Ankara’dan Kargo ile iPad Ekran Yaptırmak

Ankaradan Kargo ile iPad ekranYaptirmak

Ankara’dan Kargo ile iPad Ekran Yaptırmak

Cep Market olarak müşteri memnuniyetini her koşulda birinci planda tutarak hızlı ve kaliteli bir hizmet vermek gayesindeyiz. Cep telefonu, tablet veya bilgisayar tamiri için Cep Market’e fiziki uzaklıktan dolayı veya vakitsizlik yüzünden gelemeyen müşterilerimiz için İstanbul dahil Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanıyla ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin başkenti ve nüfus sıralamasında ikinci olan Ankara ilindeki kullanıcılar için de kargo ile aynı gün iPad ekran değişimi ayrıcalığı sunuyoruz. Ankara’dan kargo ile iPad ekran yaptırmak Cep Market’te oldukça zahmetsiz ve hızlı olmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir iPad Ekran Değişimi

iPad tabletinizin ekranı düşme, sert bir darbe veya ezilme sonucu çatlayabilir veya kırılabilir. iPad ekranda renkli çizgiler çıkıyor ise, kararma varsa, üzerinde lekeler, ölü pikseller veya renklenmeler oluyorsa ya da suyla temas etmesi sonucunda seste sıkıntı olmamasına rağmen görüntü yoksa maalesef tabletinizin ekranı zarar görmüştür. iPad tabletinizin başına gelen bu veya benzeri sorunlar ekran değişiminin habercisi olabilmektedir. Takılacak yeni ekran mutlaka orijinal olmalıdır. Aksi takdirde cihazınızda geri dönüşü olmayan daha ciddi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Cep Market’te ekran değişimi alanında eğitimli ve uzman teknisyenler tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. iPad ekran değişimi ortalama 1 saatte tamamlanmaktadır. Ekran değişiminde sadece A kalite ya da OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) parçalar kullanılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPad Dokunmatik Çalışmıyor

Kargo ile Aynı Gün Ekran Değişimi

iPad ekran değişimi için, iPad servisi İstanbul ili Kadıköy ilçesindeki Cep Market’e vakitsizlik veya fiziki uzaklıktan ötürü kendiniz gelemiyor olabilirsiniz. Örneğin Ankara gibi merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, Türkiye’nin her yerinden çift taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

  iPhone Su Döküldü Dokunmatik Çalışmıyor

Ekran değişimi işleminde sizi uzun süre iPad’inizden ayrı tutarak, günlük hayatınızın veya işlerinizin sekteye uğramasına sebebiyet vermeyiz. Kargo ile gönderimi gerçekleştirilecek olan iPad’lerde değişim süresi 1 iş günüdür

Ekran sadece görüntüyle ilgili bir araç olduğundan, ekran değişimi sonrası tabletinizdeki veriler hiçbir şekilde silinmez. Buna rağmen her tür ihtimale karşı, Cep Market’te iPad ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin mutlaka yedeği alınmaktadır.

iPad Ekran Değişimi Ne Kadar?

iPad ekran değişimi fiyatları tabletin modeline göre değişmekle birlikte uygun seviyededir. Buna ek olarak ekran değişimi mi yoksa ön cam değişimi mi yapılmalı, bunun belirlenmesi gerekmektedir. iPad ekran tamiri ön cam değişim ile yapılabilir. Tüm iPad modellerin dokunmatik ekranları servisimizde mevcuttur.

iPad Ön Cam Değişimi

iPad tabletinizin herhangi bir nedenden dolayı ön camı çatladıysa, tüm ekranı değiştirmek yerine sadece ön camı değiştirebilirsiniz. iPad ön cam değişimi fiyatı veya iPad dokunmatik değişimi fiyatı ekran değişimine göre daha uygun maliyetlidir. Örneğin iPad’i açtığınızda görüntü varsa ancak iç ekranda kırık yoksa, bu durumda iPad ön cam değişimi yapılması yeterlidir

  Cep Telefonu Ekran Büyüteci

Ön cam değişiminde sadece ön taraftaki dokunmatik cam değişir. Değişim sonrasında iPad tabletiniz ilk günkü görüntüsüne kavuşur.

iPad Ekran Değişimi Sonrası

Cep Market’te iPad ekran değişimi sırasında kullandığımız yüksek kaliteli yedek ekranlar, uzman teknisyen kadromuz ve yıllardır artan deneyimimizle müşteri memnuniyetinin de garantisini verdiğimizi söyleyebiliriz . Orijinal olmayan ve yan sanayi parçalar geri dönüşü olmayan hasarlara yol açarak ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrası iPad dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaz. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.

Ekran değişimi sonrasında iPad’inizi istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra tabletiniz size teslim edilecektir.

iPad ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimizle paylaşabilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

iPad Modeli Nasıl Anlaşılır? iPad Modelini Nasıl Öğrenebilirim?

Apple iPad Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPad Air399 TL
Apple iPad 2319 TL
Apple iPad 2 Mini319 TL
Apple iPad 3279 TL
Apple iPad 3 Mini349 TL
Apple iPad 4349 TL
Apple iPad Mini349 TL
Apple iPad Air 21199 TL

 

 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir