iphone ekran çatlakları nasıl onarılır

iphone ekran çatlakları nasıl onarılır

Bize Sorun ✓Kategori: Cam Değişimiiphone ekran çatlakları nasıl onarılır
Dila Arif sordu 🤔 3 ay önce

iphoneumda ekranda bulunan çatlakların onarımı mümkün müdür, değiştirmek şartmı?? hemde değiştirince yeniden kendi kendine ekran çatlarmı yardımcı olurmusunuz

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 ay önce
Soru Sor

Merhaba; Telefon ekranınızda bulunan çatlakların onarımı mümkün değildir. Bu çatlaklar için bizim önerdiğiniz işlem telefon camınızı değiştirmektir. Böylelikle ekranınıza daha uzun süre kullanabilirsiniz. Piyasada kılcal çatlakları düzelten bazı spreyler bulunmaktadır ancak biz bunlara tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni bu spreylerin telefon ekranınıza zarar verme ya da deforme edebilmesinden kaynaklanmaktadır. Uzun süreli bir kullanım sağlamak istiyorsanız telefonunuzun camını değiştirmeniz gerekmektedir.

Ancak tek başına bu kalıcı bir çözüm sağlamayacaktır. Sizin kullanım durumunuz burada çok önemlidir. Eğer telefon ekranınız çok fazla fiziki darbe alacak şekilde kullanıyorsanız ya da bozuk para ile aynı cepte taşıyorsanız hiçbir cam böyle bir kullanım durumu karşısında koruma sağlayamaz. Zamanla telefon camınız deforme olur ya da çatlayabilir. Bundan dolayı telefon camınızla birlikte telefonunuzu kullanım şeklinizi de değiştirmeniz gerekmektedir. Normal kullanımlarda hiçbir cam kendi kendine çatlamaz.

Nasıl ki evimizin camı herhangi bir darbe almadan kırılmıyor ya da çatlamıyorsa telefon camlarımızda aynı şekilde bir darbe almadan çatlamayacak ya da kırılmayacaktır.

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

4 + 11 =