profesyonel ekibimiz için hiçbir cihaz çok yeni ya da çok karmaşık değildir.

Cep Telefonu Hastanesi Kadıköy/İstanbul

Düşük fiyat garantimiz onarımda mümkün en küçük maliyetle karşılaştığınızdan emin oluyor. Eğer aynı tamir işlemi için daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız o fiyatı ya da daha altını size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

IMEI Klonlanmış Telefon Nasıl Açılır?

Kadıköy Telefon Hastanesi

Kadıköy’de bulunan mağazamız tamamlanan her tamir işlemini garantiyle desteklemektedir. Böylece tamirden sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ücretsiz parça değişimi teklif ediyoruz.

Kadıköy Hızlı Cep Telefon Tamiri Kadıköy/İstanbul

En sevdiğiniz telefonunuzun kırıldığını görmek ne kadar üzücü biliyoruz. O nedenle herkes gibi siz de en kısa sürede onarılmasını isteyeceksiniz. CepMarket’i seçtiğinizde aynı zamanda en hızlı kadıköy cep tamiri mağazasını seçmiş olursunuz.

2 Nisan 2020 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücreti

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
iPhone 6SÖn Cam Değişimi 190 TL
Samsung S8 PlusÖn Cam Değişimi 500 TL
iPhone 8LCD Ekran Değişimi 1189 TL
Samsung S6 EdgeLCD Ekran Değişimi 600 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı 149 TL
iPhone XArka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 7Batarya Değişimi 199 TL
Asus Zenfone 6Batarya Değişimi 150 TL
LG G4Kasa Değişimi
Nokia 9Kasa Değişimi
Samsung Servis Kadıköy