Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi

Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi


Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi fiyatı 249 ‘dir. CepMarket / Teknoway ( kadiköy ) teknik servisimizde Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Veri kaybı yaşanmaz, kargo ücretsiz olup işlem süresi tahmini 45 DK’dır.

Yardım mı lazım ? “Müşteri Temsilcisine Soru Sorun


Tamir Fiyatı: 249 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme Detayları


Cep Market Whatsapp

Onarım Sırasında Veriler Zarar Görür mü?

Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi işleminde rehber – resim yada kişisel bilgileriniz zarar görmez ve silinmezler.

Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi Tamiri Ne Kadar Sürüyor

Değişken arıza türlerine göre teknik servis “cihaz onarım süresi” tahmini (+-15) 45 DK’dır. Örneğin: Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi süresi ise 45 DK‘dır.

Kargo Nasıl Gönderilir

Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza ücretsiz olarak gönderilir. “Kargo Gönderim Detayları

Yol Tarifi Nasıl Alınır

Teknoway CepMarket Kadıköy Cep Telefonu Teknik Servisimize yol tarifi almak için “Yol Tarifi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz“. Google sizlere ücretli ve ücretsiz alternatiflerden hızlıca ve kolaylıkla erişebileceğiniz güzergahları oluşturacaktır.

Motorlu Kurye İle Onarım Hizmeti Nedir

Motorlu Kurye Hizmetinden İstanbul içinde +99 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu hizmette motorlu kuryemiz İstanbul içinde evinize yada iş yerinize gelip kullandığınız arızalı olan telefonu alıyor, mağazamıza getiriyor. Yerinde tamir işlemi gerçekleştirilen telefon yada akıllı cihazınız aynı gün onarılıp sizlere geri getiriliyor.

Yerinde Tamir Servisi Nasıl Çalışır

Yerinde Tamir Hizmeti ise şu şekilde çalışmaktadır, profesyonel teknik servis danışmanı motorlu kurye eşliğinde istediğiniz lokasyona servis ekipleri ile gelmektedir. Burada onarılabilecek [tak sök] yapılabilecek arıza türlerinde hızlıca telefon tablet & akıllı cihazınızın tamirini yapmaktadır. Bu hizmetin ücreti ise +199 TL’den başlamaktadır.

Sıklıkla Sorulanlar

 1. Soru: Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi Ne Kadar Sürer?
  Cevap: Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi 45 DK sürmektedir.
 1. Soru: Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi Garantiye Girer mi?
  Cevap: Hayır. Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi garantiye girmez.
 1. Soru: Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi sonrasında iz leke kalır mı?
  Cevap: Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi işleminde iz leke kalmaz ilk gün kozmetik garantisi sunulur.
 1. Soru: Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi sırasında verilerim ( Resimler yada Rehber ) gibi bilgilerim silinir mi ?
  Cevap: Hayır. Xiaomi Mi Poco X3 Arka Kamera Değişimi hizmetinde Cep Market mağazasında verileriniz silinmez, zarar görmez.
 1. Soru: Kargo Ücretlimi?
  Cevap: Hayır. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 810 908 561 (CEZERİ BİLİŞİM) aracılığıyla ücretsiz olarak yapılır.

Cep Market Youtube