Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Fiyatları Güncel

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5, markanın orta segmente hitap eden fiyat performans telefonlarından biri olarak tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Qualcomm’un Snapdragon 450 işlemcisinden gücünü alan Redmi 5, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama değerleriyle geliyor. Cihaz ekstra microSD kartla 128 GB’a kadar kapasitesini artırabiliyor.

Redmi 5 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 5.7 inçlik IPS LCD ekranı 18:9 görüntü oranı, HD+ 720×1440 piksel çözünürlük ve 282 PPI yoğunluk sunuyor.

Android 7.1.2 Nougat işletim sistemi yüklü olarak gelen Xiaomi Redmi 5’in bataryası ise 3300 mAh gibi artık günümüz için ortalama bir kapasiteye sahip.

Xiaomi Redmi 5’in arka tarafında 12 MP, ön tarafında ise 5 MP çözünürlüğünde birer kamera yer alıyor.

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Xiaomi ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi fiyatı Cep Market’te 500 TL olarak belirlenmiştir.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Onarımı

Hem iş hem günlük hayatımızda önemli bir yere sahip olan akıllı telefonlar, hassas bir yapıya sahip olmaları dolayısıyla en ufak bir sorunda bile hasar alabilmektedirler. Xiaomi Redmi 5 ekran kırılması, ön cam çatlaması, dokunmatik alan çalışmaması veya ekrana görüntü gelmemesi gibi durumlarda ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

Servisimize ulaşan Xiaomi Redmi 5 cihazınıza ilk aşamada arıza tespiti yapıyor ve hem onarım yöntemi hem de maliyeti belirleyerek sizinle paylaşıyoruz. Sizden aldığımız onayın hemen ardından da hem kaliteli hem güvenilir ekran değişimi hizmeti sunarak aynı gün aynı saat içerisinde cihazınızı size teslim ediyoruz.

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi teknik servisimizde son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir.

Ekran değişimi için Xiaomi Redmi 5 cihazınızı bize iki yol ile ulaştırabilirsiniz. İlkinde cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilirsiniz, biz de sizi sadece 15 dakika ila 1 saat arasındaki süre boyunca servisimizde ağırlarız.  İkinci yol olaraksa, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Cep Telefonu Ekranlarının Ömrü

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi sonrası veriler silinir mi, kullanıcıların en fazla merak ettiği sorular  arasında yer almaktadır. Ekran değişimi işleminin cihazınızdaki verilere herhangi bir etkisi olmaz. Yani telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar aynı şekilde kalır. Sadece tedbir amacıyla Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi öncesinde dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market’te her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Sonrası

Hızlı ve kaliteli ekran değişimi konusunda uzman olan Cep Market’te,  15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi işleminiz tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Xiaomi Redmi 5 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Xiaomi Redmi 5 ekran değişiminden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzu ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerinden geçirir. Bu testlerin ardından cihazınız ilk aldığınız günkü performansında olacak şekilde size teslim edilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğinizce inceleme şansınız bulunmaktadır. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz veya tereddütünüz halinde yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Xiaomi Redmi 5 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından Xiaomi Redmi 5 telefonunuzda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Cep Telefonu Ekranda Siyah Leke Oluştu

Xiaomi Redmi Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi 5 249 TL
Xiaomi Redmi 4 189 TL
Xiaomi Redmi 4A 249 TL
Xiaomi Redmi 4X 195 TL
Xiaomi Redmi 5 Plus 349 TL
Xiaomi Redmi 5A 249 TL
Xiaomi Redmi 6 299 TL
Xiaomi Redmi 6A 349 TL
Xiaomi Redmi 7 599 TL
Xiaomi Redmi 7A 400 TL
Xiaomi Redmi 8A Dual 800 TL