Aydan sordu 🤔 10 ay önce

iPhone X telefonumun ekranını korumak için nano glass mı alsam temperli cam mı alsam karar veremedim. Hangisi telefonumda daha iyi durur ve koruması daha iyidir?

3 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 10 ay önce

Merhaba,

Genel olarak temperli camlar esnek olmadığı için kenarları kavisli olan ekranlarda, uygulamadan sonra çerçeve kenarlarında boşlukların fazla olması ve eğimin olduğu uçlarda yüzeye temas etmeme, hava boşluğu kalması gibi olumsuzluklar görülmektedir. Nano Glass ise esnek yapılıdır ve bu sayede ekranın kenarlarında daha iyi sonuçlar verir. Uygulaması basittir hava kabarcığı bırakmaz. Nano Glass temperli camlara oranla ekranda daha fazla yer kaplar ve daha ince yapılıdır.

İki ürün de 9H sertliktedir. Yani anahtar gibi sert metallere karşı dayanıklıdır yüzeylerinde çizilme olmaz ve parmak izi bırakmazlar. Koruma konusunda iki ürün de başarılıdır, sadece uygulama ve görünüm farklılıkları vardır.

Kargo ile gönderimlerde temperli camlar taşıma esnasında kırılabilmektedir. Oysa Nano Glass camlar bükülebilir esnek oldukları için kargo gönderilerinde daha iyi sonuçlar ortaya koymaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapanlar için de Nano Glass daha avantajlıdır.

Sonuç olarak bizim görüşümüze göre Nano Glass daha başarılı bir ürün olarak gözükmektedir.

 

Bilgilendirme Yeterli miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapiPhone X Temperli Cam Ekran Koruyucu mu? Nano Glass mı?
5 (100%) 4 oy verildi

Husa diyorki 10 ay önce

iPhone X için arka nano koruma ne kadar

Cep Market Yönetici diyorki 10 ay önce

Merhaba,
iPhone X için Nano Koruma fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

iPhone X Nano Ekran Koruyucu ( Ön + Arka )

 

Bilgilendirme Yeterli miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapiPhone X Temperli Cam Ekran Koruyucu mu? Nano Glass mı?
5 (100%) 2 oy verildi

Tartışmaya Katıl