Arızalı Bozuk Hasarlı iPhone SE Ekran Değişimi Tamircisi

iPhone SE Ekran Değişimi

2016 yılında çıkan Apple’ın kısa soluklu modellerinden olan iPhone SE, 2020 yılında ikinci nesil modeliyle satışa çıktı. Bu yazımızın konusu birinci nesil iPhone SE ekran değişimi.

iPhone SE ekran değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Apple ekran değişimleri 15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanmaktadır.

iPhone SE Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone SE, Apple’ın model adı koyarken artan numaralandırma anlayışını bozan ilk ürünü oldu. iPhone SE satışa çıkmadan önce ucuz iPhone ve en uygun fiyatlı iPhone modeli dedikodularına şahit olmuştuk. iPhone SE modelinin iPhone 5s’e birçok yönden benzediğini söyleyebiliriz. Tabii iPhone 6s’teki bazı yenilikçi özellikler de iPhone SE’de bulunuyor.  Kısaca bir ara model demek uygun olabilir. Cihazın arka kamerası 4k video çekebiliyor ve ön kameradaki fotoğraf çözünürlüğü 1.2 MP. iPhone SE ekran özelliklerine baktığımızda cihazın 4.0 inç büyüklüğünde 640 x 1136 piksel Retina HD ekrana sahip olduğunu görüyoruz.

iPhone SE için çıkma ekran, düştü ekran kırıldı, ıslandı görüntü gitti, arka cebe koydum artık görüntü gelmiyor, ekran gidip geliyor, ekranda çizgiler çıktı, cihaz açılıyor ama Apple logosu gelmiyor gibi senaryolar ekran değişimi zamanının geldiğine işaret edebilir.

Cep Market servisimizde, iPhone SE ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. iPhone SE ekran değişimi, son teknoloji ekipmanları kullanılarak orijinal ekran ve yedek parçalarla yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Onarım sırasında dilerseniz ekran değişimi işlemini izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahve servisinden yararlanabilirsiniz.

Cep telefonunuzu İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendinizin getirmesi haricinde, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım tamamlandıktan sonra sorunu giderilmiş, ilk günkü görüntüsüne kavuşmuş cihazınızı tekrar size ulaştırmaktayız. Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone SE Ekran Çeşitleri

Yazının başında da belirttiğimiz üzere iPhone SE kısa soluklu bir model olduğu için yedek ekran bulmak kolay değil. Çıkma, yan sanayi, OEM, revize, kopya, GX OLED ve A kalite gibi seçenekler karşınıza gelecek. Hangi ekranı tercih etmeliyim sorusuna elbette siz karar vereceksiniz ancak bizim tavsiyemiz orijinale en yakın görüntü kalitesi veren orijinal revize ve GX diye sınıflandırdığımız A Kalite yan sanayi ekrandır. iPhone SE çıkma ekran da eğer güvenilir teknik servis yönlendirmesiyle tercih edilecekse mantıklı olabilir. Çünkü ekranın kullanıldığı cihazın ne şekilde bozulduğu, o ekranın ne durumda olduğu ancak o servis tarafından bilinebilir.

Fiyat konusunda yan sanayi ve onarım gören revize modeller iPhone SE için ucuz ekran ihtiyacına cevap verebilir. Sonuçta ucuz ekran veya uygun fiyatlı ekran değişimi yaparak günü kurtarmak isteyen kullanıcılar da olabilir. Bu tip ekranlarda sarı renk, kırmızı renk, yeşil renk, mavi renk veya parlaklık gibi sorunlarla karşılaşılabiliyor ancak hiçbiri cihazınızı kullanmaya mani değil. A kalite ve OEM ekranlarda ise fabrika çıkışlı ekrana en yakın görüntü kalitesi ve performansı yaşarsınız.

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

Kullanıcılar cihazlarındaki ekran kırılması, ön cam çatlaması veya ekran çatlaması gibi hasarlar karşısında komple ekran değişimi talep edebilirler. iPhone SE ön cam çatlaması benzeri bir hasarınız varsa, dokunmatik alanda ve ekranın diğer özelliklerinde bir sorun yaşamıyorsanız yalnız ön cam değişimi ile ekran onarımı yaptırabilirsiniz. Bu işlem ekran değişiminden daha düşük maliyetlidir.

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştıkları problemlerden biri dokunmatik çalışmıyor hatasıdır. Cep Market’e iPhone SE dokunmatik çalışmıyor şikayetiyle getirdiğiniz cihazınızın sorununu ekran değişimi yapmadan çözebiliyoruz.

İç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimleri bir bütün olarak iPhone SE ekran değişimi kapsamındadır.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone SE Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone SE ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları da kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Cep Market iPhone SE Serisi Cihaz Onarım Ücretleri

iPhone SE Ekran Değişimi300 TL
iPhone SE Şarj Soketi Değişimi110 TL
iPhone SE Kasa Değişimi199 TL
iPhone SE Mikrofon Değişimi110 TL
iPhone SE Ön Cam Değişimi129 TL
iPhone SE Arka Kamera Değişimi99 TL
iPhone SE Ön Kamera Değişimi90 TL
iPhone SE Şarj Entegresi Değişimi200 TL
iPhone SE Power Entegresi Değişimi300 TL
iPhone SE Wifi Entegresi Değişimi149 TL
iPhone SE Görüntü Entegresi Değişimi199 TL
iPhone SE Işık Entegresi Değişimi199 TL
iPhone SE Kamera Entegresi Değişimi249 TL
iPhone SE Ses Entegresi Değişimi249 TL
iPhone SE Şebeke Entegre Değişimi249 TL
iPhone SE Kısa Devre Tamiri199 TL