Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi

Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi


Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi fiyatı ise 249 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 249 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi Kargo Gönderimi”


Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi Detayları

Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/xiaomi-mi-8-lite-hoparlor-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 249 ‘dir.

  • Soru: Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Xiaomi Mi 8 Lite Hoparlör Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.