Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi

Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi


Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi fiyatı ise 149 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 149 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi Kargo Gönderimi”


Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi Detayları

Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/xiaomi-redmi-10x-mikrofon-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 149 ‘dir.

  • Soru: Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Xiaomi Redmi 10X Mikrofon Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.