🛠 Kadıköy Xiaomi Servis Cepmarket

 

Xiaomi yada halk dilinde kullanılan Shaomi marka Cep telefonu piyasasını sarsan en enteresan cihazlardan bir tanesi oldu. Hiç aklımıza gelir miydi Çin malı ?

Özellikle mi 6 seramik siyah ,hatta bide bunun mavisi var ki onu bulana aşk olsun; örnek vermek gerekirse mi 6 siyah 1900 tl,seramik siyah 2100 tl ,fakat karaborsa dahi olamayan mavi seramik rengi neredeyse sıfır fiyatına 2.el satılmakta, Mi 6 da şöyle bir şey dikkatimizi çekti genelde kullanıcı erkek ?

 

Oysaki ince yapısı ve zerafetiyle ,mükemmel tasarımı ve hatları ile bayanlarada hitap ediyor

  • Örneğin geçen hafta mağazamıza gelen Caseman marka Xiaomi Mi 6 Nano Ekran Koruyucu su almak isteyen bir bayan müşterimiz mükemmel bir mi 6 kullanıcısı,kendisi ile yaptığımız sohbet sonucunda ,bayan kullanıcının mi6 dan çok memnun kaldığını ve kolay kolay başka bir markaya geçmek istemediğini çok iyi anladık.
  • Mi 6 ve mi7 hakkında yaptığımız sohbet sonucunda insanların neden iphone tutkunu olduğu hakkında fikir alışverişi yaptık iphone nun neden bir dünya markası olduğu ve tercih edildiği konusunda şuna kanaat getirdik.
  • iPhone ekran değişimi ,iphone şarj tamiri,iphone pil değişimi gibi arızaların neredeyse bir bakkalda bile yapılabileceği durumundan dolayı ,aslında insanların sürü psikolojisi dışında gerçekten rahat ulaşabilinir iphone tamiri hizmetlerinden ötürü tercih ettiği kanısına vardık.
  • Mi 6 ekran değişimi yaptırmak istesem neredeyse Cepmarket den başka bir yerde malzemesi yok diyen,hanımefendi Xiaomi Kılıf almak için karşıdan buraya geliyorsam daha bu ve bunun gibi markaların çok yolu olduğundan bahsetti, mesala one plus 5 diye bir telefondan bahsetsem kaç kişi duymuş olabillir ki ?

 

Xiaomi Mi 6 Neden Hep Erkekler Kullanır ?
Xiaomi Mi 6 Neden Hep Erkekler Kullanır ?

 

Mi 6 nın daha fazla satış kanalı ile hatta operatörlerin de devreye girmesi ile satış adetinin yükseltilmesi ve marka bilinirliğinin arttırılması hakkında uzun uzun konuştuk

Cep telefonu acil ekran değişimi hizmeti sunan cepmarket firmasında mi 6 ekran değişimi,mi 6 pil kapağı,mi 6 orijinal şarj aleti gibi temel ihtiyaçların kredi kartı ile sağlanabilmesi hatta kredi kartı ile cep telefonu tamiri yapılmasından çok memnun kaldığını belirten hanımefendi sözlerine şunları da ekledi ;

 

Mi 6 sadece bir erkek telefonu değil, bayan kullanıcılarında tercih edebileceği ve seveceği bir modeldir.

Xiaomi markasının iphone ve diğer markalar gibi pembe ve kadınsı renklerde üretmesi gerektiğini belirtti.

Kadıköy Cep telefonu tamiri merkezi olan Cepmarket, Xiaomi ve diğer markaların bayanlara özel cep telefonları üretmesini destekliyor olacaktır. Özetle mi 6, mi 7 ve diğer Xiaomi cep telefonu modelleri sadece erkekler için üretilmiş bir marka olmayıp ,bayanlarında kullanması gerektiği kanaatindeyiz.

Umarım ilerde kapaklı cep telefonu ve tuşlu cep telefonlarıda üreten bir Xiaomi görürüzCep Telefonu Tamiri Kadıköy denince akla ilk gelen isim olan Cepmarket Xi·aomi· aksesuarı gurubunda da internet piyasasında ilklerden olmayı başarmıştır.

Özellikle çok satanlar kategorisinde Caseman marka Xiaomi ekran koruyucu artık tüm Türkiyede bilindik bir marka olmuştur, iphone servis kadıköy ve xiaomi servis kadıköy Cepmarket siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Katkılarınızdan ve desteklerinizden dolayı tüm bayan xiaomi kullanıcılarına tekrar teşekkür ederiz

Saygılarımızla…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

Xiaomi Mi 6 Neden Hep Erkekler Kullanır ?
4 (80%) 4 oy verildi