Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı

Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı


Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı fiyatı 40 ‘dir. CepMarket / Teknoway ( kadiköy ) teknik servisimizde Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Veri kaybı yaşanmaz, kargo ücretsiz olup işlem süresi tahmini 45 DK’dır.

Yardım mı lazım ? “Müşteri Temsilcisine Soru Sorun


Tamir Fiyatı: 40 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme Detayları


Cep Market Whatsapp

Onarım Sırasında Veriler Zarar Görür mü?

Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı işleminde rehber – resim yada kişisel bilgileriniz zarar görmez ve silinmezler.

Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı Tamiri Ne Kadar Sürüyor

Değişken arıza türlerine göre teknik servis “cihaz onarım süresi” tahmini (+-15) 45 DK’dır. Örneğin: Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı süresi ise 45 DK‘dır.

Kargo Nasıl Gönderilir

Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza ücretsiz olarak gönderilir. “Kargo Gönderim Detayları

Yol Tarifi Nasıl Alınır

Teknoway CepMarket Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servisimize yol tarifi almak için “Yol Tarifi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz“. Google sizlere ücretli ve ücretsiz alternatiflerden hızlıca ve kolaylıkla erişebileceğiniz güzergahları oluşturacaktır.

Motorlu Kurye İle Onarım Hizmeti Nedir

Motorlu Kurye Hizmetinden İstanbul içinde +99 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu hizmette motorlu kuryemiz İstanbul içinde evinize yada iş yerinize gelip kullandığınız arızalı olan telefonu alıyor, mağazamıza getiriyor. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilen telefon yada akıllı cihazınız aynı gün onarılıp sizlere geri getiriliyor.

Yerinde Tamir Servisi Nasıl Çalışır

Yerinde Tamir Hizmeti ise şu şekilde çalışmaktadır, profesyonel teknik servis danışmanı motorlu kurye eşliğinde istediğiniz lokasyona servis ekipleri ile gelmektedir. Burada onarılabilecek [tak sök] yapılabilecek arıza türlerinde hızlıca telefon tablet & akıllı cihazınızın tamirini yapmaktadır. Bu hizmetin ücreti ise +199 TL’den başlamaktadır.

Sıklıkla Sorulanlar

 1. Soru: Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı Ne Kadar Sürer?
  Cevap: Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı 45 DK sürmektedir.
 1. Soru: Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı Garantiye Girer mi?
  Cevap: Hayır. Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı garantiye girmez.
 1. Soru: Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı sonrasında iz leke kalır mı?
  Cevap: Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı işleminde iz leke kalmaz ilk gün kozmetik garantisi sunulur.
 1. Soru: Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı sırasında verilerim ( Resimler yada Rehber ) gibi bilgilerim silinir mi ?
  Cevap: Hayır. Xiaomi Scooter Arka Katlama Koruma Silikonu Kırmızı hizmetinde Cep Market mağazasında verileriniz silinmez, zarar görmez.
 1. Soru: Kargo Ücretlimi?
  Cevap: Hayır. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla ücretsiz olarak yapılır.

Cep Market Youtube