Telefonum açılmıyor.

Telefonum açılmıyor.

Bize Sorun ✓Kategori: Cep TelefonuTelefonum açılmıyor.
Sinem Burcu Aydoğan sordu 🤔 2 sene önce

Merhaba, birkaç gün önce telefonumu düşürdüm ve düşürdükten sonra açılmadı ertesi gün telefoncuya götürdüm ve bataryanın kablosunun koptuğunu söyleyerek bataryayı değiştirdi daha sonra telefon bana geri gelince pin kodunu ve ekran kilidini girerek telefonu açınca “batarya sıcaklığı çok yüksek, lütfen sıcakta kullanmayınız” diye bir yazı çıktı ve yazıyı kapattım ardından birkaç saniye sonra telefonum kapandı sonra geri açıldı venüs yazısı çıktı ve bir daha kapandı yine telefoncuya götürünce hiçbir yerinde kırık olmadığını sorunun yazılımsal olabileceğini söyledi sizce sorun nedir bana nasıl bir çözüm önerirsiniz?

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 sene önce
Soru Sor

 

Merhaba,  Bu durumda ilk darbe sırasında ana kart üzerinde kılcal çatlaklar oluşmuş olabilir, bunlar ise akım kaçağına sebep olabilmektedir.

  • Akım kaçağı yaşayan cihazlarda ısınma ve çabuk batarya bitmesi sorunları gözlemlenir, burada yapılması gereken ilk işlem arıza tespitidir.
  • Bir diğer sorun ise batarya değişimi sırasında yaşanmış olabilir, teknik servis yeterince tecrübeli değilse bazı sorunları yanında getirebilir.
  • Arızanın tam olarak neyden kaynaklandığını arıza tespiti sonrasında öğrenebiliriz, ardından gerekli görünür ise tekrar batarya değişimi yapılabilir.

 

Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.

https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

 

Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.

Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimiz ile.

 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

17 + 13 =