Iphone 8 plus açılmama sorunu

Iphone 8 plus açılmama sorunu

Bize Sorun ✓Kategori: DiğerIphone 8 plus açılmama sorunu
Merve sordu 🤔 1 sene önce

depolama alanım dolu olduğu için uygulamaları açmıyordu, bir kaç uygulama sildiğim halde donmaya başladı. Daha sonra düzelir diye kapatıp açmayı denedim bir daha açılmadı. Apple logosunda takılı kalıyor açılmıyor. Getirsem onarımı ne kadar sürer? İçindeki veriler silinir mi?

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 1 sene önce
Soru Sor

 
Merhaba; Sorun yazılımsal olabilir restore ile cihazınız açılabilir fakat bu aşamada cihazınızın içindeki her şey silinecektir, ancak iCloud ile aldığınız yedekler duruyor olacaktır. ( iColud web sitesi üzerinden yedeklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Sorun donanımsal olabilir, bu ise ancak yukarıdaki belirtilen restore işlemi sonrası netleşebilir, restore sırasında beliren arıza kodları telefon arızası hakkında ip uçları belirtmektedir.

Cihazınızın içindeki verilerin neredeyse kurtarılma ihtimalleri yoktur, tavsiyemiz restore işlemi denemeniz büyük ihtimal ile verileriniz silinse bile telefonunuz hızlanmış bir şekilde yeniden kullanıma açılacaktır.

Yapmanız gereken  cihazınızı kablo ile PC ye ( bilgisayara bağmamak ) iTunes kurup cihazınızı revocery ( kurtarma modu ) ekranına almak.
 

  • iPhone kapalı ve şarj kablosu takılı olmadan Home ( Ana Sayfa ) Tuşuna basılı tutun ce uzu PC de takılı olan kabloyu telefonunuza bağlayın. Tahmini 15 saniye home tuşundan elinizi çekmeyin bu kısımda kurtarma menüsü geliyor olmalı.
  • iTunes üzerinden yükleme işlemi başlatıp kurtarma işleminin bitmesini bekleyin.
  • Kurtarma sırasında hata verirse hata kodları için bizlerden destek alabilirsiniz.
  • Kurtarma sorunsuz tamamlanırsa kullanıcı mail adresiniz Apple ID ve şifresi gerekli olacaktır, bu bilgileri hatırlamıyor iseniz cihazınız açılmayabilir.

 
Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.
https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/
 
Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.
 
Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

12 + 14 =