iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Ekran Değişimi

Apple’ın yeni akıllı telefonlarından iPhone XR birçok yönden oldukça özel bir telefon. Apple ilk kez, daha bütçe dostu bir telefonu piyasaya sürdü. Ancak bu telefonda dünyanın en güçlü yonga setine yer vermekten de geri durmadı. Bu anlamda iPhone XR ekran değişimi yapılıyor mu merak ediliyor.

Iphone Xr Ekran Değişimi
Iphone Xr Ekran Değişimi

iPhone XR LCD Değişimi

iPhone XR telefonunuzda çatlamış cam, bozuk kamera veya ahize problemi mi yaşıyorsunuz? Bunların hepsini CepMarket mağazamızda çözüme kavuşturabilirsiniz. iPhone XR temelde diğer iPhone’lardan çok farklı değildir. Kamera ve yonga seti tarafında bazı ortak özellikleri paylaşıyorlar. Lakin XR, LCD ekran ile geliyor. Bu sayede ekran değişimi ucuzluyor. Zira diğer iPhone’larda OLED ekranlarla karşılıyoruz. Bu ekranlar daha geniş görüş açısı sunmasına rağmen üretim maliyetleri daha yüksektir.

  Güvenli Ekran Değişimi

Apple Garantiye Alır mı?

 • Apple iç ekran dış ekran LCD değişimine garanti vermemektedir. Ücreti müşteriler karşılamak zorundadır.
 • Zira yere düşürülen ya da su hasarı alan iPhone XR’lerde ekran arızaları kullanıcı hatası olarak görülür.
 • CepMarket olarak tüm XR ekran değişimlerini A kalite, orijinal ya da çıkma ekranlarla yapıyoruz.

Tamirin ardından bilgileriniz silinmez ya da verileriniz kaybolmaz. Dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ya da rengi aynı kalır. Dış panelde çizik ya da benzeri hasarlar otomatik olarak giderilmiş olur. Telefon tekrar darbe aldığında ekranının kırılmasını önlemesi için ekran koruyucu hediye edilir. Dokunmatik katmanda bir temassızlık varsa bu da değişimden sonra düzelmiş olur.

Örnek Tamir Videosu

Dolayısıyla değişim ücretleri fazladır. iPhone XR ekran değişimi 40 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Kargoyla iPhone XR tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimizin ürünleri teslim alındıktan sonra aynı gün içerisinde onarılır ve tekrar kargoya verilir. Ücretsiz kargoyla iPhone tamiri için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Mayıs 2021 – iPhone XS Max, XS, X ve XR Ekran Değişimi Ücretleri

iPhone XR Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone XR ekran değişimi işleminde uygulanan yöntem diğer iPhone’lardan farklı değildir. Ekranın yenilenmesi aynı zamanda camın da değişeceği anlamına geliyor. Ancak iPhone yalnız cam değişimi işleminde ekranın yenilenmesi gerekmez. Böylece orijinal ekranınız sizde kalır.

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

 • Misafir Reply

  iPhone x sadece camı değiştirmek istiyorum orjinal fiyatı ne kadar

  8 Kasım 2018 at 02:14
  • Cep Market Reply

   Merhaba; iPhone X Cam Değişimi Fiyatı 999 TL’dir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün cam değişimi yapılmaktadır. Yapılan cam değişimi sonrasında cihazınızın kendi orijinal ekranı kullanılmaktadır, cihazınızın orjinalliği bozulmamaktadır.

   https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-x-cam-degisimi/

   8 Kasım 2018 at 05:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir