iPhone batarya değişimi ne kadar sürer

iPhone batarya değişimi ne kadar sürer

Bize Sorun ✓Kategori: Batarya DeğişimiiPhone batarya değişimi ne kadar sürer
Yavuz Canan sordu 🤔 3 ay önce

Merhabalar cepmarket ben iphoneumun bataryasını değiştirmek istiyorum fakat telefon sürekli lazım olduğu için ne kadar sürdüğünü merak ediyorum kaç günde değişim yapılıyor. Not olarak telefon bataryasında neden olduğunu bilmediğim bir kasa ısınması sorunuda var

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 ay önce
Soru Sor

Merhaba; iPhone batarya değişimlerinizi servisimizde sağlayabilirsiniz. Bu işlem firmamızda 30 dakika sürmektedir. Dilerseniz bu işlemi telefonunuzu bize ücretsiz kargo göndererek de yaptırabilirsiniz. Bataryalarımız yüksek performanslı ve 6 ay garantilidir. En ufak şikayetinizde bataryanızı garanti kapsamında ücretsiz olarak firmamızda değiştirebilirsiniz.

Bataryanızın ısınmasının birden fazla sebebi olabilir. Bunun en önemli sebebi batarya ömrünüzün bitmesinden kaynaklanıyor olmasıdır. Telefonlarda kullanılan bataryaların belli bir kullanım süresi vardır bu süre aşıldığında ısınma, şarjın çabuk bitmesi gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Diğer bir sebep ise telefonunuz şarjdayken oyun oynamak ya da telefonu kullanmak gibi etkenlerdir. Bu gibi kullanımlarda da bataryanız ekstra olarak ısınacaktır.

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

3 + 3 =