Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi

Apple’ın iPhone 8 ile beraber arka kapakları cam yapmaya başlamasıyla elde ettiği şık görüntü kullanıcıların beğenisini toplasa da, ekranı gibi arka paneli de cam olan cihazın düşmelere ve darbelere karşı hassasiyeti arttı. Bu durum iPhone kullanıcılarının telefonlarını korumaya daha fazla özen göstermeye çalışmalarına yol açtı. iPhone 13 mini de Apple’ın cam arka kapakla gelen serilerinden biridir. Teknoway’de elde olmayan sebepler ve ufak kazalar yüzünden iPhone 13 mini arka camı kırıldı çatladı şikayetiyle gelen kullanıcılarla çok defa karşılaşıyor ve iPhone mini arka cam değişimi yapıyoruz.

iPhone 13 mini arka cam değişimine sebep olan hasarlar aynı ekranlarda olduğu gibi genellikle yere düşme, sert darbe alma, üzerine baskı uygulama, ezilme, batarya şişmesi ve benzerleridir. iPhone 13 mini arka camı kırıldığında ya da çatladığında onarılması mümkün değildir. Bu sebeple iPhone 13 mini’nizi eskisi gibi hasarsız bir şekilde kullanabilmeniz için tek çözüm iPhone 13 mini arka cam değişimi işlemidir.

2006 yılından beri cep telefonu teknik servisi hizmeti veren Teknoway olarak iPhone 13 mini arka cam değişimi işlemini tamamen orijinal yedek parçalarla yapıyoruz.

Teknoway Cep TelefonuE ScooterTamirAlım SatımTelefon SatKargo

Detaylar

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi, uzman, profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından güvenli şekilde yapılmaktadır. İşlem, göz önünde gerçekleştirilir ve cihazınız statik koruma altına alınır, böylece kazara oluşabilecek hasarlardan korunmuş olur. Tüm parçalarımız, fabrikasyon paketli ürün olarak değiştirilir oldukça güvenlidir ve hiçbir arıza türünde bilgileriniz silinmez. Ayrıca, servisimizdeki telefon arıza türlerinde indirimli ekran koruyucu kampanyası da mevcuttur. Böylece, telefonunuzu daha güvenli koruyabilirsiniz. Servisimiz, diğer servislerden daha ekonomik fiyatlarla hizmet verir ve servis sürelerimiz diğer firmalardan daha kısadır. Tüm bu hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle sunulmaktadır.

iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi

iPhone 13 mini arka cam değişimi, cihazın performansını ve görünümünü korumak için önemlidir. Ancak, bu işlem belirli bir beceri ve dikkat gerektirir. Bu sebeple, mutlaka profesyonel bir hizmet sağlayıcının yardımını almayı düşünün.

iPhone 13 mini, hem ön hem de arka tarafında dayanıklı seramik kalkanla birlikte geliyor. Ancak, kazalar kaçınılmazdır ve cihazınız düştüğünde veya sert bir cisimle çarptığında, arka cam kapak zarar görebilir. Arka cam kapağın değişimi, telefonunuzun görünümünü ve işlevselliğini korumak için önemlidir.

Tamir işleminde her zaman orijinal yedek parçaları kullanmayı ve cihazınızın garantisini bozabilecek işlemlerden kaçınmayı unutmayın. İyi bir tamir hizmeti, cihazınızın ömrünü uzatacak ve en iyi performansı sağlayacaktır.

iPhone telefonlarda yapıları gereği arka cam kırıldı veya çatladı sorunuyla sık sık karşılaşmaktayız. iPhone 13 mini arka camı kırıldı şikayetiyle teknik servise götürdüğünüz telefonunuzun cam arka kapağının onarılma ihtimali olmadığı için, tek çözüm iPhone 13 mini arka cam değişimi işlemidir. Tıpkı ekranlarda olduğu gibi arka kapakta da camın onarılma şansı olmamaktadır.

2006 yılından beri Kadıköy’de teknik servis hizmeti veren Teknoway olarak iPhone 13 mini arka cam değişimini AAA kalite yedek parçalarla yapmaktayız. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone 13 mini arka cam değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

Apple Iphone 13 Mini Arka Cam Değişimi

iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Maliyeti 

Bazı durumlardaki teknik beceri eksikliği ve doğru araçların olmaması, profesyonel bir servis sağlayıcıya başvurmanızı gerektirebilir. Sertifikalı bir Apple servis sağlayıcısı, cihazınıza zarar verme riskini azaltır ve genellikle işlemler Apple’ın garantisi altında olur. Ancak, resmi servis sağlayıcıları genellikle daha yüksek maliyetlere sahiptir.

Eğer garantiniz hala geçerliyse ve iPhone’unuzun arka camı hasar gördüyse, Apple tarafından sağlanan hizmetleri kullanmanızı öneririz. Ancak, garanti süresi dolduysa, Teknoway gibi alanında uzman teknik servislerini düşünmelisiniz. Her iki durumda da, tamir hizmetinin maliyeti, seçtiğiniz servis sağlayıcısına ve yedek parçanın kalitesine bağlı olacaktır.

iPhone 13 mini Arka Cam Kapak Değişimi Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Her zaman, arka cam kapak değişimi dahil olmak üzere, her türlü tamir işlemine başlamadan önce telefonunuzun yedeğini almayı unutmayın. Bu, veri kaybını önler ve cihazınızın tamir sürecinden geçmesi durumunda bile verilerinizi güvende tutar.

Ayrıca, tamir sırasında her zaman statik elektrikten korunmak için anti-statik bilezik gibi araçlar kullanmayı düşünün. Statik elektrik, cihazınızdaki hassas bileşenlere zarar verebilir.

Sonuç olarak, iPhone 13 mini’nin arka cam kapak değişimi, biraz sabır ve dikkatle ve doğru araçlarla yapılabilir. Ancak, bu tür bir işlemi kendiniz yapmakta rahat hissetmiyorsanız, profesyonel bir servis sağlayıcısının yardımını almayı düşünün. Hem telefonunuzun estetiğini hem de işlevselliğini korumak için arka cam kapak değişiminin önemini göz ardı etmeyin.

Arka cam kapak değişim işlemini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu noktalar, sürecin mümkün olduğunca sorunsuz geçmesini sağlar.

Hafif ve Dikkatli Olun

Arka cam kapak değişimi sırasında tüm işlemleri hafifçe ve dikkatli bir şekilde yapın. İç donanım bileşenlerine zarar verme riski her zaman vardır, bu yüzden tüm işlemleri acele etmeden yapın.

Doğru Araçları Kullanın

Özellikle arka camı çıkarmak için doğru araçları kullanın. Yanlış araçları kullanmak, cihazınıza daha fazla hasar verebilir. Örneğin, metal bir araç yerine plastik bir spatula kullanmak genellikle daha güvenlidir.

İç Bileşenleri Koruyun

Arka cam kapak çıkarıldığında, iPhone 13 mini’nin iç bileşenlerine zarar verme riski vardır. Bileşenlere zarar vermemek için cihazın iç kısmını koruyun.

iPhone 13 mini Arka Cam Kapak Değişiminde En İyi Pratikler

Arka cam kapak değişiminde en iyi sonuçları almak için, aşağıdaki en iyi uygulamaları izlemeyi düşünün:

Orijinal Yedek Parçaları Kullanın

Yedek parçalar söz konusu olduğunda, orijinal Apple parçalarını kullanmayı düşünün. Bu parçalar, iPhone 13 mini ile en iyi uyumu sağlar ve en yüksek kaliteyi sunar.

Profesyonel Yardım Alın

Eğer kendinize güvenmiyorsanız, profesyonel bir tamir hizmetinden yardım almayı düşünün. Bu, potansiyel hasar riskini azaltır ve işlemi daha hızlı ve daha etkili hale getirir.

Tamir İşlemi Sonrası Test Yapın

Tamir işlemi tamamlandıktan sonra, cihazınızın düzgün çalıştığından emin olmak için bir test yapın. Ekranın düzgün bir şekilde çalıştığını ve diğer işlevlerin doğru bir şekilde çalıştığını kontrol edin.

iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Sonrası

iPhone 13 mini arka cam değişimi sonrası telefonunuzun görüntüsü ve kalitesi ilk aldığınız günkü gibi olur. Telefonunuzu teslim aldıktan sonra dilediğiniz kadar inceleyebilir, herhangi bir tereddüttünüz olması halinde bizimle paylaşabilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir. Diğer taraftan iPhone 13 mini arka cam değişimi işleminde cihazınızdaki verileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Her teknik servis iPhone 13 mini arka cam değişimi yapmak istemeyebilir. Bunun yerine kasa değişimi yapmak isterler. Çünkü arka cam değişimi biraz zahmetlidir. Fakat kasa değişimi işlemi hem daha kolay ama buna rağmen daha pahalıdır. Oysa fiyatı daha uygun olan iPhone arka cam değişimi kullanıcılar için çok daha mantıklıdır.

Tüm iPhone modellerinin arka kapak ve arka cam değişimini yaptığımız Teknoway’de müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Bu doğrultuda da müşterilerimize en iyi faydayı sağlayacak hizmeti en uygun maliyetle sunuyoruz.

Arka cam kapağınızı değiştirdikten sonra, iPhone 13 mini’nizin ömrünü uzatmak için ek önlemler alabilirsiniz. Bir telefon kılıfı veya ekran koruyucusu kullanmayı düşünün. Bu, telefonunuzun her iki yüzünü de korur ve gelecekteki hasar riskini azaltır.

iPhone Arka Cam Kapak Çizik Değişimi

iPhone arka cam kapakta çizik durumunda müşterilerimize tamir işlemi olarak arka cam değişimi işlemini önermekteyiz. Çünkü diğer yapılacak bütün işlemler hasarı büyütecek riske sahiptir.

Örnek vermek gerekirse diş macunu gibi aşındırıcıların iPhone cam arka kasasındaki çiziği teoride giderebilme ihtimali olur ama aynı zamanda çiziği daha da derinleştirerek hasarı büyütme ihtimali vardır. Dolayısıyla bu riski almak yerine arka cam değişimi tercih edilmedir.

Teknoway’de aynı gün içerisinde arka cam değişimi yaparak telefonunuzdaki çizikleri giderebiliyoruz.

Teknoway Whatsapp

Ücretsiz Hizmetler

Arıza Tespiti

“Arızalı telefonlarınız için ücretsiz arıza tespiti! Bize getirin, arızalarınızı ücretsiz olarak tespit edelim ve size en uygun onarım çözümünü sunalım.”

Şarj Soketi Temizliği

“Telefonunuzu şarj edemiyor musunuz? Şarj soketiniz kirli olabilir. Bizimle birlikte ücretsiz şarj soketi temizliği hizmetinden faydalanın ve telefonunuzu tekrar düzgün şarj edebilin.”

Kulaklık Jakı Temizliği

“Kulaklık jakınızda biriken toz ve kirlerden sıkıldınız mı? Firmamızın ücretsiz kulaklık jakı temizliği hizmetinden faydalanın! Taze ve temiz bir ses deneyimi için bize gelin.”

Hoparlör Temizliği

“Telefonunuzun hoparlörleri ses çıkarmıyor veya kısık çıkıyor mu? Belki de hoparlörleriniz kirli. Ücretsiz hoparlör temizliği hizmetinden faydalanın ve telefonunuzun hoparlörleri tekrar düzgün çalışsın.”

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Fiyatı

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi için en uygun fiyatlar bizde! Arızalı telefonunuzun hasarlı parçasını güvenle değiştirin ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edin.  Teknoway / Cermarket Teknik Servis’te! indirimli fiyatlarla , işlemini gerçekleştirin ve tekrar eski performansına kavuşun. Fiyatlarımız parça kalitesine göre değişebilir ancak her zaman daha uygun fiyatlar sunacağımızı garanti ediyoruz. Ayrıca unutmayın ki kaliteli parça tercih etmeniz sizlere daha uzun ömürlü ve arıza yapmayan bir telefon sunacaktır. Telefonunuzda oluşabilecek her arıza türünde sizlere yardımcı olmak için buradayız. Endişelenmenize gerek yok, firmamız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Arıza TespitiÜCRETSİZ

 • Güvenilir ve Kolay
 • Tek Tıkla Çözüm
 • Akıllı Arıza Tespiti
 • Uzman Kontrolü
Teknik Destek

Kulaklık Jakı TemizliğiÜCRETSİZ

 • Akım Testi
 • Tortu Kontrolü
 • Hasar Bilgisi
 • Sıvı Teması Kontrolü
Teknik Destek

Hapörler TemizliğiÜCRETSİZ

 • Hava Temizliği
 • Nem Kontrolü
 • Flex Soket Testi
 • Desibel (dB) Testi
Teknik Destek

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Merak Edilenler

Telefonunuzun ekranı kırıldı veya ön camı çatladı? Sıvı temasından dolayı hasar gördü? Önemli değil, biz hala yardımcı olabiliriz! Kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı hasar gören telefonlar için profesyonel hizmetler sunuyoruz, garanti kapsamına girse de girmese de.

Garanti

Hizmet Sonrası Yerinde Garanti

Tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızın sağlamlığından emin olun! Hizmet Sonrası Yerinde Garanti işlemimiz, tüm hizmet türlerinde geçerlidir ve temel testleri içerir: sağlamlık testi, kullanım deneyimi, dokunmatik testi, renk sıcaklığı testi, kamera testi ve şarj testi. Bu sayede, müşterilerimiz tüm tamirlerin sorunsuz bir şekilde yapıldığından emin olabilirler.

Teslim Sonrası Deneyim Garantisi

Tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızda bir problem ile karşılaşırsanız, endişe etmeyin! Teslim Sonrası Deneyim Garantisi ile, cihazınızı teslim aldıktan sonra müşterilerimiz minumum 1 saat, maksimum 24 saat içinde bir arıza ile karşılaştıklarında, firmamız onlara ücretsiz destek sunacaktır. Böylece, tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızın sorunsuz şekilde çalışmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

İşçilik Garantisi

Firmamızda gerçekleştirilen tüm onarım türlerinde, müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz. Bu nedenle, değiştirilen parçalar için İşçilik Garantisi sunuyoruz. Bu, eğer onarım sırasında memnun kalmazsanız ve istediğiniz gibi bir sonuç almazsanız, hızlı ve ücretsiz bilgi ve müdahale sağlanacağı anlamına gelir. Böylece, bize güvenebilir ve onarım hizmeti aldıktan sonrası için aklınızdaki soruları kaldırabilirsiniz.

Fiziksel Garanti

Fiziksel hasar görmüş olan parçalar için garanti verilmez. Akıllı cihazların ekranları, kameraları ve kasaları gibi parçalar bu kapsamda değildir. Bu nedenle, fiziksel hasar görmüş olan parçaların onarımında özel bir garanti verilmez. Ancak ek bir koruma paketi satın aldıysanız fiziksel hasarlar içinde garanti satın almış olursunuz.

Süreç

Bekleme Süresi

Müşterilerimiz oturma alanında rahatça oturabilir, tv izleyebilir, kahve içebilir ve yemek yiyebilir. Ayrıca uzmanlarımızın onarım süreçlerini gerçek zamanlı olarak büyük ekran tv’den takip edebilir. Eğer isterseniz, cihazınızı bıraktıktan sonra bizim tarafımızdan aranıp, cihazınızın tamir işlemleri tamamlandıktan sonra alınabileceğinizi bildirebiliriz. Ayrıca,  otoparkı kullanarak aracınızı rahatlıkla park edebilir ve cihazınızı işlemlerin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.

Onarım Süreci

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi onarım süreci, genellikle 15 dakika ve 60 dakika arasında sürer. Ancak diğer arızalar için süreç değişebilir. Örneğin, temizlik veya sökme takma işlemleri gerektiren durumlar olabilir. Bu nedenle, onarım için randevu alarak önceden planlama yapabilir ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer süreçle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen teknik servis ekibimizle iletişime geçin.

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Kalitesi

Teknoway olarak, OEM (Orjinal Ekipman Üreticisi) kalitesinde yedek parçalar kullanıyoruz. Bu, yedek parçaların üreticinin resmi bir tedarikçisi olması anlamına gelir ve orijinal ürünler gibi kalite ve performans güvencesine sahiptir. OEM parçalar, yan sanayi parçalarından daha yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir ve cihazınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Ayrıca, yan sanayi parçalar kullanıldığında cihazınızda hata oluşma riski daha yüksektir. Özetle, CepMarket Teknoway OEM kalitesinde yedek parçalar kullanarak cihazınızın uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Kargo Gönderimi

Tüm Türkiye’ye hızlı, güvenli ve profesyonel bir şekilde ücretsiz kargo gönderimleri sunuyoruz. Özenle paketlenen ürünlerinizi istediğiniz gün randevulu olarak gönderebilir, aynı gün teslimat seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Ekstra koruma önlemleri alarak gönderimlerimizi gerçekleştiririz, böylece ürünleriniz güvenle teslim edilir.

 • Akdeniz Bölgesi : 1-3 iş günü
 • Karadeniz Bölgesi : 2-4 iş günü
 • Ege Bölgesi : 1-3 iş günü
 • Marmara Bölgesi : 1-2 iş günü

Kargo Gödnerimi

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Yorumları

Müşteri yorumları bizim için çok değerlidir. İşlemlerimizden memnun kalan müşterilerimizin yorumları bizleri motive eder ve daima daha iyi hizmet verebilmek için çalışmamızı sağlar. Ayrıca, müşteri yorumlarını okuduğumuzda müşteri memnuniyetini ve beklentilerini daha iyi anlıyor ve bu bilgiler doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Google, Yelp, Foursquare, Apple, Yandex ve Bing gibi platformlar üzerinden müşterilerimizin yaptığı yorumları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bu yorumlar sayesinde, bizimle ilgili düşüncelerimizi daha net bir şekilde anlayabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha doğru bir fikir edinebilirsiniz.
Müşteri yorumları, bir hizmet veya ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anlamamıza yardımcı olan önemli bir göstergedir. Özellikle teknolojik ürünlerin onarımı ve satışı konusunda hizmet veren bir firma olarak, müşteri memnuniyetinin bizim için öncelikli olduğunu söylemek isteriz.

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Onarıma Hazırlama

Telefonunuzu onarıma hazırlamak önemlidir, çünkü bu sayede verilerinizin korunmasını ve onarım işleminin daha hızlı tamamlanmasını sağlarsınız. Öncelikle, telefonunuzdaki verilerinizi yedekleyin. Bu sayede, onarım sırasında veri kaybına uğramazsınız. iCloud veya Google hesabınızı kullanarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Eğer telefonunuzda SIM kart varsa, onu çıkarın ve saklayın. Onarım sırasında kullanılmayacaktır. Telefonunuzun kablolarını ve diğer aksesuarlarını teslim etmeyin. Bu sayede, onarım sırasında eksik parça olmamasını sağlarsınız.

, için hangi modeli seçmelisiniz, hangi model sizin için daha avantajlıdır? Bu soruların yanıtını bulmak için, uzman teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. Onlar, model seçiminde sizin için en uygun olanı belirleyecek, kaliteyi değerlendirecek ve fiyatlandırmayı yapacaktır. Ayrıca, cihazınızın hangi model olması durumunda daha avantajlı bir , işlemi yapılabileceğini de size bilgilendirme yapacaklardır. Bu sayede, en uygun ve en avantajlı , işlemini yapma imkanını elde edeceksiniz.

Müşteri Temsilcimiz ile iletişim kurmak için Whatsapp, telefon veya e-posta yoluyla bizlere ulaşabilir ve Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi için randevu talep edebilirsiniz. İstediğiniz yolu seçerek bizlere ulaştıktan sonra, sizlere en kısa sürede yardımcı olmak için çalışan uzman teknisyenlerimiz ile iletişime geçebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Haftanın 7 günü çalışan müşteri temsilcimiz sizler için her zaman hazır olacak ve size destek verecektir.

Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi Nerede Yapılır?

Eğer Apple iPhone 13 mini Arka Cam Değişimi hizmetine ihtiyacınız varsa, aşağıdaki bağlantıları kullanarak bizlere ulaşabilir ve yol tarifi alabilirsiniz: Google Haritalar, Yelp, Forquare, Apple Map, Yandex Haritaları, Bing Haritaları. Bu uygulamalar sayesinde adresimizi bulup, rota planı oluşturarak bizlere en kolay yol ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon veya Whatsapp üzerinden de müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir ve randevu alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

1: Google Haritaları
2: Yelp
3: Foursquare
4: Apple Map
5: Yandex Haritaları
6: Bing Haritaları

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Deneyimli ekibimiz, kaliteli parça kullanımı, uygun fiyatlar, hızlı tamir süresi ve garanti gibi avantajlar sunuyoruz.
Tüm popüler telefon modellerinde meydana gelen arızaları onarıyoruz, örneğin ekran arızası, batarya arızası, şarj sorunları, kamera arızası veya yazılım sorunları.
Fiyatlar arızanın türüne ve parça maliyetine göre değişebilir. Ancak, müşterilerimize en uygun fiyatları sunmayı amaçlarız.
Tamir işlem süresi arızanın cinsine ve parça mevcudiyetine göre değişebilir. Ancak genellikle 1 saat içinde tüm arızaları tamir edebiliriz.
Tamir edilen cihazlarınızın güvenliği için özenle çalışıyoruz ve cihazlarınızın güvenliği için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.
Teknik ekibimiz deneyimli ve eğitimli, yılların deneyimi ile arızaları çabuk ve doğru şekilde tespit eder ve onarırlar.
Tamir edilen cihazınızı internet sitesi aracılığıyla veya telefonla takip edebilirsiniz. Tamir işlemi tamamlandığında size bilgi veririz.
Tamir işlemi sırasında cihazınızda veri kaybı oluşmaz.

Arızanız ne olursa olsun sizin için düzeltebiliriz

Her gün onlarca cihazı onarıyoruz!